شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر (/showthread.php?tid=17)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - persiankiller - 2012-09-11 09:15 PM

قدش یکم زیاد نیست اقا ارش؟

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - THUNDER - 2012-09-11 09:55 PM

فکر کنم یه 10 سانتی حداقل باید از طولش کم بشه.
برای داخلش می تونید از پشم شیشه و واشر جهت جذب صدا استفاده کنید...

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - arash1324 - 2012-09-12 10:54 PM

طولش علی جان 25 سانت هست و دوستانی که تجربه دارند و سایلنسر داشتند می تونند با توجه به طول لوله 50 سانتی تفنگ راهنمایی کنند که چقدر طول باید داشته باشه .

مسیح جان و دیگر اساتید محترم کجایید منتظر راهنمایی هستم Khansariha (8)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - camel_60 - 2012-09-26 11:27 PM

سلام آرش جان
کسی که سایلنسر درست کرده اینجا نمیدونم چرا سخنی نمیگه...
با این لوله نمیدونم چطور میشه چون ضخامتش رو نمیدونم...
در کل ساخت چیزی که تو ذهنم هست یه استوانه 8 اینچی هستش که باید سبک باشه ... رو تراشی بشه و توش خالی بشه و از یه قسمتی به صورت مخروطی بشه...
قسمت سر هم باید براش یه در پوش به صورت پیچی یا پرسی ساخته بشه... برای داخلش هم هنوز فکری نکردم...

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - kingpaco - 2012-09-26 11:49 PM

عکس زیر ممکنه کمکتون کنه اون رینگهای داخل مهم نیست از چه نوع فلز (یا حتی تفلون) ساخته شوند و تعداد هم از 6 الی 10 حلقه کفایت میکنه
قطر حفره ای که ساچمه از اون رد میشه نباید زیاد کیپ باشه که مانع خروج راحت ساچمه بشه
استاندارد برای ساچمه 5/5 تقریبا 6/2 میلیمتره اگه بیشتر از این انتخاب کنید صدای خروج گازها یه مقدار بم خواهد شد

[تصویر: 13486905351.jpg]

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - camel_60 - 2012-09-27 02:00 AM

این هم برای داشتن یه ذهنیت بد نیست :

[تصویر: MuzzleWeights.jpg]

[تصویر: 100_1477.jpg]

[تصویر: 100_1474.jpg]

[تصویر: 100_1480-1.jpg]

[تصویر: brakeinstll.jpg]

[تصویر: brake7129.jpg]

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - arash1324 - 2012-09-27 10:23 AM

ممنون camel جان اين عكس كمك خوبي هست من مونده بودم چطور سايلنسر رو به لوله محكم ببندم Khansariha (8)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - hellboy - 2012-09-27 10:37 AM

سلام
ارش جان طرح شما یک مشکل اساسی داره و اون هم گوشت کمه خود قطعه هست که جایی برای رزوه خوری نمیزاره و باعث میشه نتونید اون رو روی سلاح سوار کنید یا براش درپوش بزارید

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - arash1324 - 2012-09-27 11:19 AM

سلام ممنون سه عدد عكس گذاشتم كه عكس سومي درپوش كه پلاستيكي هست رو نشون ميده اون رو باچسب كيپش كردند طوري كه من با ضربه اون رو بيرون آوردم البته ميشه با تفلون براش بدنه گوشتي درست كرد و اين رو روكش اون قرار داد اول ساختار زيربنايي اون رو اجرايي بايد كرد بعد اين رو روكش قرار داد البته بايد فيكس بشه . حالا انشاا.. فرصت كنم يه ايده هايي دارم كه براي دوستان قرار خواهم داد . مشكل فقط ساخت اولي هست . Khansariha (8)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - hellboy - 2012-09-27 11:46 AM

ارش جان ساخت بدنه کاری نداره طول داخلی رو خودتون با توجه به قسمتهای داخلی تعین میکنید و درپوش و قسمتی که روس سلاح وسل میشرو بهش اضافه میکنید فقط سعی کنید که وزن اون زیاد نشه که بالانس رو تغییر بده که باعث خستگی میشه
برای داخلش هم از سه قسمت استفاده کنید و دو واشر به قطر سوراخ 9 میلیمتر و سوراخ در پوش هم 9 میلیمتر بگیرید
از سه لوله پلاستسکس استفاده کنید و طول اون رو در فاصله های 5 میل به دقت سوراخ سوراخ کنید که یک دست باشه
دور اون رو میتونید نمد یا یک چیزه شبیه اون بپیچید که فیکس بشه من خودم از دستمال های اشپزخونه استفاده کردم که رنگی هستند و در تمام مغازه ها موجوده
فقط باید کیپ کیپ باشه که تکونی نداشته باشه و باعث خطا در تیرندازی نشه
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)