شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - didiraft - 2013-10-17 08:58 AM

Khansariha (226)سلام،من یه تفنگ دارم GAMO cadet delta 5.5،این تفنگ ضعیف شده خیلی هم ضعیف شده،چیکارش کنم!

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2013-10-17 09:04 AM

(2013-10-17 08:58 AM)didiraft نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (226)سلام،من یه تفنگ دارم GAMO cadet delta 5.5،این تفنگ ضعیف شده خیلی هم ضعیف شده،چیکارش کنم!
دوست عزیز ، این موضوع مربوط به این تایپیک می باشد :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهاد می کنم از سلاح تون یک تصویر و توضیح کامل از عملکرد اون در هنگام استفاده در تایپیک ذکر شده درج کنید(ضعیف شده ؟ منظورتون فنر سلاح ، اثر ساچمه در هنگام برخورد؟ ) تا دوستان راهنمایی لازم رو ارایه بدهند.
Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-10-17 05:51 PM

سلام دوستان گلم

دوستان چند وقته تو کف ماهیگیری هستم...ولی خوب لوازمش گرونه...و من هم خیلی بلد نیستم

دوستان یه چوب و چرخ ارزون و کار راه بنداز که به درد یه تازه کار ناشی مثل من بخوره و قیمتش ارزون باشه چی سراغ دارید؟؟؟

این که میگن کربنش زیاد باشه یعنی چی و چند درصد کربن به درد من میخوره؟؟؟

خیلی نمیتونم هزینه کنم برا چوب و چرخ..هر چی ارزون تر بهتر...Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mik - 2013-10-18 03:45 PM

با سلام
نیازمند قنداق کامپوزیت برای مگنوم 350 ترجیحا نو باشدKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - morteza - 2013-10-18 10:03 PM

حداقل 20 هزار مورد به قول شما والتر 1250 خراب سراغ دارم که رزوه خراب شده مونده تو یه گوشه !
دوست عزیز خریدار یکی دو عدد از اون والتر های خراب هستم. 09121242619Khansariha (214)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-10-18 10:08 PM

(2013-10-17 05:51 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گلم

دوستان چند وقته تو کف ماهیگیری هستم...ولی خوب لوازمش گرونه...و من هم خیلی بلد نیستم

دوستان یه چوب و چرخ ارزون و کار راه بنداز که به درد یه تازه کار ناشی مثل من بخوره و قیمتش ارزون باشه چی سراغ دارید؟؟؟

خدایی کسی جوابی نداشت یا این سوالم ارزش جواب دادن نداشت؟؟؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - صادق قرنجیکی - 2013-10-18 10:32 PM

(2013-10-18 10:08 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-17 05:51 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گلم

خدایی کسی جوابی نداشت یا این سوالم ارزش جواب دادن نداشت؟؟؟
احسان عزیز ، می تونی بری به تایپیک دوستان ماهییگیری ، اطلاعات خوب دادن اونجا ولی خوب بهتر بود کسی راهنمایی کوچیک اینجا می کرد. آی آقایون من هم دارم اعتراض می کنم!!! شاید هم دوستان ماهیگیر آنلاین نبودن ، ان شاء ا... خرید خوبی داشته باشید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - bycal - 2013-10-18 10:34 PM

(2013-10-18 10:08 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی کسی جوابی نداشت..............؟؟؟
اقا اسی گل و عزیز هم خودت با ارزشی هم سوالت اینو در مدتی که من حداقل در انجمن افتخار شاگردی شما و دیگر دوستان رو داشتم دیدم Khansariha (8)شما همیشه از جمله اعضایی بودین و هستین که در راهنمایی دوستان پیشقدم بودین اونم بسیار با صبر و حوصله و با تجربه .اینم بزارین به حساب اینکه دوستان ماهیگیر تعدادشون کمتره و احتمالا ندیدن (از دیروز تا الان ).
ببخشید که در مقابل زحمات شما این کمترین کاری بود که میتونستم بکنم/تقدیم به شماKhansariha (8)تا دوستان ماهیگیر بیان

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-10-18 10:43 PM

صادق جان..بیژن جان....آقا دمتون گرم...بسیار ممنون از لطفتون

من تو دوتا تاپیک درخواست دادم...هم اینجا هم تاپیک ماهیگیری...ولی متاسفانه جوابی نگرفتم...برا همین گفتم شاید قابل نیستیم که دوستان کمکی کنند در انتخابKhansariha (172)Khansariha (172)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Behrangmag - 2013-10-19 06:49 PM

سلام به اسی جان عزیز

من سالهاست ماهیگیری می کنم. برای هرگونه راهنمایی هم در خدمتم.
شماره ام را پ.خ کردم تماس بگیر.