شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تایپک بچه های استان قم - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تایپک بچه های استان قم (/showthread.php?tid=1596)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: تایپک بچه های استان قم - daneshyar - 2013-09-18 11:02 PM

خوب به سلامتی دوستان کم کم دارن زیاد میشن.

احیانا وقتی بود قرار یه تیر اندازی بزارید.

RE: تایپک بچه های استان قم - hamidlol - 2013-09-22 10:35 AM

دوستان تو قم جایی کبک یا کبوتر سراغ ندارند

RE: تایپک بچه های استان قم - mmkmm - 2013-09-22 11:57 PM

سد سنجگان یه کم آدرس دادنش سخته چون اگر از جاده اراک بری اصلا تابلو نداره!
انصافا جای خوبیه و با صفاست
ولی یه وقت شنا نکنید توش! خطرناکه...

طرفهای امام زاده عبدالله (نیزار) شنیدم کبوتر و کبک زیاده نمیدونم صحت داره یا نه...

RE: تایپک بچه های استان قم - mmkmm - 2013-09-26 07:02 AM

چیزی که شاید دوستان خبر نداشته باشن:
حدود دو ساله که باشگاه تیراندازی (تراپ) تو قم راه اندازی شده و دوستان میتونند اونجا مارجعه کنند و بدون ثبت نام هم میتونند تیراندازی کنند با یه آموزش 2 دقیقه ای!
با تفنگهای دولول روی هم
انصافا باشگاه خوبیه
گفتم چون تبلیغات زیادی انجام ندادند، شاید دوستان خبر نداشته باشن
اینم آدرس و شماره تلفن:
۰۹۳۸۵۸۸۸۷۸۱
۰۹۳۶۲۴۹۶۴۶۶
کیلومتر ۱۵ جاده قم - سلفچگان ، ورودی اصلی فرودگاه بین المللی قم ، باشگاه تیراندازی تیهو

RE: تایپک بچه های استان قم - daneshyar - 2013-09-26 01:15 PM

(2013-09-26 07:02 AM)mmkmm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود دو ساله که باشگاه تیراندازی (تراپ) تو قم راه اندازی شده و دوستان میتونند اونجا مارجعه کنند و بدون ثبت نام هم میتونند تیراندازی کنند با یه آموزش 2 دقیقه ای!
با تفنگهای دولول روی هم
انصافا باشگاه خوبیه
اینم آدرس و شماره تلفن:
۰۹۳۸۵۸۸۸۷۸۱
۰۹۳۶۲۴۹۶۴۶۶
کیلومتر ۱۵ جاده قم - سلفچگان ، ورودی اصلی فرودگاه بین المللی قم ، باشگاه تیراندازی تیهو
عزیز از هزینش اطلاعی داری؟
مال کدوم ارگانه؟
معمولا توی قم این جور جاها زیر نطر مستقیم سپاه هست.

RE: تایپک بچه های استان قم - mmkmm - 2013-10-03 12:40 AM

(2013-09-26 01:15 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-26 07:02 AM)mmkmm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تفنگهای دولول روی هم
انصافا باشگاه خوبیه
اینم آدرس و شماره تلفن:
۰۹۳۸۵۸۸۸۷۸۱
۰۹۳۶۲۴۹۶۴۶۶
عزیز از هزینش اطلاعی داری؟
مال کدوم ارگانه؟
معمولا توی قم این جور جاها زیر نطر مستقیم سپاه هست.

بله هزینه ی هر تیر کلا 1800 تومان هست که نسبت به تهران که 2500 هست واقعا بهتره
نه اصلا ربطی به سپاه نداره
این یه مجموعه شخصیه
باشگاه های تیراندازی باید از طرف فدراسیون مجوز بگیرن و ربطی به ارگان خاصی نداره
ولی درکل برید حتما استفاده کنید...

RE: تایپک بچه های استان قم - daneshyar - 2013-10-06 12:18 AM

خب ظاهرا بازم داره این تاپیک خاک میخوره.
دوستان قمی یه نگاه به تاپیک بچه های اصفهان بکنین.
Khansariha (256)

RE: تایپک بچه های استان قم - mmkmm - 2013-10-06 07:38 PM

خب فکر کنم که بیشتر از اینا تو سایت از قم باشن ولی انگار اینجا خیلی کسی نیومده!
شاید تبلیغات ضعیفه!!!
خلاصه باید کاری کرد تایپیک بالا باشه....

RE: تایپک بچه های استان قم - daneshyar - 2013-10-11 09:10 PM

با اجازه دوستان امروز رفتیم باشگاه تیهو برای تراپ.
خوب امکاناتش که تعریف چندانی نداشت ولی همین که یه همچین باشگاهی توی قم باشه خودش جای شکر داره.
فقط از یه حرف طرف بدم اومد که بهش گفتم انشالله اینجا رو وسعت بدی و.... که دراومد گفت همینشم از سر قم زیاده.
البته به جورایی هم راست میگفت.
متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه فرهنگ تیراندازی و شکار توی قم خیلی جا نیوفتاده.
انشالله با همکاری دوستان بتونیم این فرهنگ رو به دیگران هم منتقل کنیم و اوضاع تغییر کنه.

راستی میدونم توی قم باشگاه خفیف هم هست ولی ازش اطلاعی ندارم دوستان میدونن کجاست و شرایطش چیه؟

RE: تایپک بچه های استان قم - mmkmm - 2013-10-12 09:32 PM

(2013-10-11 09:10 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه دوستان امروز رفتیم باشگاه تیهو برای تراپ.
خوب امکاناتش که تعریف چندانی نداشت ولی همین که یه همچین باشگاهی توی قم باشه خودش جای شکر داره.
فقط از یه حرف طرف بدم اومد که بهش گفتم انشالله اینجا رو وسعت بدی و.... که دراومد گفت همینشم از سر قم زیاده.
البته به جورایی هم راست میگفت.
متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه فرهنگ تیراندازی و شکار توی قم خیلی جا نیوفتاده.
انشالله با همکاری دوستان بتونیم این فرهنگ رو به دیگران هم منتقل کنیم و اوضاع تغییر کنه.

راستی میدونم توی قم باشگاه خفیف هم هست ولی ازش اطلاعی ندارم دوستان میدونن کجاست و شرایطش چیه؟

ان شاالله که لذت برده باشید...
تو قم قبلا خفیف بوده ولی الان دیگه نیست من این رو از چندین نفر پرسیدم همه گفتن دیگه نیست... حتی از این بنده خدا که تو باشگاه تیهو هست سوال کردم گفت قبلا بوده الان دیگه نیست...