شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - yashar - 2013-10-09 10:30 AM

(2013-10-09 10:06 AM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب یاشار من نزدیک یکسال ونیم هست که با AR6 تیر میزنم بالای 1000 تا شده و هیچ گونه مشکی منجمله قنداق و دقت باهاش ندارم . درانتخاب صحیح نوع تفنگ , بیشتر باید نوع استفاده از آن مد نظر باشد.
دوسته من حرف شما رو قبول دارم ولی تا حالا با کدوم یک از برندهای دیگه کار کردید که انتظار و معیار مقایسه و همچنین ارزش گذاریتون واسه یه تفنگ بره بالا ؟؟؟؟
وایرخ داشتید یا با دایستیت کار کردید یا با 4 مدل موجود رین استورم و بلیزارد و ویندی و ar6 رو داشتید که بتونید از نزدیک اینارو بررسی کنید و به نتیجه کلی برسید که کدوم تفنگ معایبش در مقایسه با دیگر گزینه ها بیشتر هست و کدوم یک بهترین عملکرد رو داره؟
یکی از دوستان والتر 1250 دومیناتور داشتن که هرکس میپرسید که تفنگ خوبی هست یا بد میگفت بهترین تفنگه !!!
معایب اش رو بهش توضیح دادم گفت واقعیت این هست که من به تفنگم علاقه خاصی دارم وقتی باهاش تیر میندازم و به هدف میخوره میگ احسنت به خودم ولی وقتی به هدف نمیخوره دیگه گردن تفنگ میندازم و میگم حتماًساچمه کج بوده یا باد رو ساچمه اثر گذاشت !!!!
تو این وضع اقتصادی وخیم بنده و شما که تجربه داریم نباید از روی احساس و اینکه تفنگ صرف اینکه مال خودم هست و دوسش داریم بشینیم به مردم بگیم آقا این رو بخر چون من دارمش و راضی هستم!!!
تو باب مقایسه و بدون احساسات نظرمون رو بگیم بهتره به نظره من :)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mik - 2013-10-09 12:53 PM

(2013-10-09 10:30 AM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-09 10:06 AM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب یاشار من نزدیک یکسال ونیم هست که با AR6 تیر میزنم بالای 1000 تا شده و هیچ گونه مشکی منجمله قنداق و دقت باهاش ندارم . درانتخاب صحیح نوع تفنگ , بیشتر باید نوع استفاده از آن مد نظر باشد.
دوسته من حرف شما رو قبول دارم ولی تا حالا با کدوم یک از برندهای دیگه کار کردید که انتظار و معیار مقایسه و همچنین ارزش گذاریتون واسه یه تفنگ بره بالا ؟؟؟؟
وایرخ داشتید یا با دایستیت کار کردید یا با 4 مدل موجود رین استورم و بلیزارد و ویندی و ar6 رو داشتید که بتونید از نزدیک اینارو بررسی کنید و به نتیجه کلی برسید که کدوم تفنگ معایبش در مقایسه با دیگر گزینه ها بیشتر هست و کدوم یک بهترین عملکرد رو داره؟
یکی از دوستان والتر 1250 دومیناتور داشتن که هرکس میپرسید که تفنگ خوبی هست یا بد میگفت بهترین تفنگه !!!
معایب اش رو بهش توضیح دادم گفت واقعیت این هست که من به تفنگم علاقه خاصی دارم وقتی باهاش تیر میندازم و به هدف میخوره میگ احسنت به خودم ولی وقتی به هدف نمیخوره دیگه گردن تفنگ میندازم و میگم حتماًساچمه کج بوده یا باد رو ساچمه اثر گذاشت !!!!
تو این وضع اقتصادی وخیم بنده و شما که تجربه داریم نباید از روی احساس و اینکه تفنگ صرف اینکه مال خودم هست و دوسش داریم بشینیم به مردم بگیم آقا این رو بخر چون من دارمش و راضی هستم!!!
تو باب مقایسه و بدون احساسات نظرمون رو بگیم بهتره به نظره من :)
ممنون از لطف دوستان فعلا قصد خرید به این زودی ها را ندارم و در حال تحقیق هستم و فقط می خواستم بازار دستم باشه ولی بسیار ممنون هستم از راهنمایی هایتان.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - adak - 2013-10-09 01:45 PM

