شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
شکار کبوتر چاهی - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: اموزش شکار انواع حیوانات (/forumdisplay.php?fid=33)
+--- موضوع: شکار کبوتر چاهی (/showthread.php?tid=1644)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: شکار کبوتر چاهی - karbakhsh - 2016-01-25 12:02 AM

بعیده با ساچمه سیم پاره بشه ولی بازم از دقت و دلسوزی دوستان ممنونم

RE: شکار کبوتر چاهی - hossinmahmodi.1376 - 2016-01-25 12:04 AM

کابل اره ولی سیم نه

hossin

RE: شکار کبوتر چاهی - ماکان - 2016-08-11 01:18 PM

هر سال تو همین ایام کبوتر ها به سمت زمین برنجهایی میومدن که دیگه یواش یواش زرد میشدن،تشکیل گله میدادن و بعد از برداشت برنج دیگه تقریبا از اواسط شهریور . . . !البته اینجا دسته های نهایتا 10،15تایی درست میکنن.امسال با اینکه خدا رو شکر تا این لحظه هوا برای برنج کاران مناسب بود اما اصلا خبری از کبوتر نیست.یا هنوز سرگرم زمین گندم های کوهپایه ای هستن یا کلا برنج رو از رژیم غذایی شون حذف کردن.حقیقتا فقط برای اطلاع از وضعیت و نه شکار (فرض محال اگر ادم بی رحمی هم شکارشون کنه،جرات نداره وارد زمین برنج مردم بشه و بگیرشون و داس بخوره)چند روزی چند جا که هر سال میعاد گاه ما بود سر زدم اما . . !بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم؟

RE: شکار کبوتر چاهی - karbakhsh - 2016-08-11 11:28 PM

مگه الکل تبخیر نمیشه !!!!؟؟؟؟بعید میدونم. Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (214) البته تو این دنیا خیلی چیزها ممکنه اتفاق بیفته Khansariha (8)بقول استادمون؛؛ دم اهالی انجمن گرمKhansariha (8)

RE: شکار کبوتر چاهی - romin - 2016-08-12 02:10 AM

روشهای زیادی برای شکار وجود داره ولی شکار با بادی از فاصله مثال 70 متری لذت خاص خودشو داره وگرنه سوله ها پر از کبوتر و چاها رو می شه شب با تور رفت و چند تایی رو گرفت ....ولی این مست کردن کبوتر دیگه نشنیده بودم ..............

RE: شکار کبوتر چاهی - kotlas - 2016-08-12 08:39 AM

(2016-08-11 05:39 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من از یکی میشنیدم اونم از یکی شنیده بود گندم رو با الکل مخطوط می کرد وچند روز اونارو تو الکل خیس می کرد بعد روی مزرعه وجلوی لانه آنها می پاشید وپرنده ها بعد از خوردن مست می شدن وجمع شون می کرد ومی برد من فقط شنیدم واز این راه استفاده نکردم در ضمن به نظر من میشه از این راه حیوانات مزاحم را دفع کرد

استغفرالله این کارا چیه
حیون مست میکنن که شکارش کنن!
نکنید اینکارارو (البته منظورم شما نیستی دوست عزیز) ولی هرکس این کار میکنه بنظرم خیلی آدم پستی هستش
مثل مرد برو یا با بادی شکار کن یا دکو بزار بزن یا با شکاری بزن

RE: شکار کبوتر چاهی - mirlohi - 2016-08-12 10:30 AM

شکار فقط مثل مرد تو هوا
از شکار با تفنگ بادی یا شکار روی زمین به شدت تنفر دارم

ببین آدمیزاد چیکار میکنه ها !!!!!!!!!! حیوون بد بختم به گناه می کشونه خخخخخخخخخ

RE: شکار کبوتر چاهی - mohammadfaragi - 2016-08-12 10:39 AM

آقای میر لوحی این روش حاصل پیشرفت علم است خخخخخخ

RE: شکار کبوتر چاهی - agaey - 2016-08-12 11:47 AM

اتفاقا شکار باتفنگ بادی فاصله دور واسنایپری خیلی حال میده .یه روز درحال گروپ گرفتن صدمتر بودم تقریبا 20متر اونورسیبل یه درخت بود درحینی که مشغول تنظیم وگروپ بودم یه ککبوترچاهی رودرخت نشست یعنی درفاصله 120متر باحوصله ودقت یه شات حوالش کردم که بسیارعالی زدمش چنددقیقه بعدش بازهمین طور وسومیش هم .یه مادرپیردارم که دکترگفته گوشت پرنگان وحشی واسش مفیده تقدیمش کردم واون دست پخت مامان پزکه میگن خوردن داره.جاتون خالی

RE: شکار کبوتر چاهی - esmaeil1356 - 2016-08-12 04:20 PM

دوستان لطفا رعایت کنید و به موضوع تاپیک توجه داشته باشیدش... با سلاح بادی کلا ممنوع هست پس از عنوان کردن این مطلب جدا خودداری کنید