شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - کوهنورد - 2013-11-06 01:39 AM

با سلام :
دوست خوبم اونهایی که میگن خودشون لوله رو تعویض میکنن ، دروغ میگن !! اونها هم میبرن جنگ افزار سازی !!! یکی دوسال پیش رفته بودم اونجا یکی یه 5تیر برونینگ اورده بود براش لوله درست کرده بودن مثل اولش !!!! ضمنا نمیدونم چرا این تفنگ اینقدر دل شما رو زده که حاضری هر هزینه ای رو تقبل کنی ؟ اگر دوسش نداری یجوری باهاش سر کن تا 3 سالش تموم شه بفروشش اگر هم از عیبی که داره کلافه شدی بابا جان راه داره بخدا حیف راهمون خیلی دوره وگرنه برات کاری میکردم که دیگه ولش نکنی !!! حالا این چه عیبیه که حاضری تا یه میلیون هم هزینه کنی ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - persia - 2013-11-06 07:23 AM

با سلام خدمت همه دوستان وبزرگواران گرامی ، شاید جای این مطلب اینجا نباشه اما مناسبتر از این تایپیک ، جای دیگه ای ندیدم ، قصد تهیه وخرید دوربین لیپرز که به تازگی برای فروش در فروشگاه سایت ارایه شده را داشتم اما متاسفانه امکان رویت ومشاهده تایپیک مورد نظر برایم میسر نیست نمیدونم علتش چیه ، شاید به خاطر تازه وارد بودن باشه ! حتی برای یکی از مدیران عزیز هم این مطلب رو عرض کردم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده ام ، بی نهایت سپاسگزارم از دوستانی که بنده رو راهنمایی کنند.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - TAKTAZ - 2013-11-06 11:47 AM

سلام دوست من
شما برای گزارش مشکلات فنی به این تاپیک مراجعه کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وبرای تهیه دوربین به داداش مسیح پیام خصوصی بدین کمکتون میکنن

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - persia - 2013-11-06 12:53 PM

دوست عزیز جناب TAKTAZ از پاسخ وراهنمایی شما بسیاز سپاسگزارم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ARROW - 2013-11-07 03:37 PM

دوستان من یه مدتییه دنبال ایر استریپر برای هاتسان خودمم.دوستانی که سراغی از این ایر استریپر دارن ممنون میشم یه ادرسی برا من بدنKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mohandesjavid - 2013-11-09 01:39 AM

دوستان نیازمند یک برد سایتر فشنگی داخل لوله برای کالیبر .023 میباشم.( البته مناسب قیمت)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - TAKTAZ - 2013-11-09 01:17 PM

نیازمند لوله شادو1000 گپ پلاستیک
کالیبرش مهم نیست

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-11-09 03:17 PM

(2013-11-09 01:39 AM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نیازمند یک برد سایتر فشنگی داخل لوله برای کالیبر .023 میباشم.( البته مناسب قیمت)

داداش کالیبر .023 دقیقا چیه؟؟؟

منظورتون کالیبر 230 بود آیا؟؟؟
منظورتون این مدله؟؟؟

[تصویر: img.php?image=7158_img_20131019_110933_1_ioy4.jpg]

این مربوط به کالیبر 230 هست...قیمتش هم روش برچسب خورده

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-11-09 08:07 PM

سلام دوستان.....نیازمند سوماترا کالیبر 5.5 هستم شدید.....خواهشا اگه سراغ دارید خبر بدید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - adak - 2013-11-09 08:28 PM

(2013-11-09 03:17 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-09 01:39 AM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش کالیبر .023 دقیقا چیه؟؟؟

منظورتون کالیبر 230 بود آیا؟؟؟
منظورتون این مدله؟؟؟

[تصویر: img.php?image=7158_img_20131019_110933_1_ioy4.jpg]

این مربوط به کالیبر 230 هست...قیمتش هم روش برچسب خورده

کالیبر 8-57 هم باشه من نیاز دارم.
خریدار کندر با قیمت مناسب ویا تعویض با 5 تیر دستکش کالیبر 12 آک.