سلام
اگه at-44 کالیبر 5.5 کارکرده و قیمت مناسب سرغ داشتید لطفا اطلاع بدین
امروز آکبندش رو 1900 قیمت دادن.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Mohammad_Ghorbani36 - 2013-10-09 03:55 PM

خریدار At44 تا 2 تومن

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alihunter - 2013-10-09 10:03 PM

سلام دوستان
من امروز توو بازار دنبال دوربین سنتر پوینت بودم که توو فردوسی بجز یک مغازه دیگه جایی توو فردوسی نداشت که قیمتشم بالای 500 گفت مدل 3*16*40 (البته فکر کنم مدلش همین بود) حالا این به کنار که گرون بود سوالم اینه رفتم یه مغازه یه دوربین معرفی کرد GunHobby 10*40 AOE قیمتم با پیش گفت 530 تومن که شدیدا تاکید داشت از سنتر بهتره و روی دیانا 54 خیلی عالی جواب میده!!! راست میگفته یا ....

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-10-09 10:31 PM

(2013-10-09 10:03 PM)alihunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من امروز توو بازار دنبال دوربین سنتر پوینت بودم که توو فردوسی بجز یک مغازه دیگه جایی توو فردوسی نداشت که قیمتشم بالای 500 گفت مدل 3*16*40 (البته فکر کنم مدلش همین بود) حالا این به کنار که گرون بود سوالم اینه رفتم یه مغازه یه دوربین معرفی کرد GunHobby 10*40 AOE قیمتم با پیش گفت 530 تومن که شدیدا تاکید داشت از سنتر بهتره و روی دیانا 54 خیلی عالی جواب میده!!! راست میگفته یا ....

داداش مطمعنی 3*16*40 بود؟؟؟...یا اشتباهی 4 رو 3 زدید؟؟؟

شیراز سنتر پوینت 4*16*40 آخرین قیمت 470 تومن بود...البته خدا بیامرزدش...دیگه نیست....داداشش وارد بازار شده با دهنه 50 و قیمت 550000 اوشلوق

راستی اون دوربین دوم که فرمودید زوم ثابت بود؟؟؟؟زوم 10 با دهنه 40 آیا؟؟
[تصویر: 5217206.jpg]
[تصویر: opplanet-aimsports-10-40x50-a-o-e-rifles...04050g.jpg]
[تصویر: opplanet-aim-sports-inc-10-40x50-aoe-dua...g-main.jpg]

اینا عکس هایی بود که من از این دوربین پیدا کردم....10*40*50....آیا دوربینی که دیدید همینه؟؟؟؟؟؟؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2013-10-09 10:47 PM

با سلام. علی آقا نمیشه به حرف این فروشنده ها اعتماد کرد. بخاطر اینکه جنسشون فروش بره هزار جور قسم و آیه میخورن بعد که جنس رو فروختن در صورت بد بودن هیچ جور زیر بار تعویض یا پس گرفتن نمیرن. به طور مثال خودم قبل از آشنایی با انجمن برای تفنگ 350 یه دوربین دیانا خریدم. فروشنده با جدیت گفت این دوربین مخصوص این تفنگ ساخته شده و اگر خوشت نیومد تا یک هفته بعد میتونی بیاری و با یک دوربین دیگه اونو عوض کنی. جالب اینکه وقتی دوربین رو بستم متوجه شدم طبلکها خرابه و کار نمیکنه. روز بعد هم وقتی دوربین رو بردم برای تعویض اصلا قبول نکرد و گفت میخواستی همین جا امتحان کنی. در مورد دوربینی هم که اسم بردی خودم تا حالا یه همچین دوربینی رو ندیدم. شاید دوستان دیگه اسمش رو شنیده باشن یا باهاش کار کرده باشن. شما اگه امکان داره اسم اون مغازه رو بگو تا خودم دوربین رو از نزدیک ببینم .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - behnamhunter - 2013-10-09 11:04 PM

نیازمند سنتر 4-16*40 کارکرده با قیمت مناسب. از فروشگاه کوهسار قیمت پرسیدم 400 قیمت داد البته گفتند تا 3 روز میرسه.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - morteza - 2013-10-09 11:49 PM

