شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
Magnum XT-1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=85)
+---- موضوع: Magnum XT-1000 (/showthread.php?tid=1589)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: Magnum XT-1000 - MILADSOBHI - 2014-01-18 02:36 PM

می تونی یه قیمت بروز بگیری واسه بچه ها.دمت گرم

RE: Magnum XT-1000 - MILADSOBHI - 2014-01-24 04:54 PM

ریو های خارجی رو برسی کردم واین نتیجه رو گرفتم که مارک این سلاح/XT1000/در کشور های غربی با کشور های اسیای فرق داره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درکشورهای اسیایی

در کشورهای غربی
ایاخودسلاح هم فرق داره ؟

RE: Magnum XT-1000 - mayer - 2014-01-24 07:06 PM

قیمت بروز توساری 700 -750 هزار تومان بسته به انصاف فروشنده البته دیگه زیاد ازش نیست تو بازار پیدا کردنش سخته Khansariha (8)

RE: Magnum XT-1000 - MILADSOBHI - 2014-01-24 11:21 PM

با دوتا لوله یا یک لوله قیمتش اینه؟

RE: Magnum XT-1000 - magarof - 2014-01-25 01:18 AM

با سلام خدمت همه دوستان
چند سوال داشتم ،اگر لطف کنید جواب بدین ممنون میشم.
در یکی از بحث ها اسم تفنگ SAG1000 بود،اما اطلاعاتی در موردش نبود!
کسی میدونه واشر پیستون چه تفنگی بهش میخوره؟؟
یا با چه فنری میشه قدرت اونو تقویت کرد؟
دوستان ممنون میشم کمک کنید

RE: Magnum XT-1000 - MILADSOBHI - 2014-01-25 02:28 PM

(2014-01-25 01:18 AM)magarof نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان
چند سوال داشتم ،اگر لطف کنید جواب بدین ممنون میشم.
در یکی از بحث ها اسم تفنگ SAG1000 بود،اما اطلاعاتی در موردش نبود!
کسی میدونه واشر پیستون چه تفنگی بهش میخوره؟؟
یا با چه فنری میشه قدرت اونو تقویت کرد؟
دوستان ممنون میشم کمک کنید
سلاحAR1000یه بحث دیگه هست XT1000یه بحث جدا.اطلاعاتی دربارش نبود چون فکر کنم تو ایران نیست.اگه اطلا عاتی می خواهی به تاپیک مربوطه برو...

RE: Magnum XT-1000 - magarof - 2014-01-25 03:04 PM

مرسي از راهنمايي شما
داخل سايت سازنده مشخصات اسلحه بود(قدرت وسرعت و سيستم ايمني و...)اما در مورد واشر پيستون چيزي نبود.
در ايران موجود هست ولي خيلي كمه .اگر كسي از نزديك ديده باشه منو راهنمايي كنه.
اگر بخواهم واشر سر پيستون بتراشم از چه جنس بتراشم؟ پكينگ آلماني خوبه؟Khansariha (8)Khansariha (367)

RE: Magnum XT-1000 - MILADSOBHI - 2014-01-25 05:25 PM

بهتر است سوال را در تاپیک مربوطه مطرح کنی.دوست عزیز

RE: Magnum XT-1000 - ALASKA - 2014-01-26 12:06 AM

(2014-01-24 04:54 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ریو های خارجی رو برسی کردم واین نتیجه رو گرفتم که مارک این سلاح/XT1000/در کشور های غربی با کشور های اسیای فرق داره.

درکشورهای اسیایی

در کشورهای غربی
ایاخودسلاح هم فرق داره ؟

بله درسته... معمولا همیشه محصولات تحت لیسانس برای اینکه در مناطق مختلف دنیا بیشتر بفروشنده و یک محصول را چند محصولی جا بزنند این همیشه دیده میشه!!!
الان همین مگنوم ایکس تی 1000 که اسم آسیایی اش هست تو امارات و دبی هم همین اسمه ولی تو آمریکا به اسم زیسیکو و دراگون و بی 28 شناخته میشه ولی در واقع همه یکی هستند Khansariha (8)

RE: Magnum XT-1000 - Sagheb - 2014-01-27 09:49 PM

با سلام
امروز یک گروپ یک سانتی از تفنگ خودم گرفتم که به نظر خودم باور نکردنی بود (( خودتون ببنید ))
(( دیروز تفنگ رو تمیز کردم و داخل لوله رو از نفت پر کردم و بعد چند ساعت با تینر 10.000 اون رو شست و شو دادم ))
تفنگ : مگنوم XT-1000
کالیبر : 4/5
فاصله : 15 متر (( تو اتاق ))
ساچمه : پرومگنوم (( دست چین شده ))
تعداد شلیک : 6 تیر
وضعیت : نشسته تفنگ ثابت روی بالش