شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) (/showthread.php?tid=1558)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - Nanex - 2016-11-25 12:24 AM

یادش به خیر خاطرات
چقدر تایپ اون پست اول برام سخت بود اون زمان تایپ فارسی رو تازه شروع کرده بودم .کلی دنبال ساخت کورنوگراف بودم و کلی رو اینترنت گشتم تا اون مطلب را گیر آوردم . Khansariha (68)
خوب بگذریم ماجراهای گذشت و زمان زیادی هم گذشته . Khansariha (214)
نیت من کار خیر بود نشد ادامه بدیم .Khansariha (8)

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - MILADSOBHI - 2017-01-14 02:01 AM

دوستان کجایید....
کسی پایه است این تاپیک خاک خورده رو از نو بسازیم ....از فردا میخوام شروع کنم...دوستان کمک کنید

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - mhqamhqa - 2018-12-25 11:41 AM

سلام دوستان
حیفه که این تاپیک خاک بخوره نتیجه نهایی چی شد؟بالاخره کرنوگراف ایرانی بالاخره تولید شد یانه