شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
Magnum XT-1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=85)
+---- موضوع: Magnum XT-1000 (/showthread.php?tid=1589)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: Magnum XT-1000 - gilemard - 2013-08-02 12:27 AM

آی بگفتی برر.بارون که غوغا میکنه.شانس آوردم عشق بارونم والا هر کی جای من بود میگفت پوسیدیم توی این هوا.sagheb جان بی صبرانه منتظر گروپ هات هستیم.در مورد بارونم نترس بترکونه خودشو تا فرداس.

RE: Magnum XT-1000 - Sagheb - 2013-08-02 12:36 AM

دنم آبره ، ایشالله ا هوا فردا امی مردم ره یاری بکونه ، بزودی شمره یسری گروپ نهم
می عکسانه از شیمی اسخر لاجون بیده ای ،بوشو عکاسی دوستان قسمت بدین

RE: Magnum XT-1000 - gilemard - 2013-08-02 12:37 AM

یه نگاه به هواشناسی accu weather انداختم دیدم کل این هفته رو به استثنای دو روز وسط هفته رو زده بارون.تا الآن از این سایت accu دروغ ندیدم.به هر حال یه گیلان هست و بارونش.تا بوده همین بوده.
بزرگ شده ی لاهیجانم ولی نمیدونم چرا زیاد این شهر بهم نمیچسبه.فقط رودسر و املش.از لحاظ امکانات شکار هم در نظر بگیرید رودسر یه سر و گردن از لاهیجان سرتره.چشب آ برر تی عکسنم نگاه کنم.تی دست گلم درد نکنه.

RE: Magnum XT-1000 - Sagheb - 2013-08-02 01:13 AM

دوستان بهتره تاپیک رو به جاده خاکی نبریم
یک کلام خطم کلام
از این جور فروشنده ها تو هر شهری پیدا میشن ، فقط تنها کاری که من و امسال من مالباخته و ضرر دیده می تونیم بکنیم این هست که به خدا واگذارشون کنیم و به همه اطلاع رسانی کنیم که ازشون نه خرید کنند و نه چیزی برای تعمیر پیششون ببرند ، و برای بر طرف کردن نیاز هاشون فقط و فقط از سایت کمک بگیرند خدا رو شکر ما تو سایت عزیزان وارد و دلسوز کم نداریم فقط باید با هم از این متحد تر و منسجم تر باشیم.
شرمنده همه شما عزیزان هستم

RE: Magnum XT-1000 - amin2904 - 2013-08-02 11:20 AM

همشهری ها تاپیک عمومیه.
آخه گیلکی مینویسید کی حالیش میشه؟
بزارید تاپیک روال علمیشو دنبال کنه.
کوچیک همتونم.
(ادمین عزیز بخش اگر زحمتی نیست این پست منم پاک کنید)

RE: Magnum XT-1000 - Sagheb - 2013-08-02 06:18 PM

بخاطر دوستان و دل کم طاقت خودم امروز یه گروپ از این تفنگ گرفتم که عجله ای شد و جالب در نیومد پیشاپیش عذر خواهی میکنم
مکان : تو حیاط
فاصله : 25 متر
ساچمه : 4/5 پیمان گرد
تفنگ : مگنوم XT-1000
وضیعیت : نشسته تفنگ روی پا

توجه:
علت اینکه تیر ها همه بالای مرکز سیبل خوردند بخار کج بودن لوله تفنگ هست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: Magnum XT-1000 - AIRKING - 2013-08-02 08:34 PM

سلام.
برای گرفتن گروپ بهتر با این اسلحه دو تا نکته رعایت کن.
1 -استفاده از ساچمه مناسب.با توجه به قدرت اسلحت بهتره ساچمه بهتری استفاده کنی و مطمئنا گروپت خیلی جمع تر خواهد بود.
2- استفاده از ساپورت مناسب .
3-سعی کن با با ساچمه های مختلف گروپ های متنوع بگیری و اون ساچمه ای که بهتر با سلاحت مچ میشه انتخاب کن.
یا علی

RE: Magnum XT-1000 - کوهنورد - 2013-08-03 01:08 AM

با سلام:
دوست عزیز بخاطر اینکه تیرها بالا خورده که نمیشه بگی لوله کجه !! شما خیلی راه داری که اصلاحش کنی ، اصلا توجه کردی تفنگی که در اندازه و قدرت با 350 مقایسه میشه رو با ساچمه پزمان میخوای صفر کنی ؟ اونم تفنگ 4.5 رو ؟ خداییش من هرچی 350 4.5 دیدم گیج میزد اونم بخاطر ساچمه سبک بود شما ساچمه سنگین بگیر اگر درست نشد اونوقت بهت یه راه دیگه پیشنهاد میکنم .( با پوزش از دوستان بادی باز پر تجربه که من پا تو کفششون کردم )

RE: Magnum XT-1000 - foolad - 2013-08-03 03:11 AM

به نظر من تو فاصله 25 متر با این ساچمه ها گروپ خوبیه .من از ده بهش هفت میدم.
اولا با مگسک گرفتی .با مگسک بهتر از این گروپ در آوردن با هر اسلجه ای کار آسونی نیست.
دوما تعداد شلیک هات زیاد بوده. اسلحه مگنومه .همین که ده بار بخوای مسلح بکنی باعث لرزش دست و بالا پایین شدن قفسه سینه و گم کردن خال میشه.
سوما ساپورت هم که استفاده نکردی

RE: Magnum XT-1000 - Sagheb - 2013-08-03 03:58 PM

دوستان گلم کاملاً فرمایش شما درست هست منتها فقط این تفنگ من روز اول کاملاً دقیق میزد به جرات قسم می خورم اون شبی که این تفنگ رو گرفتم منی به راحتی از 5 متری تیر رو تیر میزد ، ولی مرض بالا زدنش از زمانی شروع شد که مشکل کوک نشدنش تو همون شب اول با تیر های بیشتر معلوم شد و تفنگ رو دادم دست تعمیر کاری که برام گرفته بود ((( علی بی انصاف تو جانبازان ))) و بعد دو ماه با پیستون بریده شده و دستگاه ماشه عوض شده با چینی به من تحویل داد.
البته یه زرنگی کردم این بود که ماشه فابریکش رو (( دیانا T05 )) برداشتم و الانم دارمش.
کجی لوله رو هم من نتونستم تشخیص بدم کار آقا مسیح عزیز بود که از روی عکس متوجه شد
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
گروپ بالا هم که به نظر خودم اصلاً بدرد نمی خوره بدلایل زیر که دوستان گفتند :
1- تعداد شلیک زیاد ( 25 تا )
2- لرزیدن دست بخاطر کوک کردن زاد تفنگ
3- کثیف بودن سلاح
4- و ...