شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بهترین تفنگ فنری از دید شما - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: مقایسه و مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=60)
+---- انجمن: مشاوره خرید (/forumdisplay.php?fid=62)
+---- موضوع: بهترین تفنگ فنری از دید شما (/showthread.php?tid=1710)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: بهترین تفنگ فنری از دید شما - kooshan - 2014-01-02 03:19 PM

دیانا 52 هم بد نیست
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بهترین تفنگ فنری از دید شما - sox - 2014-01-17 05:06 PM

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان. دوستان بعد 4-5 سال کار با تفنگ های فنر ( در حد معمول) قصد خرید یک pcp را دارم و حدود 2 الی 3 میلیون تومان هم میتونم هزینه کنم ( به غیر از دوربین ) . میخواستم نظر دوستان را بدونم در رابطه با خرید تفنگ pcp. یکسری تحقیقات معمولی که انجام دادم به این نتیجه رسیم که at44 هاتسان بهترین گزینست!میخواستم نظر دوستان را در این خصوص بدونم . در ضمن چندین ورژن مختلف هم از at44 دیدم که میخواستم تفاوت آنها در قیمت و خصوصیات رو بدونم.به حرحال اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.Khansariha (226)

RE: بهترین تفنگ فنری از دید شما - behnamhunter - 2014-01-17 05:17 PM

(2014-01-17 05:06 PM)sox نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان. دوستان بعد 4-5 سال کار با تفنگ های فنر ( در حد معمول) قصد خرید یک pcp را دارم و حدود 2 الی 3 میلیون تومان هم میتونم هزینه کنم ( به غیر از دوربین ) . میخواستم نظر دوستان را بدونم در رابطه با خرید تفنگ pcp. یکسری تحقیقات معمولی که انجام دادم به این نتیجه رسیم که at44 هاتسان بهترین گزینست!میخواستم نظر دوستان را در این خصوص بدونم . در ضمن چندین ورژن مختلف هم از at44 دیدم که میخواستم تفاوت آنها در قیمت و خصوصیات رو بدونم.به حرحال اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.Khansariha (226)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاپیک مورد نظر شما مشاوره خرید سلاح است.Khansariha (8)

RE: بهترین تفنگ فنری از دید شما - MrParak - 2014-01-31 05:36 PM

سلام بر همه اعضای سایت.
من شخصا با چینی ها و وایرخ80 کارکردم و تفاوتشون مثل پیکان و شورلت کامارو هست
هردو انسان و بارشو میتونن به مقصد برسونن ولی این کجا و ان کجا
توی مشهد که هر شکارچی رو دیدم دیانا 52 یا 470 داشت و سلاح محبوبشون بود ولی فقط برای شکار پرنده مثل سار و کبک استفاده میکردند. توی شمال هم اکثرا یا خفیف دارن یا شاتگان و بادی براشون بیشتر اسباب بازیه.
برای هدف زنی هم که پسندیده تره از شکار:بودجه محدود گاموها و غیرمحدود هم وایرخ80 و دیانا 54بهترین گزینه ها هستند

RE: بهترین تفنگ فنری از دید شما - MILADSOBHI - 2014-01-31 05:41 PM

من شخصا سه تا تفنگ دیگه اگه پولدار شدم میگیرم.AT44.HW80.DIANA52

RE: بهترین تفنگ فنری از دید شما - ghavidel98 - 2014-01-31 05:52 PM

سلام به همه دوستان گل. به نظر من هم از بین فنری ها 52 واقعا از همه نظر حرف نداره. دقت. قدرت . برد. وزن.بالانس.کیفیت قطعات.ظاهر . من خودم هیچ تفنگ فنری رو بهتر از 52 برای شکار نمیدونم. مخصوصا با یه دوربین لیپرز یا سنتر که دیگه واویلاست. Khansariha (367)

RE: بهترین تفنگ فنری از دید شما - serussam - 2014-01-31 08:12 PM

Khansariha (399)تفنگ 54 با دوربین دهنه 50 یا 40لیپرز یا سنتر به به چه شود! قدرت دقت هیبت و......! ژ3 لامسب

RE: بهترین تفنگ فنری از دید شما - omega - 2014-02-04 03:55 AM

اين ٥٢ چيست كه همه عالم ديوانه ي اوست!

ديانا ٥٢ :-#

Khansariha (48)

Khansariha (8)

RE: بهترین تفنگ فنری از دید شما - سید علی - 2014-02-04 10:21 AM

سلام Khansariha (8)
توفنری ها با وایروخ 80 حال میکنم
تو نیترو پیستونی های با شادو ای جی تی
تو پی سی پی هم وایروخ 100 بهترین هست
یاعلی

RE: بهترین تفنگ فنری از دید شما - romin - 2014-02-04 09:54 PM

با سلام خدمت دوستان واساتیت در مدلهایه گامو cfr...cfx ....لوله ثابت یکی از بهترین محصول این شرکت محصوب می شه من از شرکت گامو 3 نوع دارم ولی این لوله ثابت بدجور گروپ حداقل تا 30متر جمع تیرش راضی کننده است