شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی ساچمه های جدید گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی ساچمه های جدید گامو (/showthread.php?tid=156)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - mik - 2013-08-07 09:43 AM

با سلام
دوستان ساچمه هایی مثل راپتور به خان اسلحه آسیبی نمی رسانند؟

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - arashyakuza - 2013-08-07 09:49 AM

سلام دادا این عکسشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون راکت هست با وزن کمتر و البته همونطور که دوستمون گفت دقت بدی داره تقریبا افتضاح ولی خوب در عوض نفوذ عالی داره

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - اشکان - 2013-08-07 09:57 AM

سلام_اين ساچمه ارمور چه شكليه؟جايي ازش نوشتست برم ببينم؟Khansariha (8)
[/quote]
سلام Khansariha (8)
در لینک های زیر ملاحظه بفرمائید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (48)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - Gungun - 2013-10-11 05:09 PM

(2012-10-09 09:15 PM)tika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه ساچمه استاندارد برای تفنگ تا 20 ژول واسه شکار چیه و الان قیمتش چنده
4.5
و
5.5
این برام اساسیه خواهشاً راهنماییم کنینKhansariha (8)

دوست عزيز من به شما red fire روپيشنهاد ميكنم هم نفوذ زبادي داره هم مرغوب تره .از هر نظرة.، ميتوني از ساچمه ي جديد گامو بانام zombie استفاده كني.Khansariha (8)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - detonator - 2013-10-11 09:24 PM

(2013-10-11 05:09 PM)Gungun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-09 09:15 PM)tika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه ساچمه استاندارد برای تفنگ تا 20 ژول واسه شکار چیه و الان قیمتش چنده
4.5
و
5.5
این برام اساسیه خواهشاً راهنماییم کنینKhansariha (8)

دوست عزيز من به شما red fire روپيشنهاد ميكنم هم نفوذ زبادي داره هم مرغوب تره .از هر نظرة.، ميتوني از ساچمه ي جديد گامو بانام zombie استفاده كني.Khansariha (8)

مگه zombie اومده توی بازار؟ساچمه tomahawk هم اومده؟

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - Gungun - 2013-10-11 11:33 PM

دوست عزيزم detonator ساچمه ي tomahawk چند روز پيش كه براي روغن كاري تفنگم كه رفتم ديدم.ولي در باره ي ساچمه ي zombie كه از دوستم شنيده بودم كه اومده.از فروشنده سوال كردم گفت: كه كيفيتش و دقتش مثل red fire ميمونه.Khansariha (8)
آلبته اينم بگم كه ساچمه ي red fire و zombie براي 4.5 هست.Khansariha (8)Khansariha (214)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - Gungun - 2013-10-22 08:10 PM

شايدم 5.5 باشه ولي من تا به حال نديدم.Khansariha (8)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - sohiran - 2013-12-25 09:36 PM

ساچمه گامو راکت رو بستگی داره باچه تفنگ بادی بزنی با شادو ای جی تی که حرف نداره

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - KRALMAGNUM - 2013-12-25 09:41 PM

(2013-12-25 09:36 PM)sohiran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه گامو راکت رو بستگی داره باچه تفنگ بادی بزنی با شادو ای جی تی که حرف نداره

اره فرق داره من با دیانا 350 مگنوم دوستم قبلا که شلیک میکردیم ساچمه برنجی تیر جدا میشد و رویه سیبل 2 تا جای برخورد می افتاد.با 470 زدم خوب بوده با شادو وکرال زدم بازم خوب بوده.

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - snap - 2014-02-20 08:25 AM

سلام به همه ی دوستان من دبروز رفتم به یک فروشگاه شکار و کمپینگ تا ساچمه pro magnum بخرم که فروشنده میگفت ساچمه های گامو ساخت پاکستان هستش من که باور نکردم حالا اگه میگفت ساخت چین هستش جای انکار نبود نظر شما چیست؟Khansariha (214)