(2013-10-09 07:20 AM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-08 11:02 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان الان در حال حاضر evanix ar6 داخل بازار گیر میاد یا نه ؟ و قیمت حدودی آن چند است؟
دوسته من قحطی تفنگ هست که رفتین سراغ اوانیکس ar6 ????????
دیگه بهتر از این نبود یعنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نکنه شما هم مثل دوستانی هستید که اولین سوالشون تو انتخاب تفنگ این هست که چند ژوله و قیمتش چنده ؟؟!!!
تو محصولات اوانیکس بعد از کلی بررسی و کلنجار و امتحان کردن مدلهای ویندی سیتی ، رین استورم،ar6، بلیزارد s10 به نتیجه رسیدم فقط دو مدل رین استورم و ویندی سیتی تفنگ استاندارد و دارای تعادل و هماهنگی با قسمتهای مختلف تفنگ هستن. بقیه مدلها متاسفانه ضعفشون زیاده و باید دستکاری بشه که قدرت بیاد پایین و تلورانس بین شاتها رو تعادل باشه.
k550 هم خوبه.
ولی در آخرش اوانیکس هست و برند نه چندان معتبر که هنوز نتونسته واسه شکستن قنداق تفنگهاش چاره ای پیدا کنه !!!!! یعنی تفنگ فقط زیبایی داره و عملکردش آدم رو عصبی میکنه. عین ماشینهای کره جنوبی :)
ظاهرشون خوشگله مثل سوناتای جدید ولی وقتی رانندگیش رو میکنی میبینی در مقایسه با ماشینی مثل تویوتا آریون و تولیدات کشورهای اروپایی سرتاپا ضعف داره و چنگی به دل نمیزند.
یعنی این رو عرض کنم خدمتتون اگه شما با تفنگی معمولی مثل at44 کار کرده باشید و بعد از مدتی این تفنگ رو بفروشید و یدونه بلیزارد s10 بخرید به شرطی که آدم فنی و مطلع باشید که تفاوت رو احساس کنید مجبور میشید بلیزارد رو بفروشید دوباره at44 بخرید Khansariha (226)
دوست عزیز من احساسی برخورد میکنم؟ اینکه گفتم تا حالا با این اسلحه مشکل نداشتم احساسی برخورد کردنه ؟ وقتی که میگم انتخاب اسلحه باید با خواستمون هماهنگ باشه نشناختن دیگر سلاحهاست ؟ جهت تنویر افکار جنابعالی من بغیر از اون دیسکاوری 5.5 و مارادور 4.5 و یه چندتا فنری مثل وایرخ 80 دیانا 52 و ......دارم ودر آخر یه PCP ساخت دستان مبارک خودم ؛نیز از پارسال داره به بچه کوچولوها حال میده دارم وضمنا پروژه بعدی یه ست تبدیل 4.5 برای همون AR6 بی ارزش هستش.Khansariha (172) و در آخر اگه نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم . میتونید اسم دوستان من را تو این سایت ودیگر سایتها جویا شید.Khansariha (214)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alihunter - 2013-10-10 10:52 AM

(2013-10-09 10:31 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-09 10:03 PM)alihunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

داداش مطمعنی 3*16*40 بود؟؟؟...یا اشتباهی 4 رو 3 زدید؟؟؟

شیراز سنتر پوینت 4*16*40 آخرین قیمت 470 تومن بود...البته خدا بیامرزدش...دیگه نیست....داداشش وارد بازار شده با دهنه 50 و قیمت 550000 اوشلوق

راستی اون دوربین دوم که فرمودید زوم ثابت بود؟؟؟؟زوم 10 با دهنه 40 آیا؟؟
[تصویر: 5217206.jpg]
[تصویر: opplanet-aimsports-10-40x50-a-o-e-rifles...04050g.jpg]
[تصویر: opplanet-aim-sports-inc-10-40x50-aoe-dua...g-main.jpg]

اینا عکس هایی بود که من از این دوربین پیدا کردم....10*40*50....آیا دوربینی که دیدید همینه؟؟؟؟؟؟؟
سلام داداش آره فکر کنم همینی بود که عکسشو گذاشتی!! جال اینه یارو می گفت سنتر پوینت بو درد نمی خوره!!!؟؟؟ منم که نمیدونم میخواد جنس خودشو فرو کنه این حرفارو می زنه!!!!