شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده ادگان Edgun products (/forumdisplay.php?fid=129)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=135)
+---- موضوع: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت (/showthread.php?tid=1608)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

RE: Cricket رقيبي براي Edgun - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-11-21 09:17 PM

جلال جان اینکه تفنگ عالیی هست شکی نیست ولی پشت سر گذاشتن باب کت خیلی بعیده
بابی با لوله اسموس خیلی حرف تو لانگ رنج داره نتیجش رو هم که تو مسابقات پارسال دیدیم

RE: Cricket رقيبي براي Edgun - AIRKING - 2014-11-21 09:59 PM

یه کلیپ ،مطمئنم از دقت این اسلحه به هیجان میاین.یارو تو 100 متری هد شات میکنه خخخKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلیپ بعدی هم دقت این اسلحه توی 110 یاردی نشون میده که ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: Cricket رقيبي براي Edgun - SOHEIL-GUNSMITH - 2016-04-18 07:14 PM

سلام مجدد خدمت همه دوستان
خدا رو شکر که کریکت بفور وارد شد و قیمت هم کاملا معقول شد و بسیاری از دوستان خریدن
چند ریوی از این سلاح تهیه شده بزودی توسط من و دیگر دوستان ارسال خواهد شد

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - sepidar - 2016-05-02 08:47 AM

سلام
آقا قول ریو یو دادین. ما که همچنان منتظریم ولی خبری نشد. دو هفته گذشت . فکر کنم اصلا فراموش کردین. ما که فعلا منتظریم و هر روز سر میزنیم. با تشکر Khansariha (48)

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - kalaghkosh - 2016-08-29 10:05 AM

سلام
در مورد کریکت یه ویژگی بد یا نقطه ضعف وجود داره که به نظر من خطر ناکه و جای تامل داره که چرا شرکت به این خوبی این کار را نکرده!!!! و اون هم اینه که چرا دکمه safe برای این تفنگ وجود نداره؟؟؟؟ وقتی تفنگ مسلح شد اگر دکمه safe نباشه خطرناکه!!!
دوستانی که کریکت دارن و اساتید سایت با این مشکل چیکار می کنن؟ یا بهتر بگم راه حلی برای حلش پیدا کردن؟
با تشکر

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - kalaghkosh - 2016-09-08 11:21 PM

سلام
یعنی کسی کریکت نداره؟ یا دوستان کریکت سوار افتخار نمیدنKhansariha (48)

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - AIRKING - 2016-09-12 09:01 PM

چه روزگاران خوشی بود در این سایت.
الان این فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سایت های این چنینی رو یه جورایی دارن نابود میکنن.
ولی یادمون باشه همیشه،دود از کنده بلند میشهKhansariha (256)

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - unique - 2016-09-16 11:00 AM

من مطمئنم این سایتها دوباره احیا میشن.چون مطالب شبکه های مجازی یکپارچه و مجتمع نیستن و نمیشه مطالبی مثلا در مورد یک موضوع خاص رو یکجا دید.ولی سایتها اینطور نیستند.اگه پستم به کاشت باقالی شباهت داره،خوشحال میشم مدیران محترم پاکش کننKhansariha (256)

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - plb - 2016-10-02 09:13 PM

(2016-08-29 10:05 AM)kalaghkosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
در مورد کریکت یه ویژگی بد یا نقطه ضعف وجود داره که به نظر من خطر ناکه و جای تامل داره که چرا شرکت به این خوبی این کار را نکرده!!!! و اون هم اینه که چرا دکمه safe برای این تفنگ وجود نداره؟؟؟؟ وقتی تفنگ مسلح شد اگر دکمه safe نباشه خطرناکه!!!
دوستانی که کریکت دارن و اساتید سایت با این مشکل چیکار می کنن؟ یا بهتر بگم راه حلی برای حلش پیدا کردن؟
با تشکر

آره واقعا جای تعجب داره برای خودم هم همین سوال در لحظه اولی پیش اومده ! که منو به فکر فروش می اندازه !
اگه از اساتید راه حلی بلدن لطفا راهنمایی کنن

RE: معرفی و بررسی کالیبر گان-کریکت - arashx - 2017-01-09 12:49 PM

با عرض سلام و خسته نباشید.
من میخوام تفنگم رو عوض کنم.
یک تفنگ سبک - کوتاه - خوش دست و دقیق می خوام.
می خواستم بپرسم
۱ـ اون هایی که دارن ازش راضی هستن؟
۲ـ این جای چهار خشاب داره چند عدد باهاش عرضه میشه؟
۳ـ دقتش نسبت به قیمت های هم رنجش چه طور هست؟
۴ـقطعات یدکیش توی بازار موجود هست؟
۵ـ سنتتیکش بهتر یا چوبش؟
۶ـبا ۲۵۰ بار چند شات میده؟
۷ـ صداش چه میزان هست؟
در نهایت این تفنگ بهتر هست یا اف ایکس بابکت یا اف ایکس وایلد کت؟
مرسی.