شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 (/showthread.php?tid=1673)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - BABOLAZIZIYA - 2015-10-02 05:32 AM

خیلی ممنون از بابت جواب قشنگ تون.
اگه بازم سوالی برام پیش بیاد خوشحال میشم که تجربیات شخصی خودتونو در اختیار ما بذارید.البته اگه وقتشو داشته باشید.
یسوال.شما بایکال دارید؟ویا تجربه تیراندازی باهاش رو داشتید؟

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - bycal - 2015-10-02 03:12 PM

(2015-10-02 05:32 AM)BABOLAZIZIYA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون از بابت جواب قشنگ تون.
اگه بازم سوالی برام پیش بیاد خوشحال میشم که تجربیات شخصی خودتونو در اختیار ما بذارید.البته اگه وقتشو داشته باشید.
یسوال.شما بایکال دارید؟ویا تجربه تیراندازی باهاش رو داشتید؟
اين اندك اطلاعات ما از اين سلاح در اين تاپيك مكتوب شده و قابل شما و ديگر دوستان را نداره رسالت و هدف هر انجمني همين هست كه هر انچه حتي اندك را با هم به اشتراك بزاريم
قسمت اخر سوالتون: بله يك قبضه از اين سلاح دارم و دوست عزيز اقا محمد با كاربريTAKTAZ هم دارن.
حق نگهدارKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - BABOLAZIZIYA - 2015-10-03 05:21 AM

باسلام
از صمیم قلب برای شما وتمامی دوستان ارزوی توفیق روزافزون رو دارم وامیدوارم شلیکهای خوبی داشته باشید باباهاش

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - Gestapo - 2015-10-03 12:21 PM

در خرید سلاح های روس شک نکنید مخصوصا اگه نو باشند

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - joo - 2015-10-04 06:33 PM

سلام دوباره به دوستان ، همینطور که میدونید پنجتیرها معمولا یا اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک هستن اگر اشتباه نکرده باشم تفنگهایی که با نگه داشتن ماشه به صورت رگبار شلیک میکنن میشه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به این صورت هستن که وقتی ماشه رو میکشیم باید اون رو دوباره آزاد کنیم سپس بکشیم که میشه نیمه اتوماتیک حالا سوال من اینه تفنگهای mp153 , mp155 هم به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستن ولی تو تبلیغ های شرکت بایکال هم هیچ فرقی با مال ماها هم ندارن پس چطور میشه اینا اینطوری رگبار میزنن باش آیا اینا سفارشی خود شرکت هستن برای تبلیغات؟ یا تنظیماتی دارن که ما انجام ندادیم؟ حتی تفنگ یکی از دوستان mp155 که تو تایپیک قبلی عکسش گذاشتم که محصول 2014 هست هم رگبار نمیزنه پس این کلیپ ها تو یوتیوب چی میگن؟

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - bycal - 2015-10-04 09:18 PM

(2015-10-04 06:33 PM)joo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوباره به دوستان ، همینطور که میدونید پنجتیرها معمولا یا اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک هستن اگر اشتباه نکرده باشم تفنگهایی که با نگه داشتن ماشه به صورت رگبار شلیک میکنن میشه اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به این صورت هستن که وقتی ماشه رو میکشیم باید اون رو دوباره آزاد کنیم سپس بکشیم که میشه نیمه اتوماتیک حالا سوال من اینه تفنگهای mp153 , mp155 هم به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستن ولی تو تبلیغ های شرکت بایکال هم هیچ فرقی با مال ماها هم ندارن پس چطور میشه اینا اینطوری رگبار میزنن باش آیا اینا سفارشی خود شرکت هستن برای تبلیغات؟ یا تنظیماتی دارن که ما انجام ندادیم؟ حتی تفنگ یکی از دوستان mp155 که تو تایپیک قبلی عکسش گذاشتم که محصول 2014 هست هم رگبار نمیزنه پس این کلیپ ها تو یوتیوب چی میگن؟
درود به همه دوستان
joo عزیز
تا جایی که من اطلاع دارم در مدل 153 اتومات نداربم و لی در 155 هم نیمه اتومات و هم اتومات داریم
اما تقسم و تفاوت های دو بایکال 153 و 155 بر حسب موارد زیر صورت میگیره و حتی در یک مدل هم این تقسیم بندیها هست
ضرفیت خشاب : 3 -5-و........
نوع حالت قرار گرفتن خشاب:(لوله ای در زیر به صورت افقی یا به صورت عمودی مثل سلاح های جنگی)
شکل قنداق :(ثابت یا تاشو یا دستی کوتاه مثل سلاح های کمری)
جنس قنداق :(چوب و فایبر یا همون سنتتیک)
طرح ظاهری :(استتار یا معمولی)
طول لوله :610-660-710-750
در دو گروه گیج :12/76 و 12/89
چند تفاوت جزیی دیگه هم دارن که بعدا خدمتتون با عکس میزارم
حق نگهدارKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - googoolmagooly - 2015-11-18 10:44 PM

سلام
پنج تیر بایکال مدل های مگنوم و سوپر مگنوم داره !!؟؟

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - asman - 2015-11-19 12:00 AM

اساتیدعزیز صاحب سلاح بیژن وتک تاز
بسم الله
راستی جز شما دوبزرگوار در انجمن فرد دیگه ای mp153 داره ؟

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - sajadm - 2015-11-25 07:07 PM

سلام بعد مدتها بازم اومدم
در جواب آسمان عزیز باید بگم که من دارم ولی فقط شبا تازه اونم نه همیشه خخخخخKhansariha (219)

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - asman - 2015-11-25 07:15 PM

توی خواب ؟ خخخخخخخخخخخخخخ
انشاالله که به واقعیت بپیونده