شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amiremadi - 2013-11-26 10:54 AM

(2013-11-26 09:58 AM)TAKTAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب عمادی
توی فروشگاه سایتمون یه سر بزنیدKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام محمد آقا(اگر اشتباه نکنم)
این خشابها را آقای هراتی میساختن که خیلی وقته دیگه نمیسازند.
جالبه که با این همه تقاضا هیچیک از دوستان فروشنده از خارج از کشور نمیاره برای فروش.
ممنون از توجه و راهنمایی شما دوست عزیزKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - KRALMAGNUM - 2013-11-26 09:10 PM

دوستان کسی عکس ساچمه های اذرخش رو داره؟ وزنشون چند گرینه؟دقتشون؟ کفیت؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Tomcat14 - 2013-11-26 09:59 PM

[تصویر: attachment.php?aid=409]
کیفیت تا حد قابل قبولی بالا رفته و بهتر شده.
رو بسته ها نوشته 15 گرین،اما دوستان وزن کردند که 18 گرینهKhansariha (226)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - rkh.hunter - 2013-11-27 12:08 AM

سلام خدمت تمام دوستان
کسی از دوستان میتونه برام ریتاکل سنتر پوینت 3*9 32 پیدا کنه؟
تو ولایتمون به این چیزا دسترسی نداریم
باتشکرKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2013-11-27 12:10 AM

با سلام. آذرخش رو با مارادور تست کردم فوق العاده جواب داد. با اینکه صفر دوربین با ساچمه کراسمن بود ولی احتیاج نبود با این مدل ساچمه دوربین رو دوباره صفر کنم. فعلا تا 65 متر نتیجه مطلوبی داده. و جالب اینکه روی گنجشک و قمری که امتحان کردم هر دو واقعا ترکیده بودند.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ALIANA-54-T06 - 2013-11-27 08:28 AM

(2013-11-27 12:08 AM)PANAHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .

باتشکر از علی آقا که مجددآ زحمت کشیدن؟ واین تاپیکو باز گشایی کردن تا بنده و امثال بنده بتونن به راحتی به اقلام مورده نظر دست یابی داشته باشند. و از تجربیات اساتید محترم کمال استفاده رو داشته باشیم.

بنده چند مدت پیش از بچه های همین سایت کپسول خریدم و بسیار رازی هستم به همین دلیل دیگه نیازی به استفاده از پمپ نیست از عزیزانی که نیاز دارند بنده در خدمتم .

نوع پمپ : وبلی

کیفیت: واقعآ تمیز در حدد آ............

قیمت : عرف بازار .

با تشکر.
با سلام و ممنون از لطف شما Khansariha (8)
ولی آقای پناهی این تاپیک اعلام نیاز هست و نه اعلام عدم نیاز یا فروش Khansariha (214)
اگر وسیله مازادی را برای فروش دارید کافیه که براش یک تاپیک از مدیر فروش آقا سهیل درخواست کنید ممنون از دقت و همکاری شما . Khansariha (256)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - emperatoor - 2013-11-27 10:20 AM

(2013-11-27 12:10 AM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. آذرخش رو با مارادور تست کردم فوق العاده جواب داد. با اینکه صفر دوربین با ساچمه کراسمن بود ولی احتیاج نبود با این مدل ساچمه دوربین رو دوباره صفر کنم. فعلا تا 65 متر نتیجه مطلوبی داده. و جالب اینکه روی گنجشک و قمری که امتحان کردم هر دو واقعا ترکیده بودند.
سلام دوستان
کسی عکس از این ساچمه نداره؟ و اطلاعاتی در مورد :
وزن دقیق ، قیمت ، تعداد ساچمه ها در هر بسته ، ساخت کجاست و کجا گیر میاد؟
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - rezakaraj - 2013-11-27 10:45 AM

این هم عکسش وزن روی بسته بندی 15 گرین درج شده ولی بعد از وزن کردن مشخص شد 18 گرین هستش در بسته های 100 تایی به قیمت 3000 تومان به فروش میرسد.
[تصویر: 13855363941.jpg]

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sari - 2013-11-27 11:40 AM

کالیبر 4.5 هم هست؟؟وزن؟؟؟ الان تو بازار هست؟؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ALIANA-54-T06 - 2013-11-27 11:42 AM

(2013-11-27 10:45 AM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم عکسش وزن روی بسته بندی 15 گرین درج شده ولی بعد از وزن کردن مشخص شد 18 گرین هستش در بسته های 100 تایی به قیمت 3000 تومان به فروش میرسد.
[تصویر: 13855363941.jpg]
آقا رضا این ساچمه آذرخش 2 سری جدید تولیدات ساچمه دنیا (فروشگاه درنا)‌ ساخت ایران میباشد که من چند روز پیش برای تست و آزمایش یک بسته تهیه کرده و البته با نمایندگی هم صحبت کردم خلاصه در تستهای اولیه خیلی خوب و در مواقعی هم عالی جواب داده انشالله بزودی ریویوی کاملتری را از این ساچمه گزارش خواهم کرد. دوستان منتظر باشند. Khansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.