شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - arash1324 - 2013-10-06 01:46 PM

(2013-10-06 12:55 PM)vahidba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان من دنبال این دوربین ها هستم واسه دیانا 350

Leapers UTG 3-9x32 CQB Bug Buster
Leapers 4-16x50
centerpoint 3*9*32

لطفا اگه کسی داره یا جایی میشناسه که اصلش رو داشته باشه اطلاع بده

من مشهدم

مرسیKhansariha (8)

سلام برادر همشهري Khansariha (8)
تو مشهد هيچ مغازه اي از اين دوربين ها ندارند فقط مگر به همت دوستان اين انجمن Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - كولي - 2013-10-06 06:01 PM

با سلام به دوستان شیرازی
نیازمند تفنگ دو لول سوار روس تمیز ترچیحا بدون شلیک با مدارک شیراز هستم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - babakashemih - 2013-10-06 06:06 PM

نیازمند بلیزارد ورژن2 اکبند کالیبر5.5 قیمت مناسب و دوربینLeapers 6-24 x50

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ilka - 2013-10-07 12:48 PM

به دنبال برنو بلند هستم؟ قیمت؟؟/

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - snipershadow - 2013-10-07 06:01 PM

سلام دنبال تلمبه برای هاتسان هستم.
ترجیح میدم نو باشه اما دست دوم تمیز و سالم هم اگر باشه میخوام.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahsavar - 2013-10-07 07:37 PM

(2013-10-07 12:48 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به دنبال برنو بلند هستم؟ قیمت؟؟/

یدونه دیدم تو اسلحه فروشی 7/500/000 میگفت فروشنده .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mik - 2013-10-08 11:02 PM

با سلام
دوستان الان در حال حاضر evanix ar6 داخل بازار گیر میاد یا نه ؟ و قیمت حدودی آن چند است؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - yashar - 2013-10-09 07:20 AM

(2013-10-08 11:02 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان الان در حال حاضر evanix ar6 داخل بازار گیر میاد یا نه ؟ و قیمت حدودی آن چند است؟
دوسته من قحطی تفنگ هست که رفتین سراغ اوانیکس ar6 ????????
دیگه بهتر از این نبود یعنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نکنه شما هم مثل دوستانی هستید که اولین سوالشون تو انتخاب تفنگ این هست که چند ژوله و قیمتش چنده ؟؟!!!
تو محصولات اوانیکس بعد از کلی بررسی و کلنجار و امتحان کردن مدلهای ویندی سیتی ، رین استورم،ar6، بلیزارد s10 به نتیجه رسیدم فقط دو مدل رین استورم و ویندی سیتی تفنگ استاندارد و دارای تعادل و هماهنگی با قسمتهای مختلف تفنگ هستن. بقیه مدلها متاسفانه ضعفشون زیاده و باید دستکاری بشه که قدرت بیاد پایین و تلورانس بین شاتها رو تعادل باشه.
k550 هم خوبه.
ولی در آخرش اوانیکس هست و برند نه چندان معتبر که هنوز نتونسته واسه شکستن قنداق تفنگهاش چاره ای پیدا کنه !!!!! یعنی تفنگ فقط زیبایی داره و عملکردش آدم رو عصبی میکنه. عین ماشینهای کره جنوبی :)
ظاهرشون خوشگله مثل سوناتای جدید ولی وقتی رانندگیش رو میکنی میبینی در مقایسه با ماشینی مثل تویوتا آریون و تولیدات کشورهای اروپایی سرتاپا ضعف داره و چنگی به دل نمیزند.
یعنی این رو عرض کنم خدمتتون اگه شما با تفنگی معمولی مثل at44 کار کرده باشید و بعد از مدتی این تفنگ رو بفروشید و یدونه بلیزارد s10 بخرید به شرطی که آدم فنی و مطلع باشید که تفاوت رو احساس کنید مجبور میشید بلیزارد رو بفروشید دوباره at44 بخرید Khansariha (226)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - رضا قلعه قافی - 2013-10-09 08:34 AM

نیازمند بلیزارد 5.5 اکبند Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - morteza - 2013-10-09 10:06 AM

جناب یاشار من نزدیک یکسال ونیم هست که با AR6 تیر میزنم بالای 1000 تا شده و هیچ گونه مشکی منجمله قنداق و دقت باهاش ندارم . درانتخاب صحیح نوع تفنگ , بیشتر باید نوع استفاده از آن مد نظر باشد.