شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر (/showthread.php?tid=17)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - ALIANA-54-T06 - 2012-10-27 11:56 AM

چون این تاپیک موضوعات ساخت سایلنسر را داره بهتر دیدم اینجا ساخت یه سایلنسر مدل کوچیک شده (مینی) از مدل کپی شده هاتسان AT-44 را نشون بدم Khansariha (256)
ایده ساخت و کوچیک کردن مدل مشابه هاتسان مال آقا اسماعیل عزیز بود و درکنار کار اقا مهندس سهیل ما و اقا سعیدآریا نیز مشارکتی فعال داشتند که شده بودیم یه تیم 4 نفره Khansariha (8)
خلاصه ماحصل شد ساخت 4 عدد سایلنسر که واقعا برای بنجامینهای مارادور و دیسکاوری ما و دوستان رضایت بخش بود Khansariha (256)
مقایسه دو مدل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-10-28 11:55 PM

علی جان واقعا دست شما درد نکنه که زحمت عکسها رو کشیدید
واقعا پیدا کردن اون استوانه ها خیلی موثر بود
در ضمن یه تعداد واشر 28 عالیی هم پیدا کردم . گرفتم
این هفته بدم تراشکار سایزش کنهKhansariha (8)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - masih.hunter - 2012-11-08 05:56 PM

سلام دوستان اینهم ورژن جدید سایلنسرهای من که در هر سری تغییراتی در جهت بهبودش داشتیم و خصوصیات :

عذرمیخوام از اینکه کیفیت عکسها پایین هستش . تمامی پارامترها درسطح عالی درنظر گرفته شده اول دقت . دوم کاهش صدا به میزان چشمگیر چیزی در حدود 75 تا 80 درصد صدا به دلیل استفاده از واشرهای پلی امید استحکام که از الومینیم الیازی و70 75 استفاده شده و رعایت استاندارد طول و وزن . از همه مهمتر قیمت مناسبتر اون با توجه به کیفیت بهتر اون و زیبای .

[تصویر: 13523832202.jpg]

[تصویر: 13523832203.jpg]

[تصویر: 13523832214.jpg]

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - kingpaco - 2012-11-08 06:21 PM

Khansariha (8)مسیح جان خسته نباشید برادرKhansariha (8)
Khansariha (399)اون قوطی قرمزها که اون پشت دارند چشمک میزنند هم به جلوه تصویر سایلنسرتون جلای ویژه داند
سایلنسر اوانیکسی که دارم میخوام قطعات درونش رو با اجزائی مانند محصول شما تعویض کنم
بنظر شما جواب میده یا خیر؟

راستی من قبلا سایلنسر محصول شما رو از نزدیک دیدم خیلی عالی بود یکی از دوستان مشترکمون برای هاتسانش داره استفاده میکنه Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - masih.hunter - 2012-11-08 06:35 PM

قابل نداره حبیب جان . Khansariha (8)بله دقیقا" مثل محتویات داخل سایلنسرهای من هستش فقط با این تفاون که اون واشرها متصل هستند و از من جدا درضمن من هم ویندی خودم و هم رین خودم رو به این صورت

تغییر دادم که صدا رو بطور چشمگیری کاهش میده .
حبیب جان اقا مهرداد ورژن قدیمترشو دارن خخخخخخخخخخKhansariha (8)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - kingpaco - 2012-11-08 06:59 PM

یک نکته رو خدمت دوستان یاداوری کنم که ساختن سایلنسری که هم از نظر ظاهر زیبا باشه وهم در کاهش صدا خیلی خوب عمل کنه کار اسونی نیست
حالا اینو واسه مقدمه داشته باشید تا عرض کنم خدمتتون
وقتی سایلنسر ساخته شد باید از زیر چندین تست و ازمایش سربلند بیرون بیاد که مهمترینش اینه که در جهت پرواز و سرعت ساچمه تغییری ایجاد نکنه
ممکنه جهت ساچمه رو بشه با هدفزنی و مقایسه مشخص کرد ولی برای سرعت به کرونوگراف نیازه
بنده سایلنسری که اقا مسیح ساختند رو دیدم و باید به ایشون بگم دست خوش
از وقتی کار ایشون رو دیدم به فکر تغییر قطعات درونی سایلنسر اوانیکس خودم افتادم
Khansariha (8)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - esijoon - 2012-11-09 12:36 PM

سلام دوستان...چه خبر؟؟؟؟؟؟

آقا یه کلیپ دیروز یافتم در مورد ساخت سایلنسر ساده.......امیدوارم تکراری نباشه و به کار دوستان خودکفا بیاد.....

یا علیKhansariha (8)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - amiremadi - 2012-11-14 01:58 AM

با سلام خدمت دوستان
از آقا مسیح که استاد سایلنسر هستند یک سوال دارم
میخوام بدونم آیا مازل بریک سر لوله دیانا 56 را میتوان تبدیل به سایلنسر کرد که صداش کمتر بشه؟
اگر دوستان هم اطلاعاتی در این خصوص دارند ممنون میشم که اطلاع رسانی کنند.
ممنون میشم
(ببخشید من این سوال را در تاپیک دیانا 56 هم گذاشته ام)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - Saeed.black ops - 2012-11-14 12:30 PM

آقا دست ما رو هم بیگیرید Khansariha (290)
چه باحال و تر و تمیز میسازین اینا رو Khansariha (219)Khansariha (219)
یه سوال . واسه شادو هزار هم میشه از اینا ساخت ؟ Khansariha (226)
راستی داش مسیح چطوری اینقدر باحال درست کردی اینا رو ؟؟ Khansariha (66)Khansariha (354)Khansariha (252)
از کارخونه ایش هم باحالتر شدهKhansariha (219)Khansariha (219)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - masih.hunter - 2012-11-14 03:33 PM

جناب عمادی شما لطف دارین . Khansariha (8)

جوابتون رو در این تاپیک دادم . Khansariha (8)

سعید جان شما لطف دارین.Khansariha (8) همگی با دستگهای پیشرفته صنعت تراش و با ظریفکاری ساخنه شدن. واسه شادو هم میشه ولی بیشتر صدای اسپرینگ پیستونها از برخورد پیستون و فنره هستش عملا" برای فنری ها جواب نمیده .