شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
شارژ کپسول در تهران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: شارژ کپسول در تهران (/showthread.php?tid=1575)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: شارژ کپسول در تهران - zebra - 2014-02-09 02:45 PM

اینکه سرویس حمل و نقل دارن عالیه... وای ممنونم سهیل جان . Khansariha (232)
نمیدونی چقدر من امروز حرص خوردم سر این قضیه
همش داشتم فکر میکردم که خدایا تو این شهر درندشت مگه میشه Khansariha (226)

واقعا سهیل جان از شما تشکر میکنمKhansariha (232)
و امیدوارم سایه شما میلیارد ها سال نوری روی سر ما بندگان سایه کنه Khansariha (232)

از همینجا به تمامی بچه های کپسول سوار تبریک عرض میکنم .

Khansariha (219) Khansariha (219) Khansariha (219) Khansariha (219) Khansariha (219) Khansariha (219)

RE: شارژ کپسول در تهران - drivyyy - 2014-02-09 02:59 PM

(2014-02-09 02:45 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینکه سرویس حمل و نقل دارن عالیه... وای ممنونم سهیل جان . Khansariha (232)
نمیدونی چقدر من امروز حرص خوردم سر این قضیه
همش داشتم فکر میکردم که خدایا تو این شهر درندشت مگه میشه Khansariha (226)

واقعا سهیل جان از شما تشکر میکنمKhansariha (232)
و امیدوارم سایه شما میلیارد ها سال نوری روی سر ما بندگان سایه کنه Khansariha (232)

از همینجا به تمامی بچه های کپسول سوار تبریک عرض میکنم .

Khansariha (219) Khansariha (219) Khansariha (219) Khansariha (219) Khansariha (219) Khansariha (219)

برای من واقعا جای تعجب داشت
خوشحال شدم از این خبر اگه بعدا از تلنبه زدن خسته شدیم حذاقل می دونیم راه دیگه ای هم هست

RE: شارژ کپسول در تهران - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-02-09 10:45 PM

ممنون از همه دوستان فرخ جان شرمنده میکنید خدا رو شکربعد اینهمه رایزنی و پیگیری کمی وضع شارژ بهتر شد

RE: شارژ کپسول در تهران - jet - 2014-02-16 10:15 PM

امروز صبح برای ثبت نام دانشگاه مرخصی گرفته بودم که دو کپسول 10 و6 لیتری را هم با خودم برداشتم وبعد از هماهنگی با آقای باقری (که قبلا کبکانیان بود ومن تقریبا از 5سال قبل برای پر کردن کپسول پیشش می رفتم وباهاش آشنا بودم)به آدرس جدید رفتم که کپسول10لیتری200باری رواز180 تا220وکپسول6 لیتری رو از190تا310 بار شارژ کرد که کل مبلغ رو هم25000تومان دریافت کردوخیلی هم سریع وبدون معطلی تحویل داد البته ایشان دستی درتعمیر وساخت کپسول pcp ورگلاتور، وهمچنین تراشکار بسیار ماهری هستند.
آدرس جدید:بعاز سه ره راه افسریه اتوبان بعثت کمی بعد از خ17 شهریور سالن ورزشی مادران وکودکان 09192700233ضمنا قرار کمپرسور جدید هم تهیه کنند

RE: شارژ کپسول در تهران - zebra - 2014-03-18 05:10 PM

اقایان توجه کنند...
بنده فردا دارم میرم پیشه اقای باقری بدم کپسولمون رو شارژ کنه واسه عید تفریح داشته باشیم Khansariha (8)
کسی اگر پایه بود به من پیام بده که با هم بریم....
امیدوارم به این بهانه بچه های سایت رو بتونم ببینم ..
پیشا پیش عید تون هم مبارکKhansariha (8)

