شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی ساچمه های جدید گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی ساچمه های جدید گامو (/showthread.php?tid=156)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - THUNDER - 2012-02-23 12:43 PM

سلام به همگی
دوستانی که تجربه دارند:
من با قیمت پایین یک ساچمه ی خوب جهت شکار قمری و گنجشک در فاصله های زیر 15 متر میخوام. چی توصیه میکنید؟
لطفاً پیام خصوصی بدیدKhansariha (48)
همچنین ملاحظه ی جیب خالیمان هم بکنید(Khansariha (367))

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - Marksman - 2012-02-23 01:21 PM

گامو پرومگنوم و بی اس آ هر دو برای کار شما با شادو هزار جواب می دن.با توجه به این که می گی زیر 15 متر گامو مچ هم بگیری خوبه.

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - hajinezhad - 2012-03-03 12:45 PM

سلام بچه ها
کدوم ساچمه گامو بیشترین قدرت و نفوذ را داره؟
دوست عزیز پستتون ویرایش شد.

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - arshia - 2012-03-03 02:43 PM

با سلام
دوستان تو خريد ساچمه دقت كنن ساچمه هاي كه رو بستشون سريال داره كيفيت خيلي بهتري داره
با تشكر
[تصویر: 1.jpg]
[تصویر: 2.jpg]

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - Huntsman - 2012-03-03 03:13 PM

من تا الان رو جعبه های Match و Pro Magnom چه قدیمی و چه جدید شماره سریال ندیدم , اگه تونستی یه عکس هم از ساچمه ها بذار ببینیم کیفیتش چه جوریاست ؟
دوست عزیز آیا رو جعبه پرومگنوم هم سریال دیدی ؟

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - DianaMagnom - 2012-03-03 05:49 PM

واسه من هم گامو مچ هم پرومگنومش سریال داره، فقط منظورتون از اون درب ها رو نفهمیدم، اونا چه فرقی دارن؟ سمت راستی داغونه و سمت چپی براق و خوشگل!

اینم ساچمه های من:

[تصویر: 81720756600887613202.jpg]

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - arshia - 2012-03-05 02:43 PM

(2012-03-03 03:13 PM)bestpesar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تا الان رو جعبه های Match و Pro Magnom چه قدیمی و چه جدید شماره سریال ندیدم , اگه تونستی یه عکس هم از ساچمه ها بذار ببینیم کیفیتش چه جوریاست ؟
با سلام خدمت دوستان گرامي
من هر ساچمه گامو كه خريدم رو دربش سريال داشته و درب و داخل قوطي مثل استيل براق بوده كيفيت خوبي داشت . يه بسته گامو پرومگنوم بدون سريال خريدم كه درب و داخل قوطي تيره رنگ و كدره كه تو عكس روش نوشتم تقلبي كيفيت ساچمه ها خيلي پائين بود و خيلي خطا ميزد تفنگم وايرخ 80 . تو اراك پرو مگنوم با سريال 7000 تومان بدون سريال 5000 تومان

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - sox - 2012-03-05 11:27 PM

(2012-03-05 02:43 PM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-03-03 03:13 PM)bestpesar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامي
من هر ساچمه گامو كه خريدم رو دربش سريال داشته و درب و داخل قوطي مثل استيل براق بوده كيفيت خوبي داشت . يه بسته گامو پرومگنوم بدون سريال خريدم كه درب و داخل قوطي تيره رنگ و كدره كه تو عكس روش نوشتم تقلبي كيفيت ساچمه ها خيلي پائين بود و خيلي خطا ميزد تفنگم وايرخ 80 . تو اراك پرو مگنوم با سريال 7000 تومان بدون سريال 5000 تومان

با سلام
من نوى يزد هرچي گرفتم سريال داشته.
قبلا بسته اي ٥٠٠٠ تومان بود الان شده ٦٠٠٠ تومن

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - Marksman - 2012-03-18 12:56 PM

دوستان برای اینکه بهترین دقت رو از ساچمه های پرومگنوم و مگنوم بگیرین این روش رو می تونین انجام بدین:
اول ساچمه ها رو براساس وزن سورت کنین.من توی سه بسته پرومگنوم که وزنشون باید یک گرم باشه سه دسته وزنی جدا کردم.70 درصد بین 0.96 تا 0.98 که از لحاظ شکل و تقارن بهترینها بودن.
25 درصد بین 0.99 تا 1.03 که بازم قابل استفاده ان.
5 درصد زیر 0.95 گرم که افتضاح ترین بودن.
بعد ساچمه های دسته اول رو توی توری با آب گرم و مایع ظرفشویی خوب بشورین تا تمیز بشن.قوطیها رم بشورین.بعد روی دستمال تمیز بذارینشون تا خشک شن (یا روی رادیاتور شوفاژ)
ساچمه های تمیز رو در قوطی های تمیز بریزین و حدود 3 قطره روغن 10 چرخ خیاطی (نه بیشتر) بهش اضافه کنین و با در بسته قوطی رو تکون بدین.
این جوری شما یکی دو بسته ساچمه جداسازی شده یکدست و تمیز خواهید داشت که عملکرد بهتری هم نشون می ده.

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - sharingan - 2012-04-16 09:29 PM

من امروز پرومگنوم گرفتم 7000تومن.
آقا یه سوال:
وقتی ما ساچمه رو شلیک میکنیم سمت آسمون خدا واسه زدن پرنده اگه به درخت و پرنده نخوره تکلیف ساچمه چی میشه؟
با چه سرعتی برمیگرده به زمین ؟؟؟
آیا خطرناکه یا نه ؟
یا وقتی به صورت مایل رو به هوا میزنیم وقتی سرعتش افت پیدا میکنه و به زمین نزدیک میشه آیا خطر داره یا نه ؟؟؟؟