شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
شارژ کپسول در تهران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: شارژ کپسول در تهران (/showthread.php?tid=1575)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: شارژ کپسول در تهران - royall - 2014-02-09 01:07 AM

ولی خدایی اگه این کپسولا تو خونه ادم بترکه .... Khansariha (290) یکی 2 تا اپرتمان اینور اونو باهم میریزن !
300 بار معادل فشار 3 کیلومتر زیر اب که تصورش هم عجیبه !
این کپسولا رو در چه محیطی تا 450 بار تست میکنند ؟ اگه موقع تست دچار مشکل بشه که دیگه اون مرکز با خاک یکسانه !؟

RE: شارژ کپسول در تهران - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-02-09 01:37 AM

(2014-02-09 01:07 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی خدایی اگه این کپسولا تو خونه ادم بترکه .... Khansariha (290) یکی 2 تا اپرتمان اینور اونو باهم میریزن !
300 بار معادل فشار 3 کیلومتر زیر اب که تصورش هم عجیبه !
این کپسولا رو در چه محیطی تا 450 بار تست میکنند ؟ اگه موقع تست دچار مشکل بشه که دیگه اون مرکز با خاک یکسانه !؟

دوست عزیز مخازن هوای فشرده از بالاترین استانداردها در ساخت برخوردار هستند و کپسولی که 300 بار کاری هست فشار انفجارش 900 بار هست که برای اطمینان ضریب ایمنی رو 100 درصد گرفتند و فشار تست رو نصف فشار انفجار قرار دادند

برای تتس کپسول هم اون رو با اب تحت فشار تست میکنند که اگر موردی هم پیش بیاد کپسول فقط چاک میخوره و منفجر نشه

دوست عزیز که در مورد علت انفجار کپسول چرب پرسیده بودید
اون حالت فقط هنگامی ایجاد میشه که کپسول با اکسیژن خالص پر بشه و علت اونهم واکنش شیمایی بسیار گرما زای اکسژن با روغن هست که به علت سرعت بالای واکنش انرژی به صورت انفجار ازاد میشه
خوب اینهم شد کلاس شیمی خخخخKhansariha (388)Khansariha (388)Khansariha (388)

RE: شارژ کپسول در تهران - کوهنورد - 2014-02-09 02:16 AM

(2014-02-08 06:34 PM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا اون نیتروژنی که من میشناسم خیلی خطر ناکه !
خدایی نکرده اگر مخزن بترکه تا شعاع چند صد متریش همه رو با خودش میبره ملکوت !

ولی تا جایی که من میدونم ازت با نیتروژن تفاوت داره اما چون شیمی من خوب نیست! خودمم شک دارم

بگذریم... اقا من یه کپسول زرد رنگ مارک دراگر 6 لیتری دارم ... دسته 2 خریدم
تاحالا نه بتونه خورده نه رنگ شده اما چند جاش قد سر سوزن رنگ پریدگی داره
به نظرتون اقالو دبه درنمیاره ؟؟؟؟ تا جایی که من شنیدم این اقا خیلی جهود هست Khansariha (226)
با سلام :
در ادامه کلاس درس شیمی اقا سهیل ، بنده هم چند نکته رو باید خدمت دوستان عرض کنم .
اقای زبرای عزیز ، اون نیتروژنی که شما میشناسی و خیلی خطر داره حسن !!!!!!!!! نیتروژن نیست بلکه هیدروژنه !!!!!
هیدروژن دقیقا مثل نیتروژن گاز سبک و بی بویی هستش ولی بر خلاف نیتروژن که خنثی هست میل شدید به ترکیب با اکسیژن داره و اصولا بر اساس این انفجار ، موتور های درون سوز ساخته اند و روی خود رو سوار کرده اند .....................
درسته که باید همیشه جانب احتیاط رو رعایت کرد ، ولی این کپسولها هم بیخودی نمی ترکن تازه قرار نیست شما کپسول رو بغل کنی برخلاف قطار فشنگ که دور کمرت میبندی !!!!!
اقای زبرا ، ما دوستت داریم ولی عبارت اخری تون ممکنه به هموطنان عزیز یهودی مون بر بخوره . همه ما اول بنده خداییم بعد ایرانی و هموطن هستیم بعد از اون شاید مذاهب و عقاید مختلف داشته باشیم که همگی هم محترم هستن .با تشکر

RE: شارژ کپسول در تهران - zebra - 2014-02-09 11:53 AM

در درجه اول من عذرخواهی میکنم از تمامی ادیان و دینداران محترم
بنده قصد جسارت کردن نداشتم .... این یه تعنه ی لفظی مرسوم در ایران بود همین.!

در درجه دوم هم من یه خبر بد بهتون بدم که باقری پر کننده کپسول های 7 تیر دیگه رفتن
و دیگه کسی نیست که کپسول های مارو پر کنه !

من عاجزانه از بزرگای سایت خواهش میکنم ... یه هماهنگی با جناب مدیر سهیل خان داشته باشن
ایشالا به کمک اعضا پول جمع کنیم و برای سایت یه کپرسور تا 300 بار شارژ بخریم...
واقعا این اوضاع ناراحت کنندست ... بلاخره میشه یه دست دوم تمیز رو هم پیدا کرد
100 نفر بشیم و نفری 100 هزار تومن بگذاریم میشه یه دست دوم خوب پیدا کرد
هم روو اعتبار سایت میاد هم رو اعتبار اعضا هم اینکه از شرر بعضی ها خلاص میشیم

البته اگر توی تهران ما 100 تا پی سی پی زن داشتیم اوضای مملکت خیلی بهتر از اینا میبود
ولی دیگه چاره چیه.... این پیشنهاد احمقانه هم هست دیگه Khansariha (74)

RE: شارژ کپسول در تهران - drivyyy - 2014-02-09 12:23 PM

(2014-02-09 11:53 AM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در درجه اول من عذرخواهی میکنم از تمامی ادیان و دینداران محترم
بنده قصد جسارت کردن نداشتم .... این یه تعنه ی لفظی مرسوم در ایران بود همین.!

