شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - رضا قلعه قافی - 2013-10-26 11:42 AM

دوستان دیانا پی 1000 کسی داشت طلاع بده

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saeedaria - 2013-10-26 12:37 PM

با سلام
ترویج استفاده و اطلاعرسانی در خصوص VPN و نرم افزارهای پیتلرشکن در فضای مجازی از نظر قوانین کشوری مجاز نیست و بالتبع ما هم از این قانون تبعیت میکنیم.لذا از دوستان خواهشمندم در این خصوص دقت فزاینده کنن تا کلیت سایت با محدودیت و محرومیت از سوی مراجع ذیربط مواجه نشه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - joseffist - 2013-10-26 01:58 PM

(2013-10-26 12:37 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ترویج استفاده و اطلاعرسانی در خصوص VPN و نرم افزارهای پیتلرشکن در فضای مجازی از نظر قوانین کشوری مجاز نیست و بالتبع ما هم از این قانون تبعیت میکنیم.لذا از دوستان خواهشمندم در این خصوص دقت فزاینده کنن تا کلیت سایت با محدودیت و محرومیت از سوی مراجع ذیربط مواجه نشه

ضمن تشکر . فکر میکنم در ارتباط با درخواست من بوده این فرمایش شما .

فقط توضیحا عرض کنم که حدس زدم دوستانی در خارج از کشور در اینجا باشند که مقدور باشه طرز باز و بسته کردن at44 را در دسترس قرار بدن . بهرحال اگه پست من مشکلی داشته , به صلاح خودتون حذف و ویرایش فرمایید .Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - babrkohestan - 2013-10-26 02:04 PM

سلام خدمت دوستان گرامی
پدر من 1 تک لول 82 ایا دارد که فنر پران ان ضعیف شده و پوکه را پرت نمی کند. فکر کنم سن اسلحه حدود 40 است ولی سالم است. می خواستم بدانم کسی از دوستان می تواند من را برای خرید این فنر حتما اصلی راهنمایی کند چون از مشهد گرفتیم بعد از مدتی فنز از کار افتاد. من دنبال جنس اصلی فنر پران هستم
ممنون از وقت و پاسخ شما

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - tjieahmadi - 2013-10-27 10:21 AM

سلام دوستان من دنبال یکی از محصولات گامو برای شروع تیر اندازی هستم سلاح مورد نظر شادو 1000 4.5 هستش اگر کسی داره یا محصول دیگری از گامو داره که میفروشه لطفاً پیام شخصی برام بذاره!

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - arash1324 - 2013-10-27 10:29 AM

(2013-10-26 02:04 PM)babrkohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گرامی
پدر من 1 تک لول 82 ایا دارد که فنر پران ان ضعیف شده و پوکه را پرت نمی کند. فکر کنم سن اسلحه حدود 40 است ولی سالم است. می خواستم بدانم کسی از دوستان می تواند من را برای خرید این فنر حتما اصلی راهنمایی کند چون از مشهد گرفتیم بعد از مدتی فنز از کار افتاد. من دنبال جنس اصلی فنر پران هستم
ممنون از وقت و پاسخ شما

سلام دوست عزيز Khansariha (8)

شما به تعميركاران مجاز تفنگ ساچمه زني مراجعه كن .و يا يه عكسي از قطعه بزار تا دوستان كه در تهران و شهرهاي ديگر هستند برات زحمت بكشند سوال كنند . Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mohammadaskari - 2013-10-27 12:27 PM

سلام دوستان نیاز به تفنگ به قیمت ( اک و دسته دوم 450) لطفا در خصوصی بفرماییدKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - stalker - 2013-10-27 03:40 PM

خریدار تلمبه هاتسان به قیمت مناسب دسته ۲ یا نو جهت تیون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - TAKTAZ - 2013-10-27 04:19 PM

ادرس یه مغازه تو تهران که شادو 1000 رو ارزونتراز همه جا بده وبتونم بدم به یه مغازه داری گه میخواد عمده ای خرید کنه ازش......

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - behnamhunter - 2013-10-27 04:22 PM

(2013-10-26 01:58 PM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-26 12:37 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

ضمن تشکر . فکر میکنم در ارتباط با درخواست من بوده این فرمایش شما .

فقط توضیحا عرض کنم که حدس زدم دوستانی در خارج از کشور در اینجا باشند که مقدور باشه طرز باز و بسته کردن at44 را در دسترس قرار بدن . بهرحال اگه پست من مشکلی داشته , به صلاح خودتون حذف و ویرایش فرمایید .Khansariha (8)

از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید .