شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
کرونوگراف - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: مطالب علمی و تجربی تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- موضوع: کرونوگراف (/showthread.php?tid=166)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: کرونوگراف - kingpaco - 2012-08-03 12:02 AM

این نرم افزارها رو هم دلت خواست یه سر بزن تو همون لینکی که واسه این گذاشته بودم یه سری دیگه هست مثلا
mil.calculator
pyramid wizard
range finder
my dear mil.calculate
و چندتای دیگه که اکثرا فروشی هستن تو رنج 5$

ولی من از airgun helper mobile3 خوشم اومد

RE: کرونوگراف - abdizarei - 2012-08-03 12:10 AM

بچه ها از چه مارکتی کرنو گراف رو دانلود کردید؟من گوشیم گلکسی اس 1 هست

RE: کرونوگراف - kingpaco - 2012-08-03 12:21 AM

دوست عزیز تو گوگل تایپ کن اسم نرم افزارو
ولی سایت android market
play.google

RE: کرونوگراف - salehpourtaher - 2012-08-03 12:43 AM

اینم برای pc ------>دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کرونوگراف - kingpaco - 2012-08-03 02:10 AM

(2012-08-03 12:43 AM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم برای pc ------>دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز من برنامه ویندوزشو به اندازه اندروی دوست نمیدارم فقط کافیه موبایلتو درست سر جای مناسب بذاری تا یه کرونو تمیز تحویلت بده

RE: کرونوگراف - salehpourtaher - 2012-08-03 04:32 AM

من نتونستم فریشو پیدا کنم برای دانلود از کجاد دان کردی میلاد.؟

RE: کرونوگراف - camel_60 - 2012-08-03 07:00 AM

(2012-08-03 04:32 AM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نتونستم فریشو پیدا کنم برای دانلود از کجاد دان کردی میلاد.؟
از مارکت گوگل ... lite نوشته نسخه مجانی ...
از تو گوشی ببینم فایل .apk هست میذارم تو همین بخش ...

RE: کرونوگراف - camel_60 - 2012-08-03 07:42 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: کرونوگراف - kingpaco - 2012-08-04 01:16 AM

دست گلت درد نکنه اقا میلاد
Khansariha (8)

RE: کرونوگراف - HALFMAN2010 - 2012-08-04 01:39 AM

این برنامه ها فقط برای آندرویده؟