شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
SAG magnum 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات ساخت کشور چین (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=85)
+---- موضوع: SAG magnum 1000 (/showthread.php?tid=1571)

صفحه ها: 1 2 3 4 5

SAG magnum 1000 - gilemard - 2013-07-26 08:59 PM

با سلام خدمت دوستان گل.راستش علت بیان این موضوع توسط بنده این بود که هیچ کدوم از دوستان با وجود اینکه سلاح های چینی زیادی وجود داره اصلأ تاپیکی در این بخش نزدن.شاید اینکه تاپیکی در این مورد زده نشده به خاطر کیفیت پایین این سلاح ها باشه.بگذریم.من در مورد این ساگ مگنوم 1000 اطلاعات کمی دارم.یه جا خوندم که کپی برابر اصل 350 مگنوم هستش و حتی اگه نیاز به تعمیر داشت میشه براحتی از قطعات 350 در تعمیرش استفاده کرد.قدرتی برابر 350 داره و کیفیت ساختش هم خوبه و نکته جالب این بود که دقتش رو گفتن از 350 بیشتره.تا این جا رو نوشتم که دوستان دارنده این سلاح دست به کار بشن و از گروپ گیری گرفته تا صحت یا عدم صحت حرف های گفته شده رو توی همین جا نشون بدن.با تشکر.

RE: SAG magnum 1000 - foolad - 2013-07-27 04:43 AM

کیفیت قطعاتش که اصلا به 350 نمی رسه ولی به نسبت قیمتش اسلحه ی خوبیه و قابل تعویض با 350 است. جنس چوبش خوب نیست. کپ اسلحه چندان جالب نیست و مثل دیانا نرم و خوشگل باز و بسته نمی شه. دستگاه نشانه روی هم کیفیت پایینی داره . من نداشتم فقط دستم گرفتم.اونایی که داشتند راضی بودند

RE: SAG magnum 1000 - صادق قرنجیکی - 2013-07-27 08:49 AM

دوست عزیز ، قبل از هر چیز مراجعه به خود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین منبع برای کسب اطلاعات در رابطه با کیفیت ، قدرت و کارکرد سلاح می باشد. برای دقیق تر بودن اطلاعات و کارکرد اون در عمل هم که باید تجربه دوستان رو دید و یا در فروم های دیگر که تجربیات در رابطه با این سلاح رو دارند تحقیق بشه. برای شروع :
قیافه این برادر چینی رو ببینیم Khansariha (219) :
[تصویر: SAG_AR1000_Magnum_Air_Rifle_45840_zoom.jpg]
مشخصات فنی و تکنیکال : (نقل از خود سایت سازنده )
[تصویر: technical_details.jpg]

RE: SAG magnum 1000 - MMax - 2013-07-27 09:49 AM

قیمتش در بازار ایران چقدره؟

RE: SAG magnum 1000 - gilemard - 2013-07-27 10:08 AM

فروشگاه شکار و طبیعت رودسر این تفنگ رو داره.در اولین فرصت بتونم قیمتش رو در میارم.

RE: SAG magnum 1000 - Sagheb - 2013-07-31 07:25 PM

آخ گیله مرد جان خدا تره امره بداره ، می دیلِ حرف بزه ایی Khansariha (172)

راستش من این تفنگ رو از پاییز پارسال دارم و اتفاقاً می خواستم همین الان یه تاپیک باز کنم که دیدم شما زودتر اقدام کردی ، خب بریم سر اصل مطلب : ماجرا از اون جایی شرو شد دیانا 35 من توسط یه کلاه بردار از دستم رفت و این آشغال رو برام گرفت
تماماً خود 350 با ماشه و ضامن T05 قدرت و دقت خیلی بالایی داره ، و به جرات می تونم بگم تو 10 متر راحت گروپ به اندازه دکمه میده
ولی متاسفانه تفنگ همون شب اول با تیر 47 دیگه کوک نمی شد من دوباره تو هچل دیگه افتادم ، تفنگ رو بردم پیشه همون نامردی که برام خرید بود ( آخه خیر سرش بهترین تفنگ ساز رشت هست ) و گفت خودم درستش می کنم
عیب تفنگ این بود که زبانه انتهای پیستون ساییده شده بود و به دسگاه ماشه گیر نمی کرد ، ما هم دوباره اعتماد کردیم 2 ماه گذشت خلاصه این آدم بی عقل دستگاه ماشه رو که ماشه T05 دیانا بود رو کلاً عوض کرد و جاش ماشه چینی غالب کرد و از من 50 تومن گرفت
ما هم تفنگ رو برداشتیم و بردیم ، کالیبرش 4/5 بود خدایش تفنگ فوق العاده دقیقی هست و لی بعد گذشت 4 ماه دیدم داره هی بالا میزنه اون موقع تازه تو سایت اومده بودم و داشتم عکس های تفنگ رو به آقا مسیح عزیز نشون می دادم ایشون متوجه شد که لوله به سمت بالا کج شده ماهم فعلاً با همین لوله کج تفنگ ، قلقش رو که تو 10 متری 5 بالا میزنه بدست آوردیم روزگار می گذرونیم.
این هم عکس هاش
البته اون موقع دوربین 32 در8 BSA روش گذاشته بودم که واقعاً محشر بود ولی متاسفانه اون رو هم همون نامرد از دستم درآورد

RE: SAG magnum 1000 - mayer - 2013-07-31 07:49 PM

(2013-07-27 08:49 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ، قبل از هر چیز مراجعه به خود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین منبع برای کسب اطلاعات در رابطه با کیفیت ، قدرت و کارکرد سلاح می باشد. برای دقیق تر بودن اطلاعات و کارکرد اون در عمل هم که باید تجربه دوستان رو دید و یا در فروم های دیگر که تجربیات در رابطه با این سلاح رو دارند تحقیق بشه. برای شروع :
قیافه این برادر چینی رو ببینیم Khansariha (219) :
[تصویر: SAG_AR1000_Magnum_Air_Rifle_45840_zoom.jpg]
مشخصات فنی و تکنیکال : (نقل از خود سایت سازنده )
[تصویر: technical_details.jpg]

اینی که شما عکسشو گذاشتین اون مگنوم 1000 که تو بازار هست نیست لا اقل اینی که من میشناسم که کپی مگنوم 1000 هست اینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تفنگ اول و 3 از سمت راست مگنوم 1000 هست که من کاملا ازش راضیم هم قدرت هم دقت تا وقتی هم که 350 دیانا هست
قطعات واسه این سلاح هم هست راستی اسلحه 2 از راستم ویشو85 اونم از ساخته های sag هست کپی دیانا 45 از دقت و
قدرتشم کاملا راضیم

RE: SAG magnum 1000 - Sagheb - 2013-07-31 08:51 PM

عکس های که گفته بودم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس از قطعات باز شده سلاح

کجی لوله به سمت بالا مشخص هست

RE: SAG magnum 1000 - mik - 2013-07-31 09:05 PM

فکرکنم شما وقتی لوله اسلحه را می بستی محکم می بستی که لوله به سمت بالا کج شده

RE: SAG magnum 1000 - Sagheb - 2013-07-31 09:07 PM

این هم دستگاه ماشه نازنین اولیش که دیانا T05 هست