شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: تعمیرات سلاح و تجهیزات تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- موضوع: طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی (/showthread.php?tid=1655)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - masih.hunter - 2013-10-03 05:29 PM

سلام

دوستان حتما" تا بحال با مشگل خدمات و تامین قطعات حتی با وجود نمایندگی ها توی این زمینه (اسلحه بادی ) برخورد کردین این تاپیک رو برای دوستانی ایجاد کردیم که چنین مشگلاتی دارن.
مثال میزنم دوستی بودن که پیستون تفنگشون از انتهای دسته شکسته بود و توی بازار ایران متاسفانه پیستون دیانا 52 یا هر دیانا دیگه ای خیلی خیلی کم یاب هست یا اصلا" وجود خارجی نداره و اگه هم گیر بیاد با قیمتها خیلی نجومی عرضه میشه .
نبودن قطعات یدکی بزرگترین دقدقه دوستان تیرانداز هستش که ما با پشت کار این مشگل رو از پیش روی دوستان برداشتیم .

از همینجا به همه دوستان مژده بدم هر گونه قطعات یدکی که مربوط به اسلحه های بادی چه پی سی پی و چه اسپرنگ پیستون هستش رو ما می تونیم براشون با کیفت عالی طراحی و بسازیم با ضمانت و گارانتی مثال میزنم پیستون انواع تفنگ بادی فنری . انواع قطعات ماشه تفنگ فنری و پی سی پی ساخت انواع فنر البته فنرهای که توی بازارموجود نیست مثل دیانا 21 .25 ویشو 35 و......
انواع دستهای ساید کوکینگ انواع اهرمهای تفنگهای فنری وانواع لوله سر فنر .واشرهای سرسیلندر تفنگهای لول ثابت دیانا مثل 52 .(واشر 3 گل)و انواع پیچا و پینهای کم یاب تفنگهای بادی و حتی ما میتونیم قطعات انواع تلمبه های پنوماتیک رو هم براتون تولید کنیم . دوستان ما میتونیم در زمینه تعمیرات هم به شما خدمات بدیم .

اینهم پیستون وطنی که فوقالعاد دقیق تراش خورده و بعد از ساخت روش عملیات حرارتی انجام شده تا به سختی نمونه اصلی برسه پیستون سختی سنجی شده و نمونه حتی به مراتب بهتر از اصلیه چون مشگل در امدن شفت ار داخل پیستون در این نمونه میشه گفت غیر ممکنه از لحاظ وزنی هم دقیقا" با پستون اصلی یکیه 311 گرم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان اگه سفارش قطعه ای داشتن میتونند با دوستان مدیر هماهنگ کنند .

موفق سر بلند باشید .

RE: طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - صادق قرنجیکی - 2013-10-03 07:17 PM

با تشکر از مسیح عزیز ، آقا سفارش یه شلینگ برای تلمبه ای تی 44 هاتسان دارم ، قطعه ای که پیشته خخخخخخخخخخخخخخخخخ Khansariha (219)Khansariha (219)
دوستان قدر بچه هایی مثل آقا مسیح و چندتا از دوستان دیگه که تو زمینه قطعات فنرپیستون و پی سی پی می تونن خدمات بدن به بچه ها رو بدونین ، من یکی دوبار مزاحم اساتید شدم و مشکلم حل شد در حالی که اگه نبودند مجبور بودم بیام تهران و فردوسی و تعمیرکار و ..... Khansariha (290)
Khansariha (8)

RE: طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - Don Corleone - 2013-10-03 07:37 PM

بسیار حرکت جالب و خدا و خلق خدا پسندانه ای هست خخخخ...Khansariha (8)
واقعا که مشکلات اعضا خیلیهاش با این حرکت حل میشه.دمت گرم داداKhansariha (8)Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - DAGGER - 2013-10-03 07:44 PM

با عرض تشكر از آقا مسيح Khansariha (8)
بابت ايجاد تاپيك بسيار مفيد
جاي خوشحالي هست كه با وجود اساتيد بسياري در سايت زمينه رفع مشكلات و قطعات فني دوستان فراهم ميشه و اين تاپيك جلوي هدر رفتن وقت انرژي و بودجه دوستان رو ميگيره
اميدوارم قدرش رو بدونيمKhansariha (256)

RE: طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - rezakaraj - 2013-10-03 09:06 PM

از اقا مسیح به خاطر ایجاد همچین امکانی برای بچه های سایت تشکر میکنم حتما به شخصه مزاحمشون میشم.Khansariha (8)

RE: طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - daneshyar - 2013-10-03 10:39 PM

با تشکر از آقا مسیح برای همچین تاپیک به جایی.
آقا مسیح وسایل تیون و بالپاپ رو هم متیونید برای دوستان فراهم کنید؟(البته ساخت وطن)

RE: طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - masih.hunter - 2013-10-04 12:45 AM

سپاس از همگی دوستان که من و تیم مدیریت رو همیشه مورد لطف خودشون قرار دادن . Khansariha (8)
من تلاشو خودم رو میکنم که حتی درضمینه تیونینگ هم اگه بتونیم خدماتی به دوستان ارا ئه بدم . و مقوله بولپاپ دوستان جداست ! اگه تعداد دوستان حداقل به 10 نفر برسه من میتونم تمامی قطعات فلزی که برای بولپاپ اسلحه ای مثل ای تی 44 رو براشون فراهم کنم با کیفیت و دقت بسیار بسیار عالی .

موفق باشید . Khansariha (8)

RE: طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - saeedaria - 2013-10-04 01:30 AM

با سلام
دوستان به منظور به حاشیه نرفتن مباحث این تاپیک و پرداختن به موضوع اصلی از همه دوستان خواهشمندیم تشکرها و ابراز احساسات رو تنها در فشردن کلید تشکر خلاصه کنن.

RE: طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - royal - 2013-11-11 12:52 PM

دوستان عزیز متاسفانه محل ساچمه گذاری تفنگ رویال من باز و بسته نمیشه و بازش کردم و اورینگشو عوض کردم ولی بازم مشکل برطرف نشد ؟؟؟؟ مشکل از کجاست ؟؟؟؟ کسی کل اون قطعه رو سراغ نداره ؟؟؟

RE: طراحی وتعمیر انواع قطعات تفنگ بادی - masih.hunter - 2013-11-11 02:32 PM

هادی جان عکس از اون قطعه بگذارید .