شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - MRD - 2013-07-09 09:05 AM

سلام به همه دوستان
دنبال یه تلمبه برای پی سی پی میگردم اگه کسی داره یا میتونه برام یه دست دومش رو جور کنه پ خ بذاره ممنون میشم .
تلمبه خراب هم خریداریم .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - MRD - 2013-07-10 08:44 AM

[size=large]تلمبه دارها تا 400 تلمبه میخوام

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mohajr - 2013-07-10 04:55 PM

سلام دوستان عزیز .
دوستان و مدیران شرمنده که اینجا مطرح میکنم ولی فکر کنم بهترین جاش همین جا هست . اگه مدیران خواستن میتونن پستم را حذف کنن .
دوستان اگه چیزی برای تفنگتون نیاز دارید بهم بگید البته وسیله هایی که کوچیک باشن . دارم سفارش میدم که یکی از اشناهامون برام از خارج از کشور بیاره .
نمیخواستم بگم ولی گفتم شاید وسیله ای را دوستان بخواهن که داخل ایران نباشه یا کم پیدا میشه .Khansariha (8)ببخشید باز هم .Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ahura - 2013-07-10 08:18 PM

درود بر همگی

فنر فابریک برای دیانا 350 مگنوم نیاز دارم. لطفا اگر از دوستان کسی در این مورد اطلاعاتی داره ما رو هم در جریان بزاره.

با تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2013-07-10 08:37 PM

من پارسال فنر 350مگنوم از سمسارزاده خریدم 35 تومن میگفت فنر فابریک هست ولی وقتی دستم رسید فنر دیدم نه اصل نیست فنر تاب داشت بعد یه مدتم قدرتش خیلی افت کرد. فنرو تا دست نگرفتی خودت نخرKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2013-07-10 09:01 PM

دوست عزیز اهورا بنده دو تا فنر استفاده نشده دارم که یکی ساخت نخجیر است و یکی رو هم فابریک و اصل است که از آقا مسیح خریدم. نخجیر رو یادم نمیاد 12 یا 15 خریدم و فنر فابریک رو 70 تومان. البته فنر نخجیر هم دست کمی از اصل نداره و برای یکی از دوستان سایت فرستادم و راضی بود.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ahura - 2013-07-10 09:14 PM

(2013-07-10 09:01 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اهورا بنده دو تا فنر استفاده نشده دارم که یکی ساخت نخجیر است و یکی رو هم فابریک و اصل است که از آقا مسیح خریدم. نخجیر رو یادم نمیاد 12 یا 15 خریدم و فنر فابریک رو 70 تومان. البته فنر نخجیر هم دست کمی از اصل نداره و برای یکی از دوستان سایت فرستادم و راضی بود.

درود بر شما

اگر براتون موردی نداره فنر را به آقا مسیح بفرستین تا ایشون فنر رو تایید بکنند. اگر فنر مورد تایید مسیح جان باشه من

هزینه ارسال شما به اصفهان رو هم حساب میکنم.

با تشکرKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2013-07-10 10:26 PM

با سلام مجدد. فقط لطف کنید بگید کدوم یکی رو . فنر نخجیر یا اونی که آقا مسیح فرستادن.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-07-10 10:28 PM

(2013-07-10 10:26 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام مجدد. فقط لطف کنید بگید کدوم یکی رو . فنر نخجیر یا اونی که آقا مسیح فرستادن.

فنر نخجیر که دیگه تایید نمیخواد...احتمالا اون اصله مد نظرشون بوده

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hamidhakami - 2013-07-10 10:44 PM

مخلص آقا اسی. داداش چرا میزنی. خواستم مطمئن بشم چون خودشون چیزی نگفته بودن.