شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر (/showthread.php?tid=17)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - mster - 2012-12-25 03:52 PM

از دوستانی که تجربه ساخت و تست سایلنسر رو داشتند میخواستم بپرسم که ایا سایلنسر هایی که داخلشون توری هست واسه پی سی پی خوب جواب میده یا مدلی که داخلش تعدادی واشر چیده شده ؟
سوال دومم هم اینکه لوله داخلی که من انتخاب کردم دو میل از ساچمه بزرگتر هستش آیا اندازه اش خوبه ؟
[تصویر: 22.jpg]

من واسه پوسته اش درام اچ پی رو انتخاب کردم و برای لوله داخلی که قراره سوراخ سوراخ بشه هم یک مگنت پرینتر اچ پی رو انتخاب کردم Khansariha (256)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - mster - 2012-12-25 08:42 PM

اینم چند تا لینک پر از سایلنسر جالب و مخطلف
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه ما که مفید بود گفتیم شما هم نظاره ای کنید

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - benjamin - 2013-01-02 09:26 PM

[تصویر: 13569805462.jpg]

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - mojinjo - 2013-02-03 02:34 PM

(2011-01-26 02:20 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-01-26 02:02 PM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده همچنان منتظر دوستان متخصص هستم لطفا يه كاري بكنيد ...
سلام سعید جان مبحث خوبی برای ساخت سایلنسر در بخش (ساخت ابزار و قطعات ) هست مراجعه کنید هرچند که من فکر میکنم بهتراست برای جلوگیری از موازی کاری این دوتا تاپیک یکی شوند. فعلا
سلام بر اساتید گرامی و دست اندر کاران سایت.
من واقعا از سایت شما بهره ها بردم و امیدوارم که تنتون همیشه سالم باشه
واقعا سایت کاملی دارین
دستتون درد نکنه و دمتون گرم
یاحق

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - Sh4DoVV - 2013-02-12 09:18 PM

با سلام

امروز رفتم و مازل بریک رو رنگش کردم , خیلی قشنگ شد
[تصویر: HW80_With_Mazzel_Break.jpg]
یا علی

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - rezakaraj - 2013-05-07 08:55 AM

یک سوال از اساتید محترم
ساخت یک آداپتور برای نصب سایلنسر برای سلاح های مثل اماراکس 850 که فاقد رزوه در سر لوله برای نصب سایلنسر هستند ایا در دقت تاثیر منفی نمیزاره؟
[تصویر: 13679040541.jpg]
[تصویر: 13679040552.jpg]

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - ALIANA-54-T06 - 2013-05-07 11:04 AM

رضا جان خود آدابتور یا رابط تاثیری نداره ولی وقتی سایلنسر بسته میشه باید چک کرد از نظر دقت تاثیر میزاره و کمی کاهش را ممکنه بهمراه بیاره (بستگی به کیفیت و دقت ساخت رابط و سایلنسر داره)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - dsahand - 2013-06-02 05:05 PM

اقا برای وایرخ 80 بسازم مشکل که نداره چقدر صدارو کم میکنه 30%؟
کار ساز هسا من برا وایرخ 80 میخوام

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - ALIANA-54-T06 - 2013-06-03 10:24 AM

نه مشکلی نداره و میتوانید برای وایرخ هم بسازید . Khansariha (8)
یکی دو نکته
جون حدود نیمی از صدای شلیک وایرخ 80 و فنریها مربوط به برخورد پیستون به انتهای سیلندر هست این بخش از صدا با سایلنسر گرفته نمیشود ولی بخش دوم صدا که مربوط به خروج صدا و باد از دهانه لوله هست بوسیله سایلنسر گرفته میشود .
ولی درکل چون وایرخ 80 صدای متوسطی دارد سایلنسر براش مرسوم نیست و دستو پا گیر میشه چه بسا بعد از کلی زحمت و ساخت آنطوری که انتظار دارید هم نشه و مجبور به باز کردنش شوید. Khansariha (214)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - camel_60 - 2013-06-03 04:25 PM

با سلام
منم احتمالا اولین دستگاه تراشی که زیر دستم بیاد یه دونه واسه 54 خواهم ساخت ...
بیشتر برای زیبایی و همچنین کسب تجربه برای اینکه ببینم رو دقت تاثیر خواهد گذاشت یا خیر ...
فقط تا حالا قسمت نشده مازل بریک 54 رو در بیارم تا ببینم چطوری به لوله متصل شده !!!
کسی تجربه داره که اتصالش چطور هستش و اینکه سایلنسر چطور باید بهش وصل بشه؟
بعد اینکه برای دوباره جا زدن دقیق مازل بریک رو لوله که مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون