شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2013-07-14 10:46 PM

با سلام. دوستان عزیز شهسوار و رضا لطفا خودتونو خسته نکنید و دنبال این مدل ساچمه ( 500 تایی) نباشید.خخخخخ چون اگه جایی پیدا میشد مطمئن باشید خودم نسلشون رو میکندم. تهران یه مدت مغازه آقالو 250 تایی این ساچمه رو داشت که یه مدت 50 و چندی بعد هم 55 قیمت گذاشته بود. که اونم تموم کرده. به نظرم با این شرایط موجود تنها راه بدست آوردن ساچمه جی اس بی 500 تایی از طریق مسافر است. با برادرم در تماس بودم تا در صورت امکان 16 و 18 و همینطور فالکن رو برام تهیه کنه. دعا کنید زودتر برسه.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-07-15 12:48 AM

(2013-07-14 05:06 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم .Khansariha (8) JSB 15.89 500 pcs

(2013-07-14 09:47 PM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-14 05:06 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم .Khansariha (8) JSB 15.89 500 pcs
برادران سفارش رو دوتا کنیدKhansariha (172) چون منم هستم نیازمند یاریKhansariha (8)

(2013-07-14 10:46 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. دوستان عزیز شهسوار و رضا لطفا خودتونو خسته نکنید و دنبال این مدل ساچمه ( 500 تایی) نباشید.خخخخخ چون اگه جایی پیدا میشد مطمئن باشید خودم نسلشون رو میکندم. تهران یه مدت مغازه آقالو 250 تایی این ساچمه رو داشت که یه مدت 50 و چندی بعد هم 55 قیمت گذاشته بود. که اونم تموم کرده. به نظرم با این شرایط موجود تنها راه بدست آوردن ساچمه جی اس بی 500 تایی از طریق مسافر است. با برادرم در تماس بودم تا در صورت امکان 16 و 18 و همینطور فالکن رو برام تهیه کنه. دعا کنید زودتر برسه.

با سلام به خدمت 3 عزیز گل
یکی از دوستان تعدادی بسته 500 تایی JSB با وزن 15.89 گرین در راه داره که به احتمال تا هفته دیگه میرسه ولی قیمتها بالا هست .با توجه به قیمت همکار قیمت مصرف کننده بسته ای 100 به بالا هست .مشکل ساچمه وزن زیادش هست و بقول یکی از واردکنندگان هر 4 بسته اش یک کیلو میشه و آوردنش هم سخت هست .ساچمه JSB با وزن 18 گرین هم که اگر کسی داره بهتره نگه داره به زودی میشه دونه ای در سایت براش مشتری پیدا کرد و حکم ساچمه طلا را داره .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - MRD - 2013-07-15 08:18 AM

دوستان عزیز در صورت موجود بودن تلمبه پ خ بدن ممنون میشم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2013-07-15 08:22 AM

دوستان ، نیاز به درپوش لنز دوربین 4-16 *40 سنترپوینت دارم ، در صورت وجود در فروشگاهی در تهران و یا اصفهان ، خواهشا با پی ام اطلاع دهید.

با تشکر Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - komail - 2013-07-15 08:48 AM

(2013-07-15 08:22 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ، نیاز به درپوش لنز دوربین 4-16 *40 سنترپوینت دارم ، در صورت وجود در فروشگاهی در تهران و یا اصفهان ، خواهشا با پی ام اطلاع دهید.

با تشکر Khansariha (8)

سلام دوست عزيز من قبل از ماه مبارك رمضان خيابان فردوسي رفته بودم تو فروشگاه درنا ديدم موجود داشت .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - javadjk - 2013-07-15 08:54 AM

سلام دوستان گل ....طاعات و عباداتتون قبول باشه ايشالللللللللللللله

نيازمند يكي دو بسته ساچمه 500 تايي jsb exact 8.44 (كاليبر 4.5 ) هستم چون اينجا گير نمياد اگر كسي بتونه برام بگيره و بفرسته ممنون ميشم.........

اگر كسي هست پيام بده تا با هم هماهنگ كنيم.........Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-07-15 12:58 PM

دوستان کسی پایه 2 تیکه دوربین 30 میلیمتر مدل Low یا Medium سایز جایی سراغ داره ؟ لطفا حدود قیمت هم بگید .زیاد گرون نمیخوام .تهران خودم لئوپولد اصل سراغ دارم ولی قیمتش بسیار بالا هست .از یکی از دوستان شنیدم در شیراز قیمتش حدود 30 تومان هست ولی کدوم مغازه داره و این 2 سایز را داره یا نه نمیدونم .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kenway - 2013-07-15 01:10 PM

من دارم از این پایه ها البته فکر کنم 30 باشه اگه خواستی عکس بزارم؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - tinger - 2013-07-15 01:43 PM

اقاي هاشمي پيام خصوصيتون غير فعاله!کاربري نو بادي

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-07-15 01:53 PM

(2013-07-15 01:43 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقاي هاشمي پيام خصوصيتون غير فعاله!کاربري نو بادي

ممنون از اطلاع رسانیتون دوست عزیز
والا برام جالبه چجوری در این فروم تنظیمات مربوط به پیغام خصوصی افراد بدون اطلاع خودشون تغییر میکنه .من پیغام خصوصیم از اول عضویتم تا 1 ساعت پیش فعال بود و الان غیر فعال شده بود که دوباره فعالش کردم و میتونید پیغام بدید .

خوشبختانه کاری هم بتازگی انجام نداده بودم که بگم تنبیه شدم و یا ....