شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
شارژ کپسول در تهران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: شارژ کپسول در تهران (/showthread.php?tid=1575)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: شارژ کپسول در تهران - hamidhakami - 2014-03-23 06:20 PM

با سلام. خبر بسیار خوبی دادید. چون اینجوری راه نزدیکتر میشه و خیلی از دوستان برای شارژ کپسول خدمت شما میان. تازه یه تابلو هم بزنید شارژ کپسول با صرف چایی.خخخخخ موفق باشید.

RE: شارژ کپسول در تهران - zaf - 2014-03-23 11:16 PM

سلام به دوستان اقا من کپسولم واسه این تعطیلات شارز نداره جایی هست فردا ببرمش پرش کنه؟
Khansariha (226)

RE: شارژ کپسول در تهران - royall - 2014-03-24 01:09 AM

(2014-03-23 11:16 PM)zaf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان اقا من کپسولم واسه این تعطیلات شارز نداره جایی هست فردا ببرمش پرش کنه؟
Khansariha (226)
کوچیک اقا رضا Khansariha (8)
من دیروز رفتم پیش اقالو باز بود و ازش 2 بسته ساچمه خریدم
شما یه سر برید پیشش و اگه ببینه کارتون لنگه حتما کارتون رو راه میندازه.
Khansariha (8)

شارژ کپسول در تهران - cacciatore - 2014-07-21 03:41 PM

دوستان براي شارژ كپسول رفتم پيش آقاي باقري اتوبان بعثت ، خيلي انسان با شخصيت و خوش رو و خوش برخورد ، با ماشين وارد محوطه ميشه شد و تا بغل كمپرسور ميشه رفت با ماشين ، ٣٣٠ بار هم شارژ كردن و كپسولم داغ نكرد و ٢٥ تومن هم هزينش شد ، اتفاقا گفتم يه سر به سايتم بزن كه گويا عضو هستن و اين تاپيك رو پيدا نكرده بود .

RE: شارژ کپسول در تهران - kingzax - 2014-07-21 05:27 PM

(2014-07-21 03:41 PM)cacciatore نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان براي شارژ كپسول رفتم پيش آقاي باقري اتوبان بعثت ، خيلي انسان با شخصيت و خوش رو و خوش برخورد ، با ماشين وارد محوطه ميشه شد و تا بغل كمپرسور ميشه رفت با ماشين ، ٣٣٠ بار هم شارژ كردن و كپسولم داغ نكرد و ٢٥ تومن هم هزينش شد ، اتفاقا گفتم يه سر به سايتم بزن كه گويا عضو هستن و اين تاپيك رو پيدا نكرده بود .

بله کاملا درسته. هم با شخصیت و هم خوشرو.
اتفاقا دستگاهشونم عوض کردند که خیلی سریعتر شارژ میکنه و سر حال هم هست.
من آخرین بار که پرسیده بودم ازشون گفتند عضو نیستند و من هم تشویقشون کردم به عضویت.
چون ایشون تعمیرکار سلاح های ورزشی هم هستند خیلی خوبه که فرصت کنند و در سایت فعالیت داشته باشند.

RE: شارژ کپسول در تهران - میثم کماسایی - 2014-10-08 01:35 PM

بنده هم امروز خدمت آقای باقری بودم برای شارژ 6 لیتری 25 تومن و 16 لیتری را 45 تومن شارژ کردن (16 لیتری 330 بار شارژ شد )Khansariha (8)
این خبر هم شاید برای بعضی دوستان خبر خوشی باشه : خط 50 متر باشگاهشون امروز و فردا راه میوفته و دوستان میتونن با سلاح های خودشون تشریف بیارن و استفاده کنن Khansariha (8)

RE: شارژ کپسول در تهران - rezakh - 2015-03-24 01:31 AM

با سلام شارژ کپسول تا 300 بار غرب تهران محدوده صادقیه 09123709811

RE: شارژ کپسول در تهران - mojallal - 2015-09-20 10:49 AM

با اجازه ادمین محترم دوستان سلام برای شارژ کپسول پی سی پی تا 330 بار و تحویل بلافاصله کپسول در کمترین زمان ممکن , غرب تهران ( شهرک آپادانا )
در خدمت عزیزان هستم . 09197869303 مجلل

RE: شارژ کپسول در تهران - ALIANA-54-T06 - 2015-09-20 02:08 PM

ممنونم دوست عزیز
خب برای ما که شرق تهرانیم کمی دوره ولی شاید سرجمع بصرفه باشه تا ببینیم قیمتهای شما چگونه میباشد Khansariha (214)
اگر لیست و یا حدود قیمتها را هم ذکر میکردید بنظر بهتر بود . متشکرم Khansariha (8)

RE: شارژ کپسول در تهران - romin - 2015-09-20 02:43 PM

سلام دوستان من کپسول 6لیتری دارم که دچاره مشکلی هست هنگام شارژسلاح از فلکه میل شیر نشتی می ده ایا قابل تعمیر هست یا باید کل شیر عوض بشه