شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
شارژ کپسول در تهران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: شارژ کپسول در تهران (/showthread.php?tid=1575)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: شارژ کپسول در تهران - nobody2000 - 2013-08-01 07:23 PM

(2013-08-01 07:12 PM)amreh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان با تشکر از اقا سهیل و بقیه اساتید بابت لطفشون و وقتی که واسه کارا میگذارن عزیزان لطفا بنده رو راهنمایی کنید که با یه ک سول که 200 بار شارژ شده ایا میشه ای تی رو شارژ کرد و اگه میشه چندبار چون تو شهرمون مشکل شارژ بوجود اومده و بیشتر از 200 شارژ نمیکنن خیلی شرمندم اگه جای سوال اینجا نبود ارادتمند همه هستمKhansariha (8)

اگر 200 بار کامل باشه 2 3 بار میتونید 200 بار شارژ کنید و بعد به ترتیب فشار کم میشه البته بهترین فشار کاری در AT44 روی 180 بار هست و هر بار که تفنگ را شارژ میکنید فشار مخزن کم میشه و بعد هم تعداد شاتهای شما کم میشه تا زمانی که مثلا با هر بار شارژ به شما مثلا 10 شات مفید میده و شما نیاز پیدا میکنید دوباره کپسول را شارژ کنید .

RE: شارژ کپسول در تهران - viper22 - 2013-08-05 10:11 AM

سهیل جان در واقع با ایشون صحبت شده و ایشون هم دلایل خودشون رو دارن که نمیشه بهش ایراد گرفت در واقع ایشون غیر از هزینه سرویس و نگهداری یک هزینه بزرگ تر دارن که مربوط به محل نگهداری کمپرسور هست
در اصل وقتی طبقه بالا رو که خودتون هم در جریانش هستید واگذار کرد مجبور شد کمپرسور رو به منزل ببره و در اینصورت متقاضی باید چند روزی معطل میشد تا تعداد کپسول ها زیاد بشه که ایشون بتونه با خودش ببره و بیاره که این موضوع بیشتر باعث ایجاد مشکل برای مشتری میشد که در نهایت ایشون مجبور به اجاره انبار شد و همین موضوع یعنی حدودا ماهی 700 تومن هزینه

RE: شارژ کپسول در تهران - nobody2000 - 2013-08-05 03:29 PM

سعید جان ماجرا چیز دیگه ای هست .راستش دیروز هم با آقای دهقان صحبت میکردم میگفت تازگیها چند تا مشتری فرستادم برند پیش آقالو کپسول پر کنند و مشتری ها برگشتند و گفتند که آقالو بهمون گفت کپسولهای شما قدیمی هست و شارژ نمیکنم و بیاید من کپسول نو دارم به فلان قیمت و بهتره و ....

همه میدونند کپسول وقتی تست میشه رو فشار 450 بار تست میشه و شارژ هم فقط روی 300 بار یا حالا مثلا 330 بار هست ولی این دلیل نمیشه که بگیم آقالو این کپسولها را شارژ نمیکنه چون داره اجاره میده و ....
الان آقای باقری در میدان 7 تیر خیلی راحت و بدون منت همه کپسولها را 300 بار سریع پر میکنه .

موضوع اینه که آقالو کمپرسور خریده بود 12 13 تومان و الان میگه دست دوش را 28 میخرند و .... بقول معروف خوشی زده زیر دلش .

RE: شارژ کپسول در تهران - حسین - 2013-08-05 03:39 PM

یعنی این آقالو و بعضی برخوردهاش (البته اکثر برخوردهاش) میبینم میخوام فقط یه کفاره بندازم جلوش بره
آخه آدم یخورده انصاف باید داشته باشه بارها باهاش برخورد داشتم اصلا حال آدم از این جور آدم ها بهم میخوره
کار خودش باشه میگه نوکرتم !!
براش نصرفه یا حالشو نداشته باشه میگه صرف نداره و باید از جیب مایه کنم! و به فلانی قسم ضرر میکنم!

RE: شارژ کپسول در تهران - viper22 - 2013-08-05 04:57 PM

من زیاد باهاش کار نمیکنم و کپسولم رو جای دیگه ای پر میکنم و از موضوع کپسول هاش هم خبر ندارم و توضیحی که دادم در خصوص بالا بردن قیمت بود که ما هم بهش اعتراض کردیم و اونروز ایشون این دلایل رو آورد ولی در رابطه با صحبت های اخیر در مورد کپسول های متفرقه ایشون حق گفتن چنین حرف هایی رو نداره و اصلا بی ربطه بنده هم اگر ایشون رو ببینم تذکرات لازم رو حتما میدم ولی با این شرایط تنها کاری که میشه کرد اینه که دوستان هر جایی که شرایط بهتری رو داره انتخاب کنن تا ایشون هم حساب کار دستش بیاد که نمیتونه کسی رو مجبور به انجام کاری بکنه اگر چنین رویه ای در تمام زمینه های اجتماعی و اقتصادی به اجرا در بیاد شرایط برای همه راحت تر میشه وقتی نخرید طرف مجبوره قیمت رو بیاره پایین مطمعن باشید

RE: شارژ کپسول در تهران - SOHEIL-GUNSMITH - 2013-08-05 10:54 PM

دقیقا سعید جان
تمام پیگیریهای من و سایر دوستان هم به همین خاطره حالا خدا رو شکر اقا باقری رو تونستیم هماهنگ بشیم باهاش کار دوستان انجام بشه
به زودی انشالا یه نفر دیگه همبه جمع شارژ کنندگان اضافه خواهد شد فعلا پیگیر کار ایشون هستم
تا انشالا بازار کمی رقابتی بشه و به تعادل معقول برسه

RE: شارژ کپسول در تهران - imanhp - 2013-08-25 06:59 PM

یک سوال نمیشه با کمپرسور گاراج ها کپسول رو پر کردش ؟

RE: شارژ کپسول در تهران - falconry98 - 2013-08-25 08:33 PM

دوستان .کمپرستورهای که جایگاه سوخت گیری ماشین (سی ان جی‏)‏ استفاده میشه آیا میشه کپسولو پر کرد. البته من خودم مانومتر جایگاهرو نگاه کردم تا 400 بار فشار داشت.وتوی موتور خانه هم نگاه کردم راحت می توان از خروجی انشعاب گرفت

RE: شارژ کپسول در تهران - smostafam - 2013-08-25 10:01 PM

یعنی از گاز برای پر کردن استفاده کرد؟

RE: شارژ کپسول در تهران - nobody2000 - 2013-08-25 10:48 PM

دوستان لطفا این سوالات را در تاپیک زیر بپرسید و ادامه بدید .Khansariha (226)