شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
شکار کبوتر چاهی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: اموزش شکار انواع حیوانات (/forumdisplay.php?fid=33)
+--- موضوع: شکار کبوتر چاهی (/showthread.php?tid=1644)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: شکار کبوتر چاهی - mster - 2013-12-18 09:12 PM

کبوتر که آشغال خور نیست وگرنه بهش میگفتن کلاغ
کبوتر شاید در شهرک صنعتی زندگی کنه اما تعغیبش کن میبینی میره یه جای سالم واسه آب و دون خوردنش
بازم احتیاط شرط عقله
شاید در باره شهرک های صنعتی خیلی آلوده حرف صحیحی باشه

RE: شکار کبوتر چاهی - pmn - 2014-01-06 12:57 PM

باسلام
فصل شکار این کبوتر ها تو مناطق گرمسیری استان فارس چه موقع هست؟ شلیک کردن با ساچمه زنی تو دسته مثلا 50 تایی درست هست یا نه؟با چه شماره ای؟
با تشکرKhansariha (8)

RE: شکار کبوتر چاهی - shekarchikoohestan - 2014-01-06 01:08 PM

(2014-01-06 12:57 PM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
فصل شکار این کبوتر ها تو مناطق گرمسیری استان فارس چه موقع هست؟ شلیک کردن با ساچمه زنی تو دسته مثلا 50 تایی درست هست یا نه؟با چه شماره ای؟
با تشکرKhansariha (8)
سلام دوست عزیز
این پرنده ها رو از اواخر تیر و مرداد میشه شکار کرد.و قسمت دوم سوالتون یه کم مبهم هست .شلیک تو دسته های پنجاه تایی از چه فاصله ای؟
در صورتی که این دسته ها به شما نزدیک باشن فشنگ شماره 4 می تونه کارساز باشه.باز هم چوک اسلحه شما و فاصله شما به هدف تعیین کننده نوع ساچمه مورد استفاده خواهد بود.

RE: شکار کبوتر چاهی - pmn - 2014-01-06 04:12 PM

یعنی هنوز هم فصل شکار ادامه داره؟
منظورم از شلیک اینه که چون موقع شلیک به یه دسته تعداد زیادی زخمی و تعداد کمی رو فریز میشن کار صحیحی هست یا نه؟
برای فاصله60-70 متری چه شماره ای استفاد کنم؟

RE: شکار کبوتر چاهی - sorooshsaharfekr - 2014-01-06 09:25 PM

[/quote]

سلام آقا سروش ، من پیشا پیش عذرخواهی می کنم ولی شکار به این تعداد Khansariha (226) !
این دیگه اسمش نمیتونه شکار باشه
[/quote]
زیاده واقعا؟؟؟؟؟فک نمیکنم زیاد باشه در برابر شکارهایی که بقیه میکنن؟؟؟؟؟

RE: شکار کبوتر چاهی - mirlohi - 2014-01-06 09:56 PM

(2014-01-06 04:12 PM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی هنوز هم فصل شکار ادامه داره؟
منظورم از شلیک اینه که چون موقع شلیک به یه دسته تعداد زیادی زخمی و تعداد کمی رو فریز میشن کار صحیحی هست یا نه؟
برای فاصله60-70 متری چه شماره ای استفاد کنم؟

اینو بیاد داشته باشید که آدم نباید شکارکش باشه بلکه باید شکارچی باشه.کمتر شکار کنید همیشه شکار کنید.توی این فاصله اگه میخوای از فشنگ ایرانی استفاده کنی باید از شماره 2و3سرمقوایی استفاده کنی خخخخخخخخخخخKhansariha (8) اگه هم با فشنگای خارجی باشه با شماره 5کار شما حله.

RE: شکار کبوتر چاهی - falconry98 - 2014-01-06 10:05 PM

سلام دوستان
کسی تا الان کبوتر چاهی با دکوی شکار کرده!؟

RE: شکار کبوتر چاهی - mehrdadjan - 2014-01-06 10:14 PM

(2014-01-06 10:05 PM)ilamfalconry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی تا الان کبوتر چاهی با دکوی شکار کرده!؟

من بارها با شکار یکیشون و استفاده از همون یکی به عنوان دکو
بسیار شکار موفقیت امیزی داشتمKhansariha (8)

RE: شکار کبوتر چاهی - MILADSOBHI - 2014-01-06 10:20 PM

با دکوی مصنوعی نه.ولی با کفتر های پسر خالم به عنوان دکوی بالا 20تا زدم.واقعا دکو تاثیر داره.شکارو 5برابر می کنه.

RE: شکار کبوتر چاهی - falconry98 - 2014-01-06 11:04 PM

دوستان ،این روش های خوب بلدین بعد نمی گین!‏  اگه مقدوره یه کم بیشتر توضیح دهید؟