شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 (/showthread.php?tid=1673)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - bycal - 2018-11-05 07:22 PM

با سلام خدمت دوستان .یکی از مشکلاتی که در اثر خالی چکاندن سوزن پیش میاد و همه ما میدونیم شکستن سوزن هست برای این کار وسیله ای به شکل فشنگ به اسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساخته شده که همه با اون اشنایین در این کلیپ روشی اموزش داده میشه که در صورت نبود این وسیله دوستانی که 5 تیر دارن میتونن همیشه یک عدد جوهر پاک کن جزو ملزومات با خودشون داشته باشن تا چنانچه لازم شد ازش استفاده کنن روش کار در ویدیو زیر:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حق نگهدارKhansariha (8)ضمنا از همه بزرگواران که یادی از این دوست کوچکشون کردن نهایت تشکر و قدر دانی رو دارم مخلص همه شماKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - sinaahoora - 2018-11-05 09:58 PM

(2018-11-05 07:22 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان .یکی از مشکلاتی که در اثر خالی چکاندن سوزن پیش میاد و همه ما میدونیم شکستن سوزن هست برای این کار وسیله ای به شکل فشنگ به اسم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساخته شده که همه با اون اشنایین در این کلیپ روشی اموزش داده میشه که در صورت نبود این وسیله دوستانی که 5 تیر دارن میتونن همیشه یک عدد جوهر پاک کن جزو ملزومات با خودشون داشته باشن تا چنانچه لازم شد ازش استفاده کنن روش کار در ویدیو زیر:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حق نگهدارKhansariha (8)ضمنا از همه بزرگواران که یادی از این دوست کوچکشون کردن نهایت تشکر و قدر دانی رو دارم مخلص همه شماKhansariha (8)

روش جالبی بود ولی راحت تر از این شما گلن بگیرید اروم بکشید عقب یه جایی هستش حس میکنید میخواد گیر کنه اون موقع ماشه روفشار بدین خلاص میشه بدون هیچ ضربه ای ... من برای اکار همیشه از اسناب گپ استفاده میکردم ولی تو ۵تیر خوب جواب نداد و گیر میکرد مجبور میشدم لوله رو جدا کنم

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - mirhashemi - 2018-11-06 09:56 AM

بله کشیدن گلن به عقب و چکوندن ماشه رو منم با 5تیر کرال انجام میرم و اسلحه بدون ضربه به سوزن خلاص میشه .در ضمن تو آخرین صفحه 5 تیر کرال روش خلاص کردن ماشه و خالی کردن لول رو که رو تفنگم تست کردم رو نوشتم دوستان ببینید رو 5 تیر روس هم جواب میده؟

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - sinaahoora - 2018-11-06 12:49 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام دوستان برای خلاص کردن ماشه 5تیر بدون ضربه به سوزن گلن رو میکشیم عقب تا جایی که برسه به چکشی که به سوزن ضربه میزنه وقتی که به چکش رسید خیلی کم شاید به اندازه 2 میل میدیم عقب و ماشه رو فشار میدیم این عقب دادن در حد 2 3 میلی کافی هستش اگه بیشتر بشه باز ضربه میخوره فاصله ای که خلاص میشه خیلی کمه که با عکس براتون میزارم خوب دقت کنید با این روش تمامی 5تیرای ترک و یک سری از روسای قدیمی راحت بدون ضربه خلاص میشن

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - bycal - 2018-11-08 01:59 AM

(2018-11-06 12:49 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام دوستان برای خلاص کردن ماشه 5تیر بدون ضربه به سوزن گلن رو میکشیم عقب تا جایی که برسه به چکشی که به سوزن ضربه میزنه وقتی که به چکش رسید خیلی کم شاید به اندازه 2 میل میدیم عقب و ماشه رو فشار میدیم این عقب دادن در حد 2 3 میلی کافی هستش اگه بیشتر بشه باز ضربه میخوره فاصله ای که خلاص میشه خیلی کمه که با عکس براتون میزارم خوب دقت کنید با این روش تمامی 5تیرای ترک و یک سری از روسای قدیمی راحت بدون ضربه خلاص میشن
سلام و تشکر از اقا سینا عزیزKhansariha (8) خدمت دوستان غرض شود همه ما اینجاییم که از تجربه هم استفاده کنیم اندکی من میدونم مقداری شما محیط هم کاملا دوستانه که قدمت دوستی ها به بیش از 5 سال میرسه در پی گفتن این روش خدمت اقا سینا تماس گرفتم که اگر در بایکال 5 تیر جدید امتحان کردن با یه عکس یا فیلم برام بفرستن شاید من دارم راه رو اشتباه میرم یا گذر عمر اون دقت لازم رو از ما گرفته چون هر کار کردم نشد بعد از دیدن عکس ها امشب مجددا امتحان کردم بازم نشد طبق فرمایش اقا سینا در پنج تیرهای ترک که عملی هست و من اطلاعی ندارم ولی در بایکال جدید من شخصا نتونستم بازم هر کدوم از دوستان اگر موفق به خلاصی ماشه با این روش بشه حتما مطلع کنن چون دارندگان این سلاح میدونن این خالی کردن سوزن و همیشه همراه داشتن اسنب کپ خیلی دردسره من خودم شخصا 3 عدد تا بحال گم کردم بجای پوکه حواسم نبوده و گلن کشیدم گم شده و دارم از پوکه خالی استفاده میکنم و هر از گاهی عوض میکنم .حق نگهدار همه دوستان Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - shahabmp - 2018-11-11 05:48 PM

سلام.رو این تفنگ میشه صدا خفه کن بست؟

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - shahabmp - 2019-01-02 11:44 PM

سلام کسی نیست
Khansariha (226)

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - haamidreza - 2019-01-03 12:26 PM

(2019-01-02 11:44 PM)shahabmp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی نیست
Khansariha (226)

سلام دوست عزیز
رو تمام اسلحه های ساچمه زن چوک خور که سر لول رزوه داره میشه بست
فقط باید رابط ش رو درست بکنی
ولی صدا خفه کن جرم سنگینی داره ارزش نداره

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - shahabmp - 2019-01-03 02:01 PM

سلام جناب حکم آبادی.منظورتون چیه که باید رابطش رو درست کنیم یعنی آماده ساخت کارخانه گیر نمیاد. و بعد اگه بدونین چقدر صدا رو میگیره. صدا رو کامل خفه میکنه؟