شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - daneshyar - 2013-09-05 07:43 PM

(2013-09-05 05:32 PM)1122iman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار واشر سه گل اصلی سر سیلندر دیانا 52 هستم
من دادم برام ساختن جنسش خیلی خوب هست و الانم دارم خودم استفاده میکنم.
به چندتا از دوستانم دادم راضی بودن.
اگه میخوای بگو برات بفرستم.
اگه سوال دیگه ای داشتی توی پ خ ازم بپرس.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shay - 2013-09-05 10:54 PM

(2013-09-02 05:32 PM)حسین نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-02 03:51 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان نیازمند باروت به قیمت مناسب هستم شهر خودم پیدا نکردم اگه کسی میتونه برام بگیره پ.خ بده با تشکر

سلام من هم همنوا با این برادر بزرگوار و هم صدا با ایشان نیازمند باروت ترجیحا ایرانی با قیمت مناسب! هستیم!

سلام دوستان،
اگه خبر بود از باروت و چاشنی (البته با قیمت عادلانه ) منم بازی بدینKhansariha (8) پخ کنید لطفا
در ضمن دوستایی که هی میگن خریدو فروش ممنوعه و ....، کسی قصد خرید و فروش نداره نیت خبر رسانیه وگرنه همه میدونن مقررات چیه!خواهشا جو امنیتی و پلیسی راه نندازید
کوچیکه همه برو بچ،تیغ برا

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amirjoon - 2013-09-06 09:59 PM

همچنان نیاز مند به دوربین تفنگ زوم ثابت هستیم...
سالمو تمیز

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-09-06 10:02 PM

(2013-09-06 09:59 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سالمو تمیز

چی می خوای؟؟؟چندی می خوای؟؟؟برا چی می خوای؟؟؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amirjoon - 2013-09-07 07:48 AM

(2013-09-06 10:02 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-06 09:59 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سالمو تمیز

یه دوربین خوب برا شادو 1000 که قیمتشم مناسب باشه(از تفنگ بیشت نباشه)
مثل 4*32 گامو یا bsa

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahmoodi - 2013-09-07 09:08 AM

با سلام به دوستان عزیز
دنبال گان پاور دست دوم می گردم پیدا می شه الان چه قیمتی هست؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - jabili - 2013-09-07 09:19 AM

(2013-09-07 07:48 AM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-06 10:02 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سالمو تمیز

یه دوربین خوب برا شادو 1000 که قیمتشم مناسب باشه(از تفنگ بیشت نباشه)
مثل 4*32 گامو یا bsa

بی اس آ 3-9*40 سراغ دارم.200 تومن.میلدات.AO خودم بزودی برا کرالم میگیرم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sasanis - 2013-09-07 09:53 AM

(2013-09-07 09:08 AM)mahmoodi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان عزیز
دنبال گان پاور دست دوم می گردم پیدا می شه الان چه قیمتی هست؟

دوست عزیز تو سایت همسایه گذاشته کالیبر5.5 رو 3400

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mahmoodi - 2013-09-07 10:35 AM

آدرس سایت همسایه رو اگه لطف کنید ممنون میشم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - yaserfisher - 2013-09-07 12:23 PM

(2013-09-07 10:35 AM)mahmoodi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدرس سایت همسایه رو اگه لطف کنید ممنون میشم

http://www.سایت همسایه.ir/