شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 (/showthread.php?tid=1673)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - bahruz - 2016-04-18 02:25 PM

سلام بر دوستان عزیز
از این سلاح برای تراپ میشه استفاده کرد؟ فشنگ تراپ رو خوب میزنه یا نه ؟
چهارپاره و اسلاگ رو چطور ؟

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - mirlohi - 2016-04-18 04:56 PM

سلام.بایکال برا همه این مواردی که شما گفتی جواب میده.چهارپاره و اسلاگ که خوراکشهKhansariha (399)
بیش از اینا روش حساب کن تفنگ فوقالعاده محکمیهKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - bahruz - 2016-04-18 05:34 PM

ممنون‌
شما این تفنگ رو دارید ؟

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - SOHEIL-GUNSMITH - 2016-04-18 06:25 PM

این سلاح رو بیژن عزیز از دوستان قدیمی انجمن دارند و تمام کلیپهای اپارات مال ایشون هست
ایشون میگفتند با توجه به طراحی اصلی سلاح که برای بیشه زار هست و همچنین نیمه اتومات بودن سلاح برای کسب نتیجه بهتر باید از فشنگ دستپر بجای استاندارد استفاده کرد ولی برای تراپ اینوع سلاحهای که از گاز باروت برای شارژ شدن مجدد استفاده میکنن توجیه نداره

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - li_an - 2016-05-04 04:56 PM

این سلاح بایکال نیست به ۲ دلیل میدین روسیه پیگرد قانونی دارد و بایکال اشتباه ننوشتن ... صدر صد تقلبیه شک نکنید... باتشکر

فرستاده شده از S4700ِ من با Tapatalk

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - mdehghan - 2016-05-04 10:11 PM

با عرض سلام قصد خرید یک پنج تیر بایکال را دارم البته با این بایکال ها خیلی متفاوت هست ویژگی لول متحرک و پشت خزانه هم نوشته made in ussr نیاز به راهنمایی دارم ارزش و ویژگیهای این اسلحه

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - bahruz - 2016-05-05 11:22 AM

سلام دوست عزیز
عکس ازش بزار ببینیم چطوره و قیمت چقدره ؟

سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - googoolmagooly - 2016-05-05 12:10 PM

(2016-05-04 10:11 PM)mdehghan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام قصد خرید یک پنج تیر بایکال را دارم البته با این بایکال ها خیلی متفاوت هست ویژگی لول متحرک و پشت خزانه هم نوشته made in ussr نیاز به راهنمایی دارم ارزش و ویژگیهای این اسلحه

USSR علامت اختصارى اتحاد جماهير شورويه. اين تفنگ قطعا خيلى بايد قديمى و كاركرده باشه. حتما به اين موضوع عنايت داشته باشين.
موفق و مويد باشيد

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - mdehghan - 2016-05-05 01:56 PM

با تشکر خدمتتون عرض کنم تفنگ نو است و دو تا از اونا از راه ارمنستان وارد ایران شده که یکی از آنها را یکی از مقامات استان فارس مجوز دار کرده و ا یکی دیگه که موضوع بحث است بدون مجوز است ولی با قیمت 13 میلیون تومن خریده شده جون من عشایرم و امکان مجوز از روی پروانه عشایری را دارم می خواستم ببینم به این قیمت می ارزد یا نه در مورد ارسال تصویر چون سواد آنچنانی ندارم یه راهنمایی بفرمایید تا عکس را براتون بفرستم
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
خوشبختانه با کمک یکی از دوستان توانستم عکس را آپلود کنم اگر به عکس اولی دقت کنید پشت خزانه یه بریدگی است که سوهان نداره در همان جا علامت made in ussr حک شده که در عکس دومی آورده شده ولا به قول یکی از دوستان میگه از بلژیک سره نظر شما عزیزان را می خواستم
با تشکر

RE: سلاح شکاری5تیرساخت روسیهBaikaL MP 153 - کوهنورد - 2016-05-08 12:12 AM

با سلام :
دوست عزیز این عکسها اندازه مورچه است منکه اصلا چیزی نمیبینم . چند عکس بزرگ و واضخ از قسمتهای مختلف خصوصا کپ و نوشته های ان بگذارید تا برایتان شناسایی کنیم . اینکه از ارمنستان امده دلیل بر تقلبی نبودنش تیست اصلا از کجا معلوم از ارمنستان آمده از چین - ترکیه- عراق - پاکستان یا .... نیامده باشد . تا جاییکه بنده میدانم بایکال از این مدلهایی که شما میفرمایید لوله متحرک و... نمیساخت . مشحصات بگذارید تا تحقیق کنم .
موفق باشید