شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تجهیزات جانبی سلاح - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: تجهیزات جانبی سلاح (/showthread.php?tid=168)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: تجهیزات جانبی سلاح - masih.hunter - 2011-06-19 10:10 AM

لیزر بنظر من بیشتر جنبه نمایشی داره برای شکار که اصلا" مناسب نیست رددات هم نوعی دوربینه با وسعت دید زیاد که بیشتر برای سلاحهای

ساچمه زنی استفاده میشه .

RE: تجهیزات جانبی سلاح - Sniper - 2011-06-19 01:22 PM

دوست عزیز برای گذاشتن عکس اول عکساتو توی سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آپلود کن و بعد واسه هر عکس 5 تا لینک بهت میده که هر جور خاستی عکستو تو سایت قرار بدی. لینکو باید همونجایی که داری پاسخ رو تایپ می کنی کپی کنی
( یا علی چی شددددد!!!)Khansariha (8)

RE: تجهیزات جانبی سلاح - wolfer - 2011-06-20 10:49 PM

سلام بر دوستان عزیز
امروز یه مگنوم 350 دیدم که روی تمام قسمت های قنداق رو یه روکش پلاستیکی خیلی جالب کشیده بود. به طوری که از دور که نگاه می کردی مثل این بود که قنداق رو جلا زده باشند . ضربه گیر فوق العاده خوبی بود . دوستان ایا تو بازار چیزی شبیه به این پیدا میشه؟

RE: تجهیزات جانبی سلاح - wolfer - 2011-08-05 02:28 PM

سلام بر دوستان. انگار کسی همچین چیزی رو ندیده. اصلا کاور فابریک تفنگ که به هنگام استفاده هم روی تفنگ باشه وجود داره؟

RE: تجهیزات جانبی سلاح - ALIANA-54-T06 - 2011-08-05 03:01 PM

من میدونم که فروشگاه سمس برای بعضی از تفنگها کاور زده برای محافظت و استتار تفنگ و ممکنه بعضی مغازه های شکار هم ازشون داشته باشند Khansariha (214)

RE: تجهیزات جانبی سلاح - mohsen1982 - 2011-08-05 04:38 PM

علي جون كاورهاي سمس چرمي هستند وقهوه اي رنگ وبراي همه تفنگي گيرنمياد.من خودم بشخصه دوست دارم تفنگ لخت باشه وازلمس چوب قنداق لذت ببرم .اين كاورهاي چرمي هم خوب روي قنداق نميشينندويكم حالت هورت پيداميكنهKhansariha (8)

RE: تجهیزات جانبی سلاح - nakhjir - 2011-08-20 07:32 PM

سلام به همه دوستان
میخواستم نظر دوستان عزیز رو راجب تلمبه Gunpower بدونم آیا بهتر از HILL است یا خیر؟
و آیا میشه هر مدل تلمبه ای رو برای همه PCPها استفاده کرد یا هر تفنگی فقط تلمبه مخصوص خودش رو داره؟
متشکرم

RE: تجهیزات جانبی سلاح - nakhjir - 2011-08-21 09:30 AM

(2011-08-20 07:32 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
میخواستم نظر دوستان عزیز رو راجب تلمبه Gunpower بدونم آیا بهتر از HILL است یا خیر؟
و آیا میشه هر مدل تلمبه ای رو برای همه PCPها استفاده کرد یا هر تفنگی فقط تلمبه مخصوص خودش رو داره؟
متشکرم

دوستان گرامی کسی هست که از تلمبه Gunpower استفاده کرده باشه؟ HILL رو دیدم خوبه ولی از تلمبه بنجامین هم خیلی تعریف شنیدم. قیمت تلمبه بنجامین چنده؟
Gunpower رو حدود 330.000 قیمت دادن، ارزش داره یا نه؟

RE: تجهیزات جانبی سلاح - masih.hunter - 2011-08-21 09:40 AM

دوست عزیزGunpower و بنجامین هر دور یکی هستن و از کیفیت بالای برخوردارن خوب HILL هم که اورازشو حتما" شنیدید هر 3 در یک حد از کیفیت هستند.

اگه 330 هم قیمت دارین قیمتش خوبه و حتما" خرید کنید درضمن همه تلمبها کارشون یکیه و فقط شما باید براشون تبدیل تهیه کنید یا حق Khansariha (8)

RE: تجهیزات جانبی سلاح - nakhjir - 2011-08-21 09:55 AM

ممنون مسیح جان
ولی منظور من راحتی کار کردن و نرمی تلمبه بود آخه تلمبه هاتسان خیلی انرژی میخواد و دفعات تلمبه کردن بیشتر از هیل بود. میخواستم بدونم با Gunpower میشه یه کپسول رو با انرژی کمتری و زودتر شارژ کرد؟ یا دفعات تلمبه زدن با هر دو مدل هبچ فرقی نداره؟