شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 (/showthread.php?tid=1673)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - BABOLAZIZIYA - 2017-09-30 05:43 PM

دوستان عزیز سلام
به صورت مجوز دار به فروش میرسه؟ قیمتش چقدره؟
ممنون میشم جواب بنده رو بدید.

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - kotlas - 2017-09-30 06:48 PM

(2017-09-30 05:43 PM)BABOLAZIZIYA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام
به صورت مجوز دار به فروش میرسه؟ قیمتش چقدره؟
ممنون میشم جواب بنده رو بدید.
سلام مجوز دار 5 تیر روس تهران چند ماه پیش بین 16 تا 17 یا 18 بود

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - sinaahoora - 2018-04-07 09:59 AM

با سلام کسی از دوستان میدونه الان بایکال ۱۵۵ از کجا میشه خرید

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - sinaahoora - 2018-04-17 12:39 PM

با سلام به دوستان اقایون هرچی گشتم بایکال ۱۵۵ پیدا نمیشه ولی ۱۵۵ هستش لطفا دوستانی که این تفنگ دارن و ۴ ۵ سالیه دارن استفاده میکنن بفرمایید ایا از تفنگ راضی هستیم مشکلی نداشت ه ۱۵۳

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - masoudsalamat - 2018-10-07 08:33 PM

حضور تمام برادران عزیزم سلام عرض میکنم ، این درخواست رو باید در بازارچه ایجاد میکردم ولی فکر کردم اینجا شاید زودتر به نتیجه برسم عرض شود که بنده عید امسال یک قبضه ام پی ۱۵۳ آکبند به قیمت ۱۶ میلیون خریدم الان میخوام قنداق و پیش قنداق چوبیش رو با قنداق و پیش قنداق فایبر گلاس فابریکش عوض کنم اگر دوستان قنداق و بچه سنتتیک داره و یا جایی برای فروش سراغ داره ممنون میشم خبری بهم بده با تشکر

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - asman - 2018-10-07 08:58 PM

سلام
مبارکه چطور دلت میاد چوب رو با پلاستیک عوض کنی
چوب یه چیز دیگست
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - masoudsalamat - 2018-10-08 10:46 AM

(2018-10-07 08:58 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مبارکه چطور دلت میاد چوب رو با پلاستیک عوض کنی
چوب یه چیز دیگست
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

سلام ممنونم دوست عزیز در اینکه چوب چیز دیگریست که شکی نیست ولی یه خشاب بلندتر گرفتم که اگه با قنداق و پیش قنداق سیاه ست بشه شکل سلاح زیباتر میشه برای همین دنبال قنداق فایبر میگردم

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - asman - 2018-10-08 10:03 PM

من وقتی قنداق چوبی ورگه هاش ونقش ونگارش رو که میبینم سکوت میکنم و بطور سیری ناپذیری نظاره گر این نقوش الهی میشم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - bycal - 2018-10-18 03:50 AM

(2018-04-17 12:39 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان اقایون هرچی گشتم بایکال ۱۵۵ پیدا نمیشه ولی ۱۵۵ هستش لطفا دوستانی که این تفنگ دارن و ۴ ۵ سالیه دارن استفاده میکنن بفرمایید ایا از تفنگ راضی هستیم مشکلی نداشت ه ۱۵۳
سلام دوست عزیز اگر از اول تاپیک رو به دقت بخونین به طور کامل مزایا و معایب سلاح نوشته شده به طور اجمال و خلاصه سلاح بسیار محکم و ایمن برای شلیک هر نوع فشنگ اعم از معمولی مگنوم چهار پاره و اسلاگ هست تنها ضعف این سلاح ضرب ساچمه کم با مهمات موجود ایرانه اگر از فشنگ شاهین 36 گرم استفاده بشه مقداری جبران میشه ماهیت سلاح حتی با چوک فول پخش زن هست برای شکار کنار ابزی عالی در فواصل دور همان ضرب کم ساچمه میتونه استفاده کننده رو ناامید کنه در کل با هزینه های امروز و میزان کم شکار گزینه خوبی نیست و میشه با این قیمت روی همتای روس خودش مثل سوار یا بغل بیشتر فکر کرد بایکال 155 هم در بازار سلاح با مجوز موجوده فقط کمیابه و معمولا خریداران قبلی بندرت راضی به فروش هستن Khansariha (8)موفق باشید. با تشکر از اقا اسماعیل عزیز که در ریکاوری پسورد کمک کردن و بعد از مدتها قسمت شد خدمت دوستان انجمن برسم مخلص همه شما بیژن(در فرصت های اتی در حد توان و تجربه اندک به سوالات این بخش پاسخ خواهم داد)

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - sinaahoora - 2018-10-18 08:49 AM

(2018-10-18 03:50 AM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-04-17 12:39 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز اگر از اول تاپیک رو به دقت بخونین به طور کامل مزایا و معایب سلاح نوشته شده به طور اجمال و خلاصه سلاح بسیار محکم و ایمن برای شلیک هر نوع فشنگ اعم از معمولی مگنوم چهار پاره و اسلاگ هست تنها ضعف این سلاح ضرب ساچمه کم با مهمات موجود ایرانه اگر از فشنگ شاهین 36 گرم استفاده بشه مقداری جبران میشه ماهیت سلاح حتی با چوک فول پخش زن هست برای شکار کنار ابزی عالی در فواصل دور همان ضرب کم ساچمه میتونه استفاده کننده رو ناامید کنه در کل با هزینه های امروز و میزان کم شکار گزینه خوبی نیست و میشه با این قیمت روی همتای روس خودش مثل سوار یا بغل بیشتر فکر کرد بایکال 155 هم در بازار سلاح با مجوز موجوده فقط کمیابه و معمولا خریداران قبلی بندرت راضی به فروش هستن Khansariha (8)موفق باشید. با تشکر از اقا اسماعیل عزیز که در ریکاوری پسورد کمک کردن و بعد از مدتها قسمت شد خدمت دوستان انجمن برسم مخلص همه شما بیژن(در فرصت های اتی در حد توان و تجربه اندک به سوالات این بخش پاسخ خواهم داد)

منمون از راهنماییتون ولی من دیگه نتونستم بایکال پیدا کنم و استوگر با سیستم انرسی خریدم و چندباری هم شکار رفتم که خیلی عالی بوده و ازانتخابم کاملا راضی هستم