شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amirjoon - 2013-10-02 08:03 AM

(2013-10-01 08:16 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان یکی از کاربران گل سایت به اسم اقای ایزدی یک عدد at44 لانگ دارند که به خاطر اینکه مخزن لانگ از مخزن مدل معمولی بلندتر هست امکان بستن سایلنسر روی لوله رو ندارند به همین دلیل تصمیم گرفتند که مخزن رو با مخزن مدل معمولی که کوتاه تر هست تعویض کنند واسه همین دنبال یه مخزن at44 معمولی برای خرید هستند من به ایشون پیشنهاد دادم که این مساله رو توی سایت مطرح کنند چون فکر میکنم دوستان زیادی باشند که at44 معمولی دارند و به دنبال بزرگ کردن مخزن برای گرفتن تعداد شات بیشتر (حدود 30 تا) میباشند حتی خود من وقتب at44 داشتم خیلی دنبال مخزن bt65 بودم که بندازم روش و تعداد شات بیشتر بگیرم که خوب جور نشد حالا این موفعیت برای دوستانی که تمایل دارند مخزن بزرگ روی at44 بندازند و تعداد شات بیشتر بگیرند و بستن سایلنسر واسشون مهم نیست پیش اومده که مخزن خودشون رو با مخزن بزرگتر اقای ایزدی تعویض نمایند دوستانی که تمایل به این کار دارند به من پ.خ بزنند تا شماره اقای ایزدی رو بدم مستقیما با هم واسه چگونگی تعویض صحبت کنند در ضمن اگر کسی از دوستان مخزن مدل معمولی واسه فروش هم سراغ داشت یه خبر بده چون اگر تعویض نشد مصمم به خرید مخزن معمولی میباشند
در ضمن نام کاربری ایشون مشکل پیدا کرده واسه همین نتونستن وارد سایت بشن واسه همین من واسشون مطلب رو نوشتم
در ضمن مخزن مدل لانگ همون مخزن bt65 وگالاتین هست.

کیوان جان تا جایی که من میدونم و داشتم والو و سوزن مخزن bt65 و at44 معمولی کاملا باهم متفاوت هستندKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - stalker - 2013-10-02 12:19 PM

دوستان نیازمند کپسول ۳ یا ۴ لیتری هستم نو و تاریخ جدید اولیت هم ایتالیایی بعد اسپانیایی

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masih.hunter - 2013-10-02 12:26 PM

کیوان جان گالاتیان و بی تی 65 یکی هستن هر دو 250 سی سی و کلا" با مدل ای تی 44 معمولی ولانگ تفاوت دارن . مدل لانگ 200 سی سی هستش ولی ابعادش با ای تی معمولی175 سی سی یکیه و میشه جایگزین کرد . Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2013-10-02 12:34 PM

اتی معمولی 3 میل از مدل لانگ کوچیکتر هست قطر مخزن اقا مرتضی لانگ بود فکر کنم من یادمه چند مدت پیش قطر مخزنشونو تو تاپیک ساخت پی سی پی گفتن برای تراشیدن بست بولپاپ که من دیدم تقریبا 3میل فکر کنم تفاوت داشت با مخزن من که معمولی هست
باز اگه یکی باشه من تعویض میکنم فقط باید مطمن بود که دقیقا یکی هست یا نه

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masih.hunter - 2013-10-02 12:52 PM

نه امین جان اینطور نیست هر دو (mm31.12) هستن تفاوتی ندارن . Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2013-10-02 12:54 PM

اگه اینطور باشه خوبه من با ایشون تعویض میکنم مشکلی نیست برای منKhansariha (8)
از نظر ارتفاع چقدر تفاوت دارن با هم ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masih.hunter - 2013-10-02 12:58 PM

دقیقش یادم نیست ولی حدودا" بین 10 تا 15 سانتیمتر تانک بزرگتره . Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahmadi - 2013-10-02 04:08 PM

(2013-10-02 01:16 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخطار.
اقای محمدی دوست عزیز خرید فروش فشنگ توی فروم عملی غیر قانونیه لطفا" رعایت کنید .
سلام آقا مسیح ببخشید در جریان نبودم دیگه تکرار نمیشه بازم ممنون از تذکرتون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masih.hunter - 2013-10-02 04:24 PM

(2013-10-02 04:08 PM)mahmadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-02 01:16 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخطار.
اقای محمدی دوست عزیز خرید فروش فشنگ توی فروم عملی غیر قانونیه لطفا" رعایت کنید .
سلام آقا مسیح ببخشید در جریان نبودم دیگه تکرار نمیشه بازم ممنون از تذکرتون

خواهش میکنم دوست عزیز. Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2013-10-02 05:55 PM

مسیح جون و امیر جون ممنون و متشکر.
دوستان حالا که مخزنها به هم میخوره پس اگر کسی قصد تعویض داره بسم ا..
پ.خ بدین تا شماره اقای ایزدی رو واستون بفرستم .