شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی ساچمه های جدید گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی ساچمه های جدید گامو (/showthread.php?tid=156)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - royal - 2012-04-16 09:37 PM

نه دوست عزیز همین که انرژیش تموم شد مثل یه تکه سنگ خیلی ریز خودش میاد پایین Khansariha (214)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - saeedaria - 2012-04-16 09:53 PM

همون تکه سنگ ریز میتونه در صورت اصابت به موجود زنده آسیب زننده باشه.بنابراین باید قبل از کشیدن ماشه ،در مورد هدف کاملا به اطمینان رسید و در حاشیه پس زمینه هدف رو هم در نظر گرفت.یک تیرانداز یا شکارچی آینده نگره.

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - royal - 2012-04-16 11:38 PM

Khansariha (214)دوست عزیز منم اینو میدونم ولی من در صورتی گفتم که رو به هوا باشه و انرژیش کاملا تموم شده باشه وگرنه یه بچه هم میدونه اگه هدفو تو 40 متری بزاریمو شلیک کنیم اگه فردی اونجا باشه بهش اسیب میرسونه
دوست عزیز منو اینو در شرایطی گفتم که تفنگ رو به اسمون شلیک بشه وگرنه اگه هدفی تو 40 متری باشه و ساچمه ازش عبور کنه و موجود زندهای اونجا باشه بهش اسیب میرسونه Khansariha (214)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - sharingan - 2012-04-16 11:55 PM

خیلی خیلی ممنون از راهنماییه دوستانKhansariha (8)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - THUNDER - 2012-05-04 09:36 AM

سلام دوستان...چه ساچمه ای مناسب شکار گنجشک هست؟ (بدنش از بین نره)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - royal - 2012-05-04 10:35 AM

اولا کالیبر 5/4 باشه و همچنین ساچمه نوک تیز باشه ولی فکر کنم این ساچمه های گرد هم مناسب باشن Khansariha (214)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - foolad - 2012-07-29 02:39 AM

ساچمه مچ خوبه. من باهاش گنجشک زدم.هم افتاده هم سالم بوده.چون نفوذش کمتره
اینم یه محصول دیگه ی گامو که تو اهواز هم دیدم.ظاهرا فقط جعبه و اسمش عوض شده. ظاهرا روکش مس داره. فروشنده می گفت واسه مرغابی خوبه
[تصویر: GamoPBABulletNet.jpg]

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - Marksman - 2012-07-29 10:35 AM

فکر نکنم با وزن نسبتا کمی که با توجه به اندازه بزرگش داره گزینه مناسبی برای شکار مرغابی باشه. اینا ساچمه های بدون سرب هستن.

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - ALIANA-54-T06 - 2012-07-29 11:23 AM

(2012-07-29 10:35 AM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر نکنم با وزن نسبتا کمی که با توجه به اندازه بزرگش داره گزینه مناسبی برای شکار مرغابی باشه. اینا ساچمه های بدون سرب هستن.
مهدی جان وزن 14.35 گرین برای جنس مس وزن کمی هم نیست . Khansariha (8)
بنظرم این نوع ساچمه بخاطر جنس سبک مس مجبور شده کمی کشیده تر شده (PBA) و مانند باراکودا هم فکر میکنم تا جائی که ممکن بوده تو پر باشه و این نشان میده بسیار مقاومت بالائی در برخورد به هدفهای سخت داره تنها مشکلش اینه که استفاده زیاد اینها به خان اسیب میزنه ولی در کل برام جالبه اگر چندتا دونه گیر بیارم یه تستی میکنم. Khansariha (256)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - Marksman - 2012-07-29 11:31 AM

علی آقا اینا مس نیستن فقط روکش مس دارن.یه نوع آلیاژ نقره ای رنگ بدون سربن. رنگ معمولیش بدون روکش هم هست همون پی بی ای. ولی من تا حالا باهاش کار نکردم. ضمن اینکه ساچمه توش اصلا مثل این عکسا خوش فرم و تر و تمیز نیست.یه چیز هشلهفتیه مثل تی اس 22 .ممکنه واقعا جنسش از سرب سختتر باشه.