شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - bikhyal - 2019-10-01 07:49 PM

(2019-09-29 01:35 PM)kaveshooka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-09-29 12:36 PM)BAHMANRAHIMI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
........ حتی یه مغازه یه مدل جدید داشت که داخل یه ویترین جداگانه بود و خیلی هم گرون . قیمتش رو 210 ملیون میگفت . ........... .

سلام.فکر کنم سر به سرتون گذاشته چون من پارسال فروشگاه آقای بنی طالبی شهرکرد .یه ۲۰۱۷ .مدل مکسوس قیمت کردم ۳۵ میلیون.

فعلا هر کی هر چی بگه است، سرکار گذاشتن نیست وقتی دولول روس 30 میلیون قیمت میدن، مطمنا آقای بنی طالبی هم دیگه برونینگ مکسوس رو 35 میلیون نمیده، اگر بتونید ازش قیمت بگیرید متوجه میشید
[/quote]

سلام . دقیقا والا اینطوری که من تو بازار دیدم 5 تیر بایکال در حد با این قیمت به سختی پبدا میشه . لا اقل من توی اسلحه فروشیهای شهرمون این طور دیدم . وگرنه از خدام بود پولم برسه . شما هم یه گشتی تو بازار بزنید متوجه میشید. شاید درست نباشه وگرنه قیمت چند مدل اسلحه 5 تیر از کرال کله اردک نو تا بنلی که قیمت گرفتم رو میگذاشتم .
با این حال اگر این قیمتا که میگید جایی سراغ داشتید مطمئنم که خیلی ها توی همین انجمن خریدارن . من جمله خودم
تا نظر اساتید چی باشه
[/quote]

شماره فروشنده های مجاز توی انجمن هست.که آقای بنی طالبی جزو شون هست.میتونید.پیدا کنید تماس بگیرید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Diana52 - 2019-10-01 10:10 PM

من یه پیشنهاد دارم که امیدوارم مدیران محترم موافقت کنند. یه تاپیک با عنوان قیمت روز انواع اسلحه مجاز شکاری. مثلا هر کدوم از اعضای انجمن که گاهی به اسلحه فروشی های شهر خودشون مراجعه میکنند و قیمت میگیرن بیان توی همون تاپیک اعلام کنند حالا اگر فروشنده اجازه داد عکسم بگیرن چه بهتر. این موضوع به نظرم دوتا مزیت داره اول اینکه اگر مثلا یکی از ماها دنبال اسلحه خاصی هست و مثلا توی شهر خودش گیرش نیومد یا به قیمت پیدا نکرد مطلع میشه که کجا میتونه تهیه کنه و دوم اینکه تا حدی قیمتای واقعی اسلحه ها مشخص میشه و این خودش جلوی گرانفروشی و سواستفاده بعضی فروشنده ها رو هم میگیره Khansariha (48)Khansariha (214)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - SOHEIL-GUNSMITH - 2019-10-06 01:56 PM

(2019-10-01 10:10 PM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه پیشنهاد دارم که امیدوارم مدیران محترم موافقت کنند. یه تاپیک با عنوان قیمت روز انواع اسلحه مجاز شکاری. مثلا هر کدوم از اعضای انجمن که گاهی به اسلحه فروشی های شهر خودشون مراجعه میکنند و قیمت میگیرن بیان توی همون تاپیک اعلام کنند حالا اگر فروشنده اجازه داد عکسم بگیرن چه بهتر. این موضوع به نظرم دوتا مزیت داره اول اینکه اگر مثلا یکی از ماها دنبال اسلحه خاصی هست و مثلا توی شهر خودش گیرش نیومد یا به قیمت پیدا نکرد مطلع میشه که کجا میتونه تهیه کنه و دوم اینکه تا حدی قیمتای واقعی اسلحه ها مشخص میشه و این خودش جلوی گرانفروشی و سواستفاده بعضی فروشنده ها رو هم میگیره Khansariha (48)Khansariha (214)
پیشنهاد خوبیه البته یه همچین تاپیکی از قبل داشتیم میگردم لینکشو میذارم

(2019-10-01 10:10 PM)Diana52 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون تاپیک قدیمی رو من پیدا نکردم یه تاپیک جدید براش ایجاد کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - kaveshooka - 2019-10-29 12:20 PM

سلام دوستان
خریدار pcp ارتیمس p15 در حد هستم
ممنون میشم اطلاع بدید

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - smart - 2019-12-01 04:23 PM

دوستان لطف میکنید یه دوربین زوم ثابت برای تفنگ های چینی فنری معرفی کنید که هم سبک باشه هم لگدش تحمل کنه و هم قیمت خوبی داشته باشه؟ اگه آدرس خرید هم ذکر کنید ممنون میشمKhansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - tinger - 2019-12-04 01:29 PM

(2019-12-01 04:23 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطف میکنید یه دوربین زوم ثابت برای تفنگ های چینی فنری معرفی کنید که هم