شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
عکس طبیعت گردی اعضا - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: کوهنوردی و کمپینگ (/forumdisplay.php?fid=57)
+--- موضوع: عکس طبیعت گردی اعضا (/showthread.php?tid=1614)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: عکس تجهیزات شکار ، تیراندازی و طبیعت گردی اعضا - rezajf - 2013-08-30 11:51 PM

چند تا تفنگ شكاري

چپ به راست:

1-نخجير1

2-لانبر2099

3-دولول دو ماشه ترك (كيليچلار)

4-پنج تير پران ترك (مارك؟)

5 -پنج تير پران ترك (هوگلو901)

6- برنو كوتاه سري 28

لازم به توضيح است رديف 3 و 4 متعلق به دوستم محمد و پدرش است و همچنين دوربين دوچشمي روسي كه متعلق به ايشان است

[تصویر: 30_1313778931974451.jpg]

RE: عکس تجهیزات شکار ، تیراندازی و طبیعت گردی اعضا - amirjoon - 2013-08-31 02:54 AM

دوتا چراغ!Khansariha (214)

نورافکن زنون شارژی و چراغ قوه پاور led شارژی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مقایسه شدت نورشون رو دیوار اتاق!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خط نور نورافکن زنون در دل آسمان!

RE: عکس تجهیزات شکار ، تیراندازی و طبیعت گردی اعضا - ARROW - 2013-08-31 10:03 AM

امیر جان میشه در مورد این نور افکن زنونی توضیح بیشتری بدی.مثلا در مورد مدت زمان نگهداری شارژ و قدرت پرتاب نور و قیمت

RE: عکس تجهیزات شکار ، تیراندازی و طبیعت گردی اعضا - amirjoon - 2013-09-01 11:21 AM

پایه نگه دارنده دوربن دیجیتال....
فعلا به صورت نمایشی استفاده میکنم تا 52 رو رد کنم و یه pcp بگیرم و درنتیجه شکار لحظات اکشن!!!Khansariha (219)

RE: عکس تجهیزات شکار ، تیراندازی و طبیعت گردی اعضا - alaolmolk - 2013-09-03 10:23 PM

عجب چیز جالبیه؟ از ایران تهیه کردین؟

RE: عکس تجهیزات شکار ، تیراندازی و طبیعت گردی اعضا - اشکان - 2013-09-04 12:45 AM

سلام دوستان Khansariha (8)
تجهیزات روشنایی شکار و کمپینگ
[تصویر: 13782428891.jpg]

RE: عکس تجهیزات شکار ، تیراندازی و طبیعت گردی اعضا - salehsniper - 2013-09-04 07:54 AM

اشکان جان اینا همه را یه جا روشن کنی اون منطقه را که سهله تا 4کیلومتر اونطرف تر هم روشن میشه. فقط مواظب باش وقتی همه چراغا روشنن زیاد نزدیکشون نشی چون با این چیزایی که من دارم میبینم امکان کور شدن خیلی زیاده خخخ!!!!!!!!!Khansariha (214)Khansariha (214)
اون سه تا که علامت زدم را دارم و اون قرمزه بیشتر چراغ هشتاره. اون وسطی که فلش زدم را چند خریدی؟؟؟ من اونا 15 خردیم ولی فکر کنم گرون داده تازه با تخفیف.
رفتم تو کف اون پرژکتوره اینطور معلومه به برق ماشین وصل میشه درسته؟ قیمتش چنده؟ باب شکار خرگوشه.Khansariha (219)

RE: عکس تجهیزات شکار ، تیراندازی و طبیعت گردی اعضا - اشکان - 2013-09-04 08:04 AM

سلام salehsniper عزیزKhansariha (8)
قابل شما را نداره ، چراغ قوه وسطی را پارسال حدود 40هزار تومان خریدم با همان پایه که تو عکس مشخصه و برای بستن به لوله تقنگ استفاده میشه 10 هزار تومانیش هم هست اما این یکی واقعا نور و زومش خوبه . چراق قرمزه هم درست فرمودین چراغ هشداره و چند حالت چشمک زن داره که برای علامت دادن در شب کنار جاده هنگام توقف های اجباری یا خرابی ماشین استفاده میشه وکاربرد خوبی داره

RE: عکس تجهیزات شکار ، تیراندازی و طبیعت گردی اعضا - salehsniper - 2013-09-04 08:15 AM

مال من هم شبیه همونه زوم خوبی هم داره من توی شب تو شهر که اینقدر چراغ خیابونها روشنه انداختم روی مجتمع رو به روی خونمون فاصلش با ما 120 متره (با گوگل ارت متر کردم) واقعاً عکس اون ال ای دی وسطش افتاد روی دیوار و اونجا را روشن کرد و وقتی زومش را تا آخر کم کردم بازم دایره روشنی روی دیوار موند.Khansariha (256)

RE: عکس تجهیزات شکار ، تیراندازی و طبیعت گردی اعضا - اشکان - 2013-09-04 03:36 PM

سلام و ارادتKhansariha (8)
چراغ قوه نظامی ساخت امریکا ، سال ساخت حدود جنگ جهانی دوم .
دارای سه طلق به رنگهای سبز و قرمز وسفید و دو شیشه شفاف و مشجر برای علامت دهی و نوردهی با رنگها وحالتهای مختلف وکاربری های خاص می باشد . جنس بدنه از پلاستیک بسیار محکم و منبه تغذیه ان دوعدد باطری بزرگ میباشد که در زیر فنر اتصال باطری جایی برای نگهداری یک لامپ یدکی نیز تعبیه شده است کلید قطع وصل آن در امتداد بدنه و همچنین دارای قلاب فلزی برای اویزان کردن به کمر بند وکوله پشتی بوده و در پایین هم یک حلقه فلزی برای اویزان کردن به دیوار و.. دارد در حالت عادی هم بر روی سطح سخت به حالت ایستاده قرار میگیرد
[تصویر: 13782958953.jpg]
[تصویر: 13782958964.jpg]
[تصویر: 13782958951.jpg]
[تصویر: 13782958952.jpg]