شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2013-12-11 11:54 AM

با سلام. دوست و کاربر عزیز shahrama لطف کنید و اگر وسیله ای برای فروش دارید با مدیران هماهنگ کنید تا برایتان تاپیک فروش باز کنند. بهتره قانونی عمل کنید. با تشکر.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahsavar - 2013-12-11 01:47 PM

سلام
ساچمه باراکودا 4/5 کسی سراغ داره ؟ Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kenway - 2013-12-11 03:02 PM

دوستان نیازمند دوربین سنتر یا لیپرز 4-16*40 هستم و اگه جایی تو تهران میشناسین که با قیمت مناسب داشته باشه لطفا پخ بدبد

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2013-12-11 04:40 PM

دوست گرامی فروشگاه سایت دوربین فوق رو موجود داره چرا از اونجا خرید نمیکنی. به آقا مسیح خصوصی بزن و از ایشون خرید کن . قیمت هم واقعا عادلانه است.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kenway - 2013-12-11 05:17 PM

(2013-12-11 04:40 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی فروشگاه سایت دوربین فوق رو موجود داره چرا از اونجا خرید نمیکنی. به آقا مسیح خصوصی بزن و از ایشون خرید کن . قیمت هم واقعا عادلانه است.

اونجا کسی جوابمو نداد

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2013-12-11 05:55 PM

با سلام. دوست گرامی kenway شما لطف کن یه پیام خصوصی به آقا مسیح بده مطمئن باش نتیجه میگیری.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahrama - 2013-12-13 12:46 AM

سلام حمید جان
مرسی از راهنمایی تون
آخه من تازه وارد هستم و به قوانین سایت آشنایی ندارم
به بزرگی خودتون ببخشید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amiriravani - 2013-12-14 06:19 AM

فروشنده ......... 0910 (ویرایش مدیر :اعلام فروش و تبلیغ بدون مجوز ممنوع هست)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nasergafari - 2013-12-14 07:54 AM

(2013-12-14 06:19 AM)amiriravani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروشنده .......

سلام
برادرعزیزاقا امیرشما اگه قصد فروش اسلحه خودتون روداریدباید بامدیرقسمت فروش اقاسهیل هماهنگ کنی تاایشون مطابق قوانین برای شما تاپیک فروش بزنن.اینطوری نه مشکلی برا شمابه وجودمیاد نه برای سایتKhansariha (8)
ازاساتید عذرخواهی میکنم اگه درکاری که به من مربوط نیست دخالت کردم فقط جهت اگاهی دوست تازه واردمون گفتم.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ALIANA-54-T06 - 2013-12-14 08:54 AM

(2013-12-14 06:19 AM)amiriravani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروشنده ....... 09106869
دوست عزیز تبلیغ یا اعلام فروش هرسلاح و لوازمی بدون مجوز ممنوع و اخطار را بهمراه داره لطفا دقت کنید .