شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 (/showthread.php?tid=1673)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - mdehghan - 2016-05-08 06:04 PM

سلام کوهنورد عزیز اگه زحمتی نیست ایمیلتون را بزارید تا عکسا را براتون بفرستم چون در سایز بزرگتر سایت اجازه نمی ده

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - sinaahoora - 2016-08-28 09:20 PM

دوستان میخواستم بدونم بایکال mp155 اکبند میشه پیدا کرد و حدود قیمت چند هستش ؟

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - shekari - 2016-08-29 02:27 PM

سلام دوست عزیز.بله.من دیروز توی یکی از شبکه های اجتماعی دیده بودم آکبندش رو 19 تومان میگفت.

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - mirlohi - 2016-08-29 06:00 PM

MP_153 من پارسال قیمت گرفتم آکبندش 14 تومنKhansariha (8)
این خبرا نیست فقط تو ایران سلاح گرونه مگر نه تو روسیه همین تفنگو میشه با نصف این قیمت بلکه کمتر خریداری کردKhansariha (8)

یعنی همون بهتر که گرونه.....................اول فرهنگ دوم تفنگ

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - sinaahoora - 2016-08-29 06:38 PM

من از این mp155 خیلی خوشم اومده اگه مدت زمان این اکار تموم شده بود همین الان میخریدم یک لحظه هم شک نمیکردم

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - AMINDIBAEE - 2016-09-05 09:32 PM

دوست عزیز ضمن خوشامد گویی برای پیوستن به جمع ما ، برای هر گونه خرید یا فروش طبق قوانین سایت باید با مدیریت هماهنگی بعمل آید . میتونید با یکی از مدیران هماهنگ بفرمایید .
متشکرم

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - moeeen - 2016-09-09 02:30 PM

با سلام.دوستان کسی قیمت 5تیر بایکال آک رو داره؟ممنون
(2014-02-08 02:43 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان و جنابjooعزیزKhansariha (8)
شما لطف کنید بفرمایید دو رقم اول شماره سریال چنده؟
ضمن اینکه همونطور که جناب محمد اقاTAKTAZفرمودن نوشتن اسم کارخانه به صورت اشتباه و مغایرت اون با اسم اصلی کارخانه بایکال مورد بسیار مهمی هست و به نظر من با هیچ منطقی سازگار نیست که مثلا تولید جدید یا قدیم فرقی نمیکنه یک کارخونه به اون عریض و طویلی اسم کارخانه را اشتباه بزنه و در سرچ اینترنت هیچ اثری هم از ان نیست
لذا به نظر من اگر ساخت پاکستان بود چون قانون در این موارد انجا معنی ندارد بدون هیچ مشکلی اسم کارخونه را درست میزد اما این سلاح در کشوری تولید شده که مشکل پیگیری قانونی استفاده از برند اصل را داشته مثل ترکیه یا چین یا....و صد البته اینکه با چه کیفیت و در چه رده ای از نظر ضریب امنیت در کشور سازنده قرار دارد خود جای بحث دارد

لذا با عرض معذرت نظر شخصی من اینه که نخجیر تک که به عنوان یکی از ارزان ترین سلاح ها در رده قیمتی هست اما از نظر ایمنی صدها برابر بهتر از سلاحی هست که امتحان خود را پس نداده اینکه میفرمایید مدتیه کار میکنه مقایسه و ارزیابی چندان مناسبی برای یک سلاح ناشناخته نیست چون در کقه دیگر ترازو بحث ضریب وقوع حادثه هست و به همراه اون خدای نکرده جان خود یا دیگری و یا حداقل نقص عضو

و نکته ای که باید به اون توجه کنیم در سلاح های دستکش و نیمه اتومات فشار بیشتری برلول سلاح وارد میشود چرا که فاصله تیراندازی بین شلیک ها کم است و تمام فشار بر یک لول در زمان کوتاهی وارد میشود در حالی که در تک لول و دو لول همان فاصله بین تعویض فشنگ فرصت استراحتی هر چند کوتاه را به سلاح میدهد.
با سلام به جناب bycal.منم تازه واردمو قصد خرید 5 تیر بایکال رو دارم.اسپل حروف نام بایکال به انگلیسی باید کدوم باشه.کدوم درسته؟baikal یا bikal یا مثل نام کاربری شماbycal (البته احیانا سوء برداشت نشه) یا اسپل های دیگه ...

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - bycal - 2016-09-09 04:14 PM

(2016-09-09 02:30 PM)moeeen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان کسی قیمت 5تیر بایکال آک رو داره؟ممنون
(2014-02-08 02:43 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان و جنابjooعزیزKhansariha (8)
شما لطف کنید بفرمایید دو رقم اول شماره سریال چنده؟
ضمن اینکه همونطور که جناب محمد اقاTAKTAZفرمودن نوشتن اسم کارخانه به صورت اشتباه و مغایرت اون با اسم اصلی کارخانه .....................
با سلام به جناب bycal.منم تازه واردمو قصد خرید 5 تیر بایکال رو دارم.اسپل حروف نام بایکال به انگلیسی باید کدوم باشه.کدوم درسته؟baikal یا bikal یا مثل نام کاربری شماbycal (البته احیانا سوء برداشت نشه) یا اسپل های دیگه ...

سلام دوست عزیز Baikalنحوه درست نوشتن مارک سلاح هست موفق باشید
حق نگهدارKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - sinaahoora - 2016-10-12 10:47 AM

اگه امکانش هست دوستانی که تفنگ mp153 دارن لطف کنن در مورد کارکرد این تفنگ کمی توضیح بدن تا ببینیم تو این مدت استفاده از تفنگ براشون مشکلی پیش اومده در مورد گیر کردن ویا فشنگی که ناسازگار بوده و کسایی رو که قصد خرید دارن از دودلی بیارن بیرون تا ما هم خرید موفقی داشته باشیم

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - mobarez - 2016-10-25 05:28 PM

دوستان همین الان بایکال 5تیر اک بند رو از یه فروشگاه قیمت گرفتم 17 میلیون تومان. بنظر شما منصفانه هست یا نه؟Khansariha (214)
اگر کسی قیمت دقبق داره بگه تا همه بدونن. با تشکر Khansariha (8) Khansariha (8)