شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر (/showthread.php?tid=17)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - lockal - 2015-02-09 10:47 PM

salam
dostan man fonte farsi nadaram sharmande yanmi winam kharabe bayad win berizam
man baraye at44 ye seda khafe kon mikham az dostan kasi amade shode ke khobam kar kone dare baraye forosh?

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - seywan - 2015-02-10 03:00 AM

سلام.دوستان کسی وزن وقیمت سایلنسر های اقا مسیح رو داره تو پیام خصوصی بهم بگه.ظاهرا اقا مسیح منو قابل نمیدونه که جوابمو بده.البته هنوز هو نسبت بهش ارادت دارمKhansariha (8)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - lockal - 2015-02-10 01:00 PM

vase manam befrestid ishon javabe manam nadad

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - alimaleki - 2015-02-10 05:18 PM

سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)لطفا فارسی را پاس بداریم Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - AIRKING - 2015-02-10 11:36 PM

دوستان لطفا فینگلیش ننویسند.این بر خلاف قوانین انجمن است.
با تشکرKhansariha (8)

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - ln 1 - 2015-02-19 04:37 PM

قبلا قطعه ای شبیه به شعله پوش برای دیانا 52 درست کردیم که علاوه بر ظاهر زیبا مقداری هم در افزایش دقت موثر بود .اما این اولین تجربه در ساخت سایلنسر برای سلاح بادی است که با مقداری ازمون و خطا همراه بود ولی بعد از ساخت تعدادی واشر و بوشهای داخلی با قطرهای متفاوت بالاخره به یک اندازه نسبی مناسب رسیدیم که علاوه بر کاهش مقدار قابل توجهی از صدا تاثیر منفی در دقت شلیکها نداشته باشد . البته هنوز فرصت تست در فواصل 50 متر و بیشتر نداشتم .سلاحهای مرجع هم at44 و سوماترا بود .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - Areno - 2015-02-21 06:43 PM

با سلام و عرض ادب
من هم یک مدل سایلنسر دلخواه برای تمام اسلحه هایی بادی یا پی سی پی که رزوه سره لوله دنده ریز اینچی باشه طراحی کردم
منتظر نظر کارشناسانه و فنی دوستان عزیز هستم
با تشکر

اینم لینک عکس

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - mehti - 2015-02-21 07:47 PM

سلام دوست گرامی.
طرح زیباییه این طرحتون ساخته هم شده؟چون گذشته از طراحی نوع ساخت متریال و وزن اونم خیلی مهمه و باید دید در عمل چقدر روی سلاح حواب میده چون زیر نقشه طرحتون به طور اختصاصی از سلاح بی اس آ بوکانر نام بردید باید بگم خود این سلاح جای مازل بریک ی سایلنسر طراحی و ساخته شده خود این شرکت بسته میشه که کاملا شکلش با طرح شما فرق داره و قیمتشم حدود 200 تومنه که واقعا گرونه البته کارایی خیلی خوبی داره.باید دید طرح شما از نظر کارایی و اقتصادی هم جواب میده یا نه.

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - Areno - 2015-02-21 08:42 PM

(2015-02-21 07:47 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست گرامی.
طرح زیباییه این طرحتون ساخته هم شده؟چون گذشته از طراحی نوع ساخت متریال و وزن اونم خیلی مهمه و باید دید در عمل چقدر روی سلاح حواب میده چون زیر نقشه طرحتون به طور اختصاصی از سلاح بی اس آ بوکانر نام بردید باید بگم خود این سلاح جای مازل بریک ی سایلنسر طراحی و ساخته شده خود این شرکت بسته میشه که کاملا شکلش با طرح شما فرق داره و قیمتشم حدود 200 تومنه که واقعا گرونه البته کارایی خیلی خوبی داره.باید دید طرح شما از نظر کارایی و اقتصادی هم جواب میده یا نه.

خواهش میکنم
عرضم به حضورتون که نه هنوز نساختم،اما در مورد قطعه هاش باید بگم که همین طور که در جدول مشخصات درج شده جنس بدنه از آلمینوم (از رنگش هم معلومه) واشر های داخلی از پلاستیکه و اورینگ هاش هم که خوب طبیعتا" از پلاستیک های فشرده یا همون پی وی سی یا مواد مشابه پلاستیکی هستش و اون قسمت مخروطی از مقوا و خود نرم افزار حدوده وزن میگه که با ابعاد داده شده بین 85 تا 90 گرم (خیلی جالب واسم) هستش....بله همین طور که خودتون گفتین قیمت خود شرکتیش بالاس و اصلا نمی ارزه به خرید،و خوب با کمی دقت در داخل تراشیدن بدنه و همین طور هم مرکز بودن سوراخ ها از لحاظ کاربرد فک نمیکنم با نمونه شرکتیش فرقی داشته باشه،اما در مورد شکلش که شما گفتین..اگر به اکثر سایلنسر های بازاری یا دست ساز نگاه کنید در انتهای قطعه یه دمباله مخروطی داره که روی لوله سوار میشه و مثلا به عنوان محکم کاری و جلو گیری از نبود لقی بین اتصال سایلنسر و لوله تعبیه میکند..که در عمل از نظر بنده کاربردی نداره
البته من سوراخ ورودی و خروجی رو 6.5 میلیمتر در نظر گرفتم و اگه اشتباه نکنم استاندارد حرفه ایش 6.2 که خوب در آوردن چنین اندازه ای هزینه رو بشدت بالا میبره
و در آخر عرض کنم اکثر اسلحه های بادی ساخته ترک یا انگلستان سره لوله رزوه دنده ریز اینچی دارن و این قابلیت باعث میشه که یک سایلنسر (چه دست ساز، و چه شرکتی) به چندین مدل تفنگ بخوره
بازم سوالی بود ما در خدمتیم

RE: درخواست راهنمايي در مورد ساخت سايلنسر - jango - 2015-05-21 11:19 PM

سلام دوستان بنده قصد کردم ی سایلنسر برای بیتی بسازم کارا خوب پیش میرفت تا اینکه نصبش کردم اما وقتی لوله رو باز کردم و تو دست چرخوندم دیدم تاب داره یعنی اون بوشی که برای من ساختن مثلا دقیق رزوش به هاتسان نمیخوره و باعث کج ایستان میشه بنده باید چکار کنم ساخت سایلنسر کار نداره فقد مهم اینه کج روی سلاح نصب نشه که متاسفانه بنده نتونستم کسی کمکی میتونه به بنده بکنه برای مشگلم ؟Khansariha (8)Khansariha (8)