شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) (/showthread.php?tid=1558)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - Sh4DoVV - 2014-05-04 11:04 AM

(2014-05-04 09:51 AM)MasoudM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
ببخشید یه مدت نبودم
طراحی PCB تموم شده منتظرم قطعات برسه
دارم برنامش رو مینویسم
اگه میشه بفرمایید وزن یه گلوله حداکثر چقدره؟

سلام عزیز
به نظرم در برنامه نیاز به وزن ساچمه نیست ، شما فقط کافیه سرعت ساچمه را محاسبه کنید و بعد خود دوستان می توانند توسط یه برنامه کوچولو که بعدا آپلود میکنم قدرت تفنگ رو بدست بیارن Khansariha (48)
یاعلی

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - MasoudM - 2014-05-04 11:21 AM

ممنون
پس تو برنامه به همون گرین باید بگیرم؟(یعنی واحد استاندارد اینه؟)

به درخواست آقای esijoon در صفحه چهارم همین تاپیک این قسمتو قرار دادم!

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - Sh4DoVV - 2014-05-04 12:20 PM

با سلام
عزیز چون معمولا گرین هر نوع ساچمه متفاوت است پس نمی شود توی برنامه وزن را ثابت قرار داد ، مگر اینکه برای بردتون یک ورودی Keypad هم تعریف کنید که به عنوان مثال بشود وزن ساچمه را خود کاربر برای آن وارد کند . برای همین شما اگر فقط سرعت ساچمه را محاسبه کنید بقیه اون حله Khansariha (48)
یا علی

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - MasoudM - 2014-05-04 12:44 PM

(2014-05-04 12:20 PM)Sh4DoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
عزیز چون معمولا گرین هر نوع ساچمه متفاوت است پس نمی شود توی برنامه وزن را ثابت قرار داد ، مگر اینکه برای بردتون یک ورودی Keypad هم تعریف کنید که به عنوان مثال بشود وزن ساچمه را خود کاربر برای آن وارد کند . برای همین شما اگر فقط سرعت ساچمه را محاسبه کنید بقیه اون حله Khansariha (48)
یا علی

یله میدونم
همین کار رو انجام دادم

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - farzin122 - 2014-07-22 04:53 AM

سلام دوستان تاپیکو از اول خوندم کارتون به کجا رسیده؟ تموم نشده هنوز؟

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - Vicxtor - 2014-07-22 02:07 PM

فرزین جان، ما هم هنوز منتظریم... اما انگار دوستان دلسرد شدن! Khansariha (172)
فکر میکردم با قیمت پایین تر میتونیم صاحب یه کرونوگراف بشیم... Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - mirlohi - 2014-07-22 08:18 PM

میشه داداش ایشالا.فعلا گرفتار درس و بحث دانشگاهم هستم.وسیله و امکانات میخواد و یکم اراده.اگه خدا بخواد یکی میسازیم.فکر کنم داداش مسیح تو الکترونیک وارد باشه.بیشتر این کار از عهده ایشون بر میاد.البته من رشته ام همینه ولی چون دادا مسیح زیاد تو بحث pcpفعالیت داره موفق تر از ما میتونه این کارو بکنهKhansariha (8)

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - FMJ - 2014-12-23 11:01 PM

سلام اساتید و دوستان گرامی
لطف کنید درصورت امکان تشریف بیارید و پروژه کرونو رو ادامه بدید بنده تازه واردم و وقتی این تاپیک رو کامل مطالعه کردم باحضور این همه اساتید در رشته های مختلف واقعا حیفه که این مبحث به سرانجام نرسه اگرم رسیده لطفا ارسال بفرمایید تا استفاده کنیم.
از فکر و دست بنده هم هرکاری بربیاد با افتخار دریغ نخواهم کرد...
با تشکر

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - homayonfar - 2016-11-24 12:57 AM

کلا تاپیک ها ی صفحه اولش طرح و میدن بعد تو صفحات بعدی کمی بحث و جدل و در صفحه آخر همه چی بی نتیجه
من اکثر تاپیک هارو چک کردم همین اصل تو همشون رعایت شده
یعنی 1000 صفحه هم باشه آخرش هیچ خبری نیستKhansariha (399)

RE: ساخت کرونوگراف حرفه ای (دوستان وارد به الکترونیک بیان وسط ) - mirlohi - 2016-11-24 01:52 PM

صفحات اجتماعی ذاتش این جوره دوست عزیزKhansariha (226)

تو هر کاری چه ساخت کرنو گراف چه فشنگ پر کردن چه شکار و ...... باشه تجربه خود آدم حرف اول و آخر رو میزنهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)