شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپيك بچه هاي همدان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپيك بچه هاي همدان (/showthread.php?tid=170)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: تاپيك بچه هاي همدان - foad-bonellis - 2011-09-07 02:20 PM

این تاپیک حسابی داره خاک میخوره ها .
آخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همدان منطقه های غنی زیاد داره . ایشالا جواز ما بیاد از غاز تا گراز . . . . . . . .

RE: تاپيك بچه هاي همدان - omid54 - 2011-09-08 01:55 PM

با درود

دوستان من خودم بچه همدان هستم ولی در کرج زندگی میکنم سالی یک بار میام همدان
سال پیش چند تا سار زدم دوروبر فرودگاه . چند جا رو برای شکار به من معرفی کنید . البته این بار که بیام با شما تماس میگیرم . دوستان اگه شماره تلفن بدن هماهنگ میکنم . ممنونKhansariha (8)

RE: تاپيك بچه هاي همدان - stivist - 2011-09-08 05:12 PM

بچه ها من کلا مخالف این بی حالی تو بچه های همدان هستم اومدم همدان هم خواستم همه بچه ها رو جمع کنم که هیچکی همدان نبودKhansariha (290)

RE: تاپيك بچه هاي همدان - amir74 - 2011-09-08 11:54 PM

بابا این قدر خشک نباشید این همه کلاغ اونجاست ما رفتیم گنجنامه همدان کلی کلاغ بود گفتم با این چینی قرازه 2 تا تیر واسشون بندازم انداختم دیدم نه انگار انگار مگس از بقلشون رد شده گفتم حیف رنجرو فروختم اگه نه پدرتونو درمیاوردمKhansariha (367)

RE: تاپيك بچه هاي همدان - afshen49 - 2011-09-09 03:42 PM

foadجون داداش شما که افتخار نمی دین بیایین دهات ماKhansariha (226)
ولی من هفته بعد جمعه میام و قراره هفته بعدش شما بیایین نگو نه که ناراحت می شمKhansariha (290)

RE: تاپيك بچه هاي همدان - hellboy - 2011-09-10 09:25 AM

سلام
اقا فواد گل گلاب منکه گفتم شرمندم دادا همینجام باز میگم نشداز خجالتتون درایم بخدا وقتی گفتی همدانی و من نبودم کلی حالم گرفته شد شما سروری دادا ایشالا این سری جوربشهKhansariha (8)
دادا افشین خیلی دوست دارم زیارتتون کنم یه سریم بااقای نظری قرار شد بیایم مزاحم بشیم که گوشیتون خاموش بود من پوررو تر ازاین حرفام حتما میام اونجا دادا اینقد زحمت میدم که بگی کاش منو نمیدیدی
بحرحال دربس در خدمت همتون هستمKhansariha (48)Khansariha (8)

RE: تاپيك بچه هاي همدان - نظري - 2011-09-10 10:20 AM

انشاالله دفعه بعد تمام بچه ها آماده باشند تا گروهي يه برنامه شكار رديف كنيمKhansariha (8)

RE: تاپيك بچه هاي همدان - amir74 - 2011-09-10 01:45 PM

افشین جان اونی که من دیدم دهات بهش نمی گن بخدا

RE: تاپيك بچه هاي همدان - foad-bonellis - 2011-09-10 06:52 PM

(2011-09-09 03:42 PM)afshen49 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
foadجون داداش شما که افتخار نمی دین بیایین دهات ماKhansariha (226)
ولی من هفته بعد جمعه میام و قراره هفته بعدش شما بیایین نگو نه که ناراحت می شمKhansariha (290)

قدمت رو چشم های ما جا داره . عزیز دهات یا شهر مهم نیست . مهم با صفا بودنه که همه میدونن کدوم با صفا تر و کدوم آلوده تره . اگه شهر با صفا بود که ما تا وقت خالی پیدا میکردیم ازش نمی رفتیم بیرون . دارم چند تا فشنگ جور میکنم . ان شا الله اگه جور بشه حتما میریم شکار کبک . راستی منظورت از هفته دیگه همین جمعه هستش ؟ اگه منظورت همین جمعه باشه حرف نداره .

RE: تاپيك بچه هاي همدان - afshen49 - 2011-09-11 01:01 PM

اقا ما چاکر همه دوستان هستیم Khansariha (8)
هرکی اومد قدمش روی چشمامKhansariha (219)
انشاالله این جمعه من میام و هفته بعدش شما دوستانKhansariha (214)