RE: شارژ کپسول در تهران - zaf - 2014-03-18 07:33 PM

سلام زبرا جان اتفاقا کپسولم خالیه اما اصلا وقت نمیکنم برم اگه میشد حتما میومدم باهم بریم

RE: شارژ کپسول در تهران - zebra - 2014-03-19 10:44 AM

خوب.. امروز آژانس گرفتم و رفتم پیشه اقای باقری.... پسر خیلی خوب و خوش مَشربیه...
خوشم اومد ازش و کار کپسول رو 3 سووته راه انداخت و تا 310 تا برام شارژ زد Khansariha (8)
هزینشم شد 25 تومن Khansariha (8)
فقط بد مصب راهش باب میل نبودKhansariha (226) بعد از میدون خراسونه دیگه...
کم مونده بود وسوسه شم و برم قبل عید یه سر هم بهشت زهرا به رفتگان عرض ادب کنم Khansariha (8)
از بس نزدیکه اونجاس Khansariha (226)

RE: شارژ کپسول در تهران - کوهنورد - 2014-03-20 01:47 PM

با سلام :
قابل توجه برو بکس غرب تهرون :
علاوه بر اونجایی که اقا سهیل معرفی کردند ( که بنده رفتم خیلی هم خوب بود بسیار خوش برخورد و منصف ، حتی معرفی هم نکردم که از طرف کی اومدم ) یک جا هم یکی از دوستان پیدا کرده که یک دفتری در امیر اباده که کپسول غواصی و اینجور کپسولها رو پر میکنه کپسول تفنگ رو هم پرمیکنه . امروز میدید و فرداش پس میگیرید . آدرس هم بزودی میگذارم
جا داره اینجا از اقا سهیل بخاطر معرفی و هماهنگی با مرکز شارژ کپسول ، یک تشکر ویزه بکنم . در حالی که همه جا تست رو 70-80 قیمت میدادن اینجا برای تست بهمراه گواهینامه معتبری که صادر کردند فقط 25 گرفتند ( باز هم جای چونه داشت دیگه ما آبرو داری کردیم !!!!!خخخخخخخخخخخخخخ)
اقا رضا به شما هم خیلی نزدیکه و سر راست . حتما یه سری بزنید

RE: شارژ کپسول در تهران - zaf - 2014-03-20 06:56 PM

(2014-03-20 01:47 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
قابل توجه برو بکس غرب تهرون :
علاوه بر اونجایی که اقا سهیل معرفی کردند ( که بنده رفتم خیلی هم خوب بود بسیار خوش برخورد و منصف ، حتی معرفی هم نکردم که از طرف کی اومدم ) یک جا هم یکی از دوستان پیدا کرده که یک دفتری در امیر اباده که کپسول غواصی و اینجور کپسولها رو پر میکنه کپسول تفنگ رو هم پرمیکنه . امروز میدید و فرداش پس میگیرید . آدرس هم بزودی میگذارم
جا داره اینجا از اقا سهیل بخاطر معرفی و هماهنگی با مرکز شارژ کپسول ، یک تشکر ویزه بکنم . در حالی که همه جا تست رو 70-80 قیمت میدادن اینجا برای تست بهمراه گواهینامه معتبری که صادر کردند فقط 25 گرفتند ( باز هم جای چونه داشت دیگه ما آبرو داری کردیم !!!!!خخخخخخخخخخخخخخ)
اقا رضا به شما هم خیلی نزدیکه و سر راست . حتما یه سری بزنید

والا سال تحویل داره میشه ما هنوز کپسول رو نتونستیم ببریم شارز کنیم میترسم تعطیلات تو نسخیش بمونم

RE: شارژ کپسول در تهران - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-03-22 11:47 AM

اول سلام ودرووود بر همه برو بکس گل تهران
سال نو رو به همتون تبریک میگیم و براتون در این سال ارزوی بهتربنها رو دارم
دوم
کامران جان مخلصیم خدا رو شکر که راضی بودید منتظرادرس امیر اباد هستیم