شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amn - 2021-08-03 07:15 PM

(2021-08-02 09:03 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-07-29 06:16 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای fkh بالاخره چی شد ؟
اون پی سی پی کرال مگا رو بالاخره تحویل گرفتید ؟
ما همچنان منتظریم.Khansariha (8)
انشا الله که نهایت لذت رو ازش ببرید.

موفق باشید.

سلام دوست عزیز.Khansariha (8)
تفنگ رو تحویل گرفتم و عکساشو تو صفحه کرال مگا قرار دادم.Khansariha (256)

سلام.
مبارک باشه دوست عزیز انشا الله 1000 سال کار میکنه برات.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - RezaHatamiHunter - 2021-08-03 09:08 PM

1000سال زیاد نیست
خخخخخخخخخخخخخ
شوخی
ان شاء الله 100/000سال کار کنه Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Hasanahmadzadeh - 2021-08-13 12:36 AM

با سلام نیازمند نخجیر ۳ ویژه (لول ۱۸)کالیبر ۳۰۸

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - fkh - 2021-08-23 07:40 PM

سلام دوستان.Khansariha (8)
نیازمند تلمبه پی سی پی هستم.هرکی واسه فروش داره پیام خصوصی بفرسته.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Mohammadsardar - 2021-08-27 10:42 PM

سلام کسی قیمت سرنیزه برنو رو داره یا تا بحال دیده اگه کسی قیمت رو میدونه بگه لطفاKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ariafakhr - 2021-08-27 11:13 PM

(2021-08-27 10:42 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی قیمت سرنیزه برنو رو داره یا تا بحال دیده اگه کسی قیمت رو میدونه بگه لطفاKhansariha (8)

سلام دوست عزیز
متاسفانه این جور چیز ها قیمت خاص و مشخصی نداره. قیمت ها به اصطلاح دلی هستش.و اگر چشمت جنسی رو بگیره باید با فروشنده توافق کنید
اما در اینستاگرام یه آقایی بود که آموزش و تعمیر تخصصی و قطعات برنو داشت و کلکسیونر بود که سرنیزه هم میفروخت.
میتونید با سرچ در اینستا خریداری کنید یا اینکه به تعمیرگاه های اسلحه بسپارید براتون گیر بیاره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Mohammadsardar - 2021-08-27 11:25 PM

خیلی ممنون جناب من خودم دارم یکی قصد فروشم ندارم چون از جدم نسل به نسل به من رسیده وفقط از روی کنجکاوی میخواستم بدونم متاسفانه توی این یک قرن حدودا باهاش درست رفتار نشده و تا وقتی دست پدرم بود باهاش گوسفند میکشتند ( شغل ما دامداریه) ولی خدایی جنسش حرف نداره و یه چیز دیگه رنگش از اول که دست من بود سیاه بود میشه به حالت اول برش گردوند و مثل روز اولش کرد؟ ببخشید پر حرفی کردم بازم خیلی ممنون Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ariafakhr - 2021-08-27 11:52 PM

(2021-08-27 11:25 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون جناب من خودم دارم یکی قصد فروشم ندارم چون از جدم نسل به نسل به من رسیده وفقط از روی کنجکاوی میخواستم بدونم متاسفانه توی این یک قرن حدودا باهاش درست رفتار نشده و تا وقتی دست پدرم بود باهاش گوسفند میکشتند ( شغل ما دامداریه) ولی خدایی جنسش حرف نداره و یه چیز دیگه رنگش از اول که دست من بود سیاه بود میشه به حالت اول برش گردوند و مثل روز اولش کرد؟ ببخشید پر حرفی کردم بازم خیلی ممنون Khansariha (8)

خواهش میکنم.متاسفانه در مورد بازسازی سرنیزه اطلاعاتی ندارم.باید از تجربه دیگر دوستان انجمن استفاده کنیم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Mohammadsardar - 2021-08-28 09:58 AM

همین قدر هم که لطف کردین و کمکم سپاسگزارم Khansariha (8)فعلاخدانگهدار

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Mohammadsardar - 2021-08-28 02:25 PM

(2021-08-27 11:13 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-08-27 10:42 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
متاسفانه این جور چیز ها قیمت خاص و مشخصی نداره. قیمت ها به اصطلاح دلی هستش.و اگر چشمت جنسی رو بگیره باید با فروشنده توافق کنید
اما در اینستاگرام یه آقایی بود که آموزش و تعمیر تخصصی و قطعات برنو داشت و کلکسیونر بود که سرنیزه هم میفروخت.
میتونید با سرچ در اینستا خریداری کنید یا اینکه به تعمیرگاه های اسلحه بسپارید براتون گیر بیاره.

سلام میشه آیدی ایشون رو بدین