در درجه دوم هم من یه خبر بد بهتون بدم که باقری پر کننده کپسول های 7 تیر دیگه رفتن
و دیگه کسی نیست که کپسول های مارو پر کنه !

من عاجزانه از بزرگای سایت خواهش میکنم ... یه هماهنگی با جناب مدیر سهیل خان داشته باشن
ایشالا به کمک اعضا پول جمع کنیم و برای سایت یه کپرسور تا 300 بار شارژ بخریم...
واقعا این اوضاع ناراحت کنندست ... بلاخره میشه یه دست دوم تمیز رو هم پیدا کرد
100 نفر بشیم و نفری 100 هزار تومن بگذاریم میشه یه دست دوم خوب پیدا کرد
هم روو اعتبار سایت میاد هم رو اعتبار اعضا هم اینکه از شرر بعضی ها خلاص میشیم

البته اگر توی تهران ما 100 تا پی سی پی زن داشتیم اوضای مملکت خیلی بهتر از اینا میبود
ولی دیگه چاره چیه.... این پیشنهاد احمقانه هم هست دیگه Khansariha (74)

متوجه نشدم اینجایی که می گین تنها جایی که شما می شناسین ؟؟
یا اینکه تنها جا یی تو تهران بود که 300 بار شارژ می کرد ؟؟

یعنی تو تهران به این بزرگی جایی دیگه ای سراغ ندارین ؟؟

البته تلنبه هم کار آدم رو راه می ندازه ولی برام عجیبه تو تهران یک جای مطمئن و مشخص کسی نشناسه !

RE: شارژ کپسول در تهران - zebra - 2014-02-09 12:36 PM

چی بگم والا ... منم امروز این خبر بد رو دریافت کردم ... اعصابم ریخته به هم
هیچ جایی نیست جز کارخونه اخوان کلانتری وسط جاده کرج !!! Khansariha (226)
البته من خودم اقای کلانتری رو میشناسم ....
تماس گرفتم الان.. Khansariha (219)

گفتن ما برای شما ازت میزنیم 250 بار نصف قیمت
گفتم خوب 250 بار کمه ما 300 بار میخوایم Khansariha (172)

اما مدیر بخش مربوطه گفت اون 300 ایی که برای شما میزنن اسمی هست نه واقعی Khansariha (172)

فقط میمونه حمل و نقلش !
مثلا ما میتونیم با کمک سهیل خان ماهی یک بار بر حسب نیاز
حالا چه اژانس یا چه وانت بگیریم... کپسول بچه هارو ببرم اونجا پر کنن نصف قیمت و برگردونیم

این بهترین ایده ی من هست در این شبهای بی کمپرسی Khansariha (8)

RE: شارژ کپسول در تهران - royall - 2014-02-09 12:50 PM

یعنی تو تهران با این وصعت دوتا کمپرسور 300 بار نیست !؟ حالا ما تخفیف نخواستیم قیمتش هم مهم نیست.ولی ادم تا کرج بره اونم 250 بار ؟! خیلی ظلمه

RE: شارژ کپسول در تهران - zebra - 2014-02-09 01:35 PM

چی بگم رویال جان... Khansariha (226) همین الان میخوام با سر برم توو دیوار !
اما حیف که دیوار خراب میشه

بلاخره باید بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کرد دیگه !
باز 250 بار بهتر از هیچی هست فعلا ! Khansariha (226)

RE: شارژ کپسول در تهران - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-02-09 02:10 PM

دوستان اقای باقری که قبلا هفت تیر بودند الان تو اتوبان بعثت شارژ میکنند قیمت 25 تومن
آدرس اتوبان امام علی خروجی بعثت عرب بعد از 17 شهریور مجموعه مادرانو کودکان

و حالا
یه خبر خوب
Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)
بعد از مدتها پیگیری با شرکت اریش گاز که مدیرشون از دوستان بسیار خوب من هستند امکان شارژ 300 بار در کارخانه فراهم شد

با قیمت 20 هزار تومنKhansariha (48)

خبر خوب دیگه اینکه چون کارخانه کمی دور هست خودشون یک سرویس برای حمل وشارژ کپسول از درب منزل شما تهیه دیدند که اونهم قرار هست با قیمت مناسب کپسول رو ببره شارژ کنه و برگردونهKhansariha (219)Khansariha (219)

ادرسشون هم احمد اباد مستوفی هست
ادرس دقیق رو بزودی براتون میگذارم
ادرس دقیق:
کیلومتر 9 جاده قدیم کرج بزرگراه ازادگان -احمد اباد مستوفی-خ گلستان سوم(آرد اسدی) خیابان شیرازی کوچه باغ مجنون پلاک 2 زنگ اریش گاز گستر
تلفن 02156712499
02156714699

خوب امیدوارم مشکل شارژ دوستان هم در شرق تهران و هم در غرب تهران حل شده باشهKhansariha (8)

RE: شارژ کپسول در تهران - صادق قرنجیکی - 2014-02-09 02:22 PM

سهیل جان، آقا ارسال از شهرستان هم قبول می کنند Khansariha (219) ، خوش به حال تون ببخشید این پست صرفا جنبه غبطه داشته و منظور دیگری ندارد Khansariha (8)