شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی ساچمه های جدید گامو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- موضوع: معرفی ساچمه های جدید گامو (/showthread.php?tid=156)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - اشکان - 2013-05-09 09:28 AM

(2013-05-09 02:48 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه نوکش فولادیه پس چرا رنگ مس؟فکر کنم مس باشه.Khansariha (8)
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
همانطور که در مشخصاتش نوشته جنس آن از فولاد=steel می باشد و اما یک نکته جالب اینکه استفاده نکردن از سرب آلودگی کمتری هم برای محیط زیست ایجاد میکند.

RE: معرفی ساچمه های گامو - khashayar - 2013-05-19 05:50 PM

دوستان از این ساچمه هنوز جایی گیر میاد ؟من یکی گیر آوردم !قدمت این ساچمه به چند سال پیش برمیگرده؟Khansariha (399)
[تصویر: 13689724421.jpg]

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - THUNDER - 2013-05-19 05:56 PM

خشایار جان طبق آزمایشاتی که بر روی چند سلاح صورت گرفته بود این ساچمه ها دقتشون از پرومگنوم های جدید پایین تره!
شاید هنوز تک و توک جا هایی از اینها داشته باشن.

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - THUNDER - 2013-08-05 04:32 PM

دوستان سه نوع ساچمه ی گامو توی بازار هست که کمتر استفاده میشن و اطلاعات کمتری ازشون در دست هست.
اگر از دوستان کسی تجربه ی استفاده ازشون داره یه توضیحی بده ممنون میشیم. اگر هم گروپ موجود باشه که چه بهتر.
کاش پول برا اینکارا داشتیم هی میرفتیم عین این خارجیا ساچمه میگرفتیم تست میکردیم ریویو میدادیم!

1-رد فایر:
این ساچمه رو آقا میلاد تعریفش رو میکرد و میگفت از پرومگنوم دقیق تره.

[تصویر: image.jpg]

2-راکت:
بدنه ی سربی و سر سخت تر از آلیاژی شبیه برنز.

3-کسپندر:
این رو یادمه دوستان خیلی ازش راضی نبودن.

Khansariha (8)

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - arashyakuza - 2013-08-05 07:21 PM

سلام من راکت(ROCKET ) و اکسپندر ( Expander) رو استفاده کردم با 350 خوب جواب میده راکت دقیقا همون آرمور ( Armor )هستش ولی سنگین تر و دقت بالاتر روی قلم پای گاو تست کردم واقعا نفوذش بالاست در حالی که پرومگنوم اصلا رد نمیشد و له میشد ولی راکت سربش میمونه و سرش که فلزه مثل بلبرینگ راحت رد میشه
و بخاطر وزنش فکر کنم رو pcp خوب جواب بده ما که نداشتیم تست کنیم

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - stalker - 2013-08-05 07:25 PM

(2013-08-05 07:21 PM)arashyakuza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من راکت(ROCKET ) و اکسپندر ( Expander) رو استفاده کردم با 350 خوب جواب میده راکت دقیقا همون آرمور ( Armor )هستش ولی سنگین تر و دقت بالاتر روی قلم پای گاو تست کردم واقعا نفوذش بالاست در حالی که پرومگنوم اصلا رد نمیشد و له میشد ولی راکت سربش میمونه و سرش که فلزه مثل بلبرینگ راحت رد میشه

روی چه بردی و چه کالیبری؟

اگه اینطوری جای پرومگنوم برای ۳۵۰ اینو بگیرم

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - amin2904 - 2013-08-05 07:34 PM

من اکسپندر و ردفایر رو روی اومارکس( pcp(4.5 تست کردم.
اکسپندر که خیلی نسبت به بقیشون ارزونتر بود اما فوق العاده بود.بهتر از پرومگنوم وهر ساچمه ی دیگری تا 20 تومن.
من فکر کنم 250 تایی رو 14 تومن گرفته بودم.اونم به سفارش آقا میلاد.
اما ردفایر جالب نبود.کیفیتش خوب بود اما گروپ افتضاحی میداد.

توی تاپیک تصاویر گروپ و... گروپ بنده بااکسپندر هست.
دوستان اکسپندر 5.5 سراغ داشتن خبربدن.

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - arashyakuza - 2013-08-05 07:39 PM

(2013-08-05 07:25 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-05 07:21 PM)arashyakuza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روی چه بردی و چه کالیبری؟

اگه اینطوری جای پرومگنوم برای ۳۵۰ اینو بگیرم

با کالیبر 5.5 تو 25 یا 30 متر من تست کردم بیشتر از اون فاصله توی شکار تست کردم خوب بود
100% بگیر تست کن هم دقت و هم قدرت بالا
برای مگنوم راکت عالیه منکه هرچی ساچمه داشتم با تفنگم به حسنک جان دادم نمیدونستم اینجوری میشه

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - flower - 2013-08-05 07:39 PM

دوستان کسی اکسپندر و راکتو رو وایرخ 80 تست کرده ؟
قیمت این 3 تا ساچمه چنده ؟

RE: معرفی ساچمه های جدید گامو - THUNDER - 2013-08-05 07:41 PM

قیمت همشون زیر 20 تومن هست
حدود 15 تومن