شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
طراحی و ساخت کیت شارژ توسط مهندس سهیل - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: طراحی و ساخت کیت شارژ توسط مهندس سهیل (/showthread.php?tid=1549)

صفحه ها: 1 2 3

RE: طراحی و ساخت کیت شارژ توسط مهندس سهیل - abdanan - 2014-09-09 11:50 PM

(2013-07-07 03:20 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
لازم دیدم بعد از گذشت قریب به یکسال از طراحی و ساخت یک مدل انحصاری کیت شارژ توسط آقا مهندس سهیل خودمون بعنوان قدردانی و جهت اطلاع عموم نسبت به ارزش بالای این زحمات تاپیکی را باز کنم و ازشون تشکر کنم Khansariha (8)
از دوستان عزیزی که احیانا برای ساخت و یا کپی برداری از این مدل نیاز به مشورت دارند درخواست میکنم همینجا خواسته ها و سئوالاتشون را مطرح کنند.
هرچند بنظر من حق امتیاز ساخت و یا مشابه آن نیز برگردن کپی کاران باقی هست و من خبر دارم که زحمات زیادی ایشون طی این مدت کشیدند و خیلی از دوستان را از دسیابی به چنین کیتی با کارائی بالا بهره مند کردند که جا دارد بار دیگر ازشون تشکر کنیم .Khansariha (8)
ولی متاسفانه الان شنیدم که براحتی در بازار داره این نمونه کپی کاری میشه و جا داشت این تاپیک برای معرفی محصول ایشون زده شود تا بنحوی هرچند کوچک از طرح و زحمات ایشون قدردانی گردد. Khansariha (256)

این عکسی از نمونه کیت ساخته شده هست که من داشتم . Khansariha (256)
[تصویر: 13731972102.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شلنگ رابط نیز با تحمل 630 بار ساخت اروپا میباشد.
[تصویر: 13731972103.jpg]
انشالله آقا مهندس سهیل ما خودشون توضیحات فنی و کامل تری را بیان خواهند کرد .Khansariha (8)
با سلام استاد من نیاز به کوپلینگ شارژ دیسکاوری همین مدلی که روی کیت شارژ زدید دارم اگر موجود دارید قیمت را اعلام کنید تا برای خرید اقدام کنم .

RE: طراحی و ساخت کیت شارژ توسط مهندس سهیل - seywan - 2015-01-25 01:01 AM

با سلام.اقا سهیل سایز و نوع رزوه هرزگرد که به گپسول متصل میشه چنده و از چه نوعی هست؟و برا پیچ تخلیه میشه از ساچمه گرد و پیچی که اونو به سوراخ تخلیه هوا فشار میده جهت هوا بند کردن کیت استفاده کرد؟یا اگه نمیشه باید از چه نوع و با چه مکانیسمی باشه؟

RE: طراحی و ساخت کیت شارژ توسط مهندس سهیل - SOHEIL-GUNSMITH - 2015-01-25 09:16 AM

دوست عزیز سایز رزوه m18*1.5
هست البته تراشکارها معمولا با اسامی دیگری دنده ها رو میشناسن
برای اب بندی میشه از ساچمه هم استفاده کرد

RE: طراحی و ساخت کیت شارژ توسط مهندس سهیل - seywan - 2015-02-05 01:52 PM

اقا سهیل گلKhansariha (8)Khansariha (8)میشه بفرمایین منظور از 18 و 1.5 چی هست؟چون میخوام تراشکار رو حالیش کنم و اینکه عمق قسمت رزوه شده به سمت داخل چند هست و همچنین سایز اورینگ سر هرزگرد چنده؟خیلی ممنون میشم راهنمایی کنینKhansariha (8)Khansariha (8)