شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ghavidelmohamad - 2023-03-14 10:48 AM

دوستان سلام . نیازمند کرونوگراف هستم تو شهر‌ مشهد یا اطرافش.در حد چند شات جهت تست سلاح . ممنون میشم اگه کسی داره اعلام کنه یا اگه جایی رو میشناسید داره معرفی‌کنین .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - omidbah - 2023-04-14 03:06 PM

سلام دوستان عزیز
دنبال گلوله زنی ۲۷۰ بدونه کارکرد هستم اگه سراغ دارین اطلاع بدین
درضمن اگه کسی قیمت بروز ۲۷۰ هم اطلاعی داره بفرماید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahabhabibi - 2023-04-19 05:19 PM

(2023-04-14 03:06 PM)omidbah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
دنبال گلوله زنی ۲۷۰ بدونه کارکرد هستم اگه سراغ دارین اطلاع بدین
درضمن اگه کسی قیمت بروز ۲۷۰ هم اطلاعی داره بفرماید

سلام.در 30 فروردین 402 سلاح 270 در مشهد قیمت گرفتم خشک کاوه گفتن از 170 به بالا پیدا میشه.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahabhabibi - 2023-04-20 05:38 PM

با درود خدمت عزیزان خریدار یک قبظه برنو بلند یا متوسط هستم کسی سراغ داشت خبر بده ممنون میشم
09124186121

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ghavidelmohamad - 2023-06-05 12:26 AM

دوستان سلاح
کسی هست تو منطقه تهران شهریار کرج.کرنوگراف داشته باشه؟در حد چندتا شات میخوام کلا . فقط عدد قدرت سلاح رو بفهمم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Mahdimmmpolk - 2023-06-13 10:45 PM

سلام
برای خرید تفنگ نخجیر ۲ چه گونه اقدام کنم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shahabhabibi - 2023-06-14 02:44 AM

(2023-06-13 10:45 PM)Mahdimmmpolk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

درود برشما. به فروشگاه های مجاز اسلحه مهمات شهرتون مراجعه کنید و یا اگر اسلحه گلوله زن از رده خارج با مجوز دارید برای تعویض ان به اداره اسلحه مهمات برید تا حواله اسلحه جدید بهتون بدن البته باید مابه تفاوت پرداخت کنید.
(2023-06-13 10:45 PM)Mahdimmmpolk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

درود مجدد.عذر خواهی میکنم من عینک همراهم نبود 2 و 3 فارسی رو جابجا دیدم.
شما به هر فروشگاه اسلحه مهمات شهرتون مراجعه کنید یا احتمالا موجود دارن و یا براتون تهیه میکنن چون تولید داخل هست.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - andytanha - 2023-09-04 03:06 PM

سلام دوستان ..جک نیترو 1100 هاتسان جدا برای فروش هست تو بازار

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Hamer - 2023-09-07 10:45 AM

(2023-06-14 02:44 AM)shahabhabibi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

درود برشما. به فروشگاه های مجاز اسلحه مهمات شهرتون مراجعه کنید و یا اگر اسلحه گلوله زن از رده خارج با مجوز دارید برای تعویض ان به اداره اسلحه مهمات برید تا حواله اسلحه جدید بهتون بدن البته باید مابه تفاوت پرداخت کنید.
سلام

درود مجدد.عذر خواهی میکنم من عینک همراهم نبود 2 و 3 فارسی رو جابجا دیدم.
شما به هر فروشگاه اسلحه مهمات شهرتون مراجعه کنید یا احتمالا موجود دارن و یا براتون تهیه میکنن چون تولید داخل هست.

درود - در تکمیل فرمایشات دوست عزیز جهت خرید نخجیر 2 چند نکته را عرض میکنم اولا عجله نکنید و با دقت و وسواس چند گزینه را از جهت قیمت و کیفیت بررسی نمایید چون خرید و فروش تفنگ و انتقال جواز فرایند طولانی دارد و در صورت خرید حداقل باید سه سال برای فروش آن صبر نمایید در بازدید از تفنگ ساچمه زنی کمر شکن دقت نمایید که اتصال لول و کپ لقی نداشته باشد و کروم داخل لول شفاف و یک دست و بدون خوردگی باشد ، نوک لول و چوک سالم و لول هم بدون تاب باشد و حتما به شرط تیر و پترن گیری معامله کنید البته اگر تفنگ آکبند باشد مناسبتر است چون گارانتی و ضمانت دارد ضمنا اگر میتوانید بیشتر هزینه نمایید شاهین هم گزینه خوبی است

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - pjman - 2023-09-09 03:02 PM

سلام وقت بخیر
دوستان کسی پی سی پی هیوبن k1
جهت خرید سراغ داره یا اطلاع از قیمت کارکرده داره ؟
و اساتید و دوستان عزیز تفنگ دیگه ای پیشنهاد میکنن ؟