شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده ادگان Edgun products (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=135)
+---- موضوع: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت (/showthread.php?tid=1608)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - Aminloolia - 2017-04-03 12:56 PM

(2017-04-02 12:28 AM)mehdirkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، دوستان کسی تا حالا ورژن جدید کریکت رو از نزدیک دیده ظاهراً این نمونه ضامن داره.اگه از قیمت کسی خبر داره ممنون میشم

سلام من ورژن جدیدشو خریدم که ضامن دار شده من خودم5،350،000 اول همین سال خریدم.
دوستان فقط خیلی خیلی توجه کنن به تعویض فنر قدرت و تنظیم پیچ قدرت. بنظر من همون اول این پیچو عوض کنن با پیچهای موجود در بازار که هم نشان دهنده مسلح بودن سلاح رو داره و هم تنظیم قدرت.اینم به این دلیل میگم که پیچ فابریک خودش پلاستیکیه و خیلی سریع هرز میشه و من خودم با این مشکل برخورد کردم حتما تعویض پیچ و بدین به کسی که تجربه این کارو داره چون باید قنداق سلاح باز بشه.خیلی راحته این کار ولی کوچیکترین اشتباه مشکل ساز میشه

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - Lamerdi - 2017-05-07 01:27 PM

سلام دوستان
کریکت الان چه مدلهایی تو بازار موجوده؟ شنیدم سه مدل داره...
یه نفر لطف میکنه مشخصات و تفاوتهای این مدل ها رو بگه؟

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - arashx - 2017-05-11 08:15 AM

(2017-05-07 01:27 PM)Lamerdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کریکت الان چه مدلهایی تو بازار موجوده؟ شنیدم سه مدل داره...
یه نفر لطف میکنه مشخصات و تفاوتهای این مدل ها رو بگه؟

سلام. درحال حاظر ۲ کالیبر از کریکت در بازار موجود هست: ۰.۱۷۷ و ۰.۲۲
اول ۰.۱۷۷ :
دو سری ساخت دارن یکی با قفل ماشه و یکی بدون قفل ماشه. که با قفل ماشه جدید حساب میشه. لوله ی همشون هم مال CZ هستش.
قنداق هاشون ۳ سری هستن: استاندارد چوبی - استاندارد سنتتیک - WST
قنداق های WST با استاندارد تفاوتی از نظر ساختار اصلی تفنگ ندارن.
حالا ۰.۲۲:
باز هم دو سری ساخت دارن یک با قفل ماشه و یکی بدون قفل ماشه. باز هم قفل ماشه جدید هستش. ولی یک تفاوتی که دارن این هست که در سری جدید لوله رو دیگه CZ نمیزنه ، والتر میزنه. راحت ترین راه تشخیص نوع لوله هم این هست که لوله های والتر کرون شدن ولی CZ نه.
قنداق هاشون هم سه مدل داره: استاندارد چوبی و سنتتیک و WST

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - Intervention - 2017-08-17 08:47 PM

منظورتون از کرون شدن چیه

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - arashx - 2017-08-18 10:30 PM

(2017-08-17 08:47 PM)Intervention نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورتون از کرون شدن چیه

كرون كردن يعني تراشيدن سر لوله تا تمامي لوله در يك نقطه تمام بشه و يك قسمتي عقب تر از قسمت ديگه نباشه
البته منظور من در اينجا اين نيست كه لوله كرون نشده. ولي كيفيت كرونش اصلا جالب نيست.

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - farzadks - 2017-11-22 09:19 AM

سلام دوستان خوبم
منم یه سنتتیکش رو گرفتم اولش دقت خوبی نداشت فرستادم پیش جناب مباشری سرویسش کردن و همینطور کهدوست خوبم گفتن لولش رو با دقت خیلی زیاد کرون کردن دقتش توی 50 متری با کیسه شن 1/2سانت بود و توی 25متر تیر رو تیر حدود 6میلیمتر که دقتش عالی بود ولی من حقیقتش چون کپسول و یا کمپرستور نداشتم با تلمبه یه چند باری شارژ کردم که فکر کنم به خاطر همین رگولاتورش کثیف شد دقتش به هم ریخت حالا اگه امکانش هست رفقا ی که دست به آچارن یه لطف کنن یه کلیپی از باز و بسته کردن ای تفنگ بدن ممنون میشم البته از چنتا از دوستان پرسیدم گفتن که کرونوگراف لازمه حالا اگه کلیپی باشه که راهنمایی کنه که چطوری سرویس میشه ممنون میشم حالا کرنو ش جورمیشه چون توی شهرستان واقعا امکانات کمه عرض میکنم بخوای ارسال هم کنی که کلی هزینش میشه لطفا یه راهنمایی بفرمایین دوستان گلمKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - saeedmsgh - 2018-01-26 10:06 AM

با سلام
آیا این درسته که wst ها لولشون سی زده و دقت بالاتری دارن ؟

با تشکر

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - arashx - 2018-08-16 07:07 PM

سلام.
خب من کریکت رو دادم رفت.
دو تا کریکت دیکه هم دستم گرفتم.
حقیقت اینه که الان بعد از یک مدت به این نتیجه رسیدم که کریکت به قیمتش نمی ارزه. شاید برای روز اول خیلی حرفا بزنه ولی انقدر کیفیتش مخصوصا در قنداق پایین هست که با خودم میگم چرا پولم رو دور ریختم.
خیلی ها کلی حرف میزنن که دقیقه و رو دستش نیست و غیره. ولی باید بدی کرونش کنن و بعد تیونش کنن و غیره. خب ادم این همه هزینه نمیکنه که شرکتش کاری که باید روز اول کرده باشه رو نکرده. کرال قنداقش با کیفیت تره. ایر ارمز s400 چوب گردو که نصف قیمت کریکت رو داره جنسش چشم ادم رو جذب میکنه. ولی کریکت چی؟ کرونش خوبه؟ اورینگ هاش با کیفیته؟ قطعات فلزیش پولیش خوردن؟ قنداقش خوبه؟ لوله اش با کیفیته؟ هیچی
یک چند وقتی هم هست توی گروه های تلگرامی دوباره دارن گندش میکنن که بتونن به قیمت بالا بفروشن. هر کسی هم که تعریف کرد بدونین روی دستش باد کرده میخواد ابش کنه داره برنامه ریزی میکنه. یا اینکه خیلی خوش شانسه که مال اون دقتش خوب بوده. در نهایت هم حالیش نیست ولی نمیخواد قبول کنه اشتباه کرده.

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - taktirandaz - 2018-11-30 02:46 PM

به نظرم کریکتهای قدیمی خیلی دقیق هستند
۴۰ متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۰۰ متر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.