شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
Magnum XT-1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=85)
+---- موضوع: Magnum XT-1000 (/showthread.php?tid=1589)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: Magnum XT-1000 - strategyking - 2014-04-03 04:01 PM

دوست عزیز این سلاح واقعا قویه
من دوبار وسوسه شدم و دوتا کبوتر چاهی از همه جا بیخبرو نشونه گرفتم
یکی از 30 متری و اون یکی حدود 40 متری
هر دوبارم به هدف خورد و حتی تیر از بدن پرنده رد شدKhansariha (214)
به همین خاطرم عذاب وجدان گرفتم و میخوام بفروشمش تا دوباره وسوسه نشم و ی موجود زنده رو نکشم
این چینی از اون چینیاستKhansariha (214)

RE: Magnum XT-1000 - MILADSOBHI - 2014-04-04 03:07 PM

(2014-04-03 04:01 PM)strategyking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز این سلاح واقعا قویه
من دوبار وسوسه شدم و دوتا کبوتر چاهی از همه جا بیخبرو نشونه گرفتم
یکی از 30 متری و اون یکی حدود 40 متری
هر دوبارم به هدف خورد و حتی تیر از بدن پرنده رد شدKhansariha (214)
به همین خاطرم عذاب وجدان گرفتم و میخوام بفروشمش تا دوباره وسوسه نشم و ی موجود زنده رو نکشم
این چینی از اون چینیاستKhansariha (214)

دوست عزیز اگه میفروشی من خریدارم.یه تاپیک بزن تا بخرمش...
(2014-04-03 02:40 PM)strategyking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (214)با سلام خدمت دوستان عزیز
من تازه با اینجا آشنا شدم
اولین تجربه تفنگ بادی من مربوط به 10 سال پیش میشه که یک زیرتاشو چینی داشتم
اون زمان حدود 6 ماهی باهاش حال کردم تا خراب شد و تا الان دیگه تفنگ بادی نداشتم تا اینکه یک هفته مونده به عید 93 با پیشنهاد یکی از دوستانم xt-1000 کالیبر 4.5 خریدم تا الان حدود سه بسته تیر باهاش زدم و فنرش از حالت وحشی دراومده و الان عالی شده
این تفنگ واقعا دقیقه و اگه بتونی تفنگو محکم نگه داری و بخوبی لگدشو مهار کنی حرف نداره
البته با توجه به نظر اساتید کاملا مشخصه که به پای محصولات دیانا نمیرسه ولی نسبت به پولی که میدین عالیه
تنها مشکلش دوربین خراب کن بودنشه
من این تفنگو به همراه یک دوربین bsa 4-4*40 و دوبسته تیر ts11 و یک بسته تیر gamo expander و پایه لیوپلد یک تکه به مبلغ 685000 تومان از مشهد الماس شرق فروشگاه نخجیر خریدم
البته در شلیک دهم رتکیل دوربین پاره شدKhansariha (290) بعدم مدام پرت و پلا میزد تا اینکه دوربینو باز کردم و حسابی چسب کاریش کردم وبا تار موی خودم براش رتکیل ساختمKhansariha (214)
اینم ی گروپ از این سلاح
البته تیرایی که خیلی پرت خوردن بخاطر محکم نگه نداشتن سلاح و درست مهار نکردن لگد و یخورده شوت بودن دوربینهKhansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز مطمئنی همشو به این قیمت گرفتی.تفنگ اک بود.....میشه یه عکس ازش بذاری دمت گرم...دادا

RE: Magnum XT-1000 - imanbaghery - 2014-04-19 07:39 PM

کسی میدونه این سلاح رو تو تهران کجا میشه پیدا کرد؟
من امروز فردوسی بودم کسی نداشت...

RE: Magnum XT-1000 - sasanfitness - 2014-06-05 10:45 PM

سلام بر دوستان عزیز تیر انداز

من هم امروز اومدم تو جمع xt-1000 سوار ها ... 4.5 نو خریدم 600

همون اول مگسک باز کردم دوربین بستم

خواستم از اساتید عزیز 2 تا سوال کنم این تفنگ دوربین خراب کن مثل مگنوم 350؟ دوربین من لوپلد 6*42 ؟

سواله دوم اینکه با واشر خودش چقدر کار کنم بد عوض کنم واشر و اینکه تعویض واشر چقدر چند زول تو قدرت تاثیر داره ؟

RE: Magnum XT-1000 - sasanfitness - 2014-06-06 10:41 PM

امروز همین جوری الکی از تو ماشنین با 50 متر فاصله یک فروند کلاغ زدم فکر نمی کردم بخوره حیوون سقوط آزاد کرد وافتاد ... تفنگ باهال دقیقی میباشد

RE: Magnum XT-1000 - royall - 2014-06-06 10:52 PM

(2014-06-06 10:41 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز همین جوری الکی از تو ماشنین با 50 متر فاصله یک فروند کلاغ زدم فکر نمی کردم بخوره حیوون سقوط آزاد کرد وافتاد ... تفنگ باهال دقیقی میباشد

ساسان جان بهتره شکار رو بگذارید برای فصلش و فعلا از هدف زنی لذت ببرید Khansariha (8) Khansariha (8)

RE: Magnum XT-1000 - GHORBANII - 2014-06-07 08:27 AM

(2014-06-05 10:45 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز تیر انداز

من هم امروز اومدم تو جمع xt-1000 سوار ها ... 4.5 نو خریدم 600

همون اول مگسک باز کردم دوربین بستم

خواستم از اساتید عزیز 2 تا سوال کنم این تفنگ دوربین خراب کن مثل مگنوم 350؟ دوربین من لوپلد 6*42 ؟

سواله دوم اینکه با واشر خودش چقدر کار کنم بد عوض کنم واشر و اینکه تعویض واشر چقدر چند زول تو قدرت تاثیر داره ؟
دوست گرامی بهتره دوربین را باز کنید و بعد از مدتی شلیک که فنر اروم شد دوربین را ببندید اینجوری ریسک خرابی دوربین کمتر میشه

RE: Magnum XT-1000 - sasanfitness - 2014-06-07 10:28 AM

بله فرمایش دوستان کاملا محترم

استید عزیز کسی می دونه واشر پیستون مگنوم 350 اصل یا واشر مککاری اصل تو مشهد کجا می شه پیدا کرد و قیمت چنده؟

من این تفگ آک خریدم ولی انگار پیچ ماشه آچار خرده پیچ جلویی بزرگ تر از عقبی؟
حالا نمی دونم شاید کارخونه این جوری باشه که بعید به نظر میرسه چیینی ها گیج هستن ولی تا این حد؟
ماشه اگه اصل و درست باشه باید به محض لمس کردن شلیک کنه؟

ممنون می شم از اساتید اگه این سوال من کامل جواب بدن

RE: Magnum XT-1000 - sasanfitness - 2014-06-07 06:19 PM

دوستان کسی کورنوگرافی این تفنگ رو نداره ؟؟؟

RE: Magnum XT-1000 - MILADSOBHI - 2014-06-22 01:52 PM

(2014-06-07 06:19 PM)sasanfitness نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی کورنوگرافی این تفنگ رو نداره ؟؟؟

ساسان عزیز می تونی چندتا عکس ازمگس.شیارنشانه روی.و عکس کلی تفنگ رو بزاری.اگه یه گروپ هم گرفتی چه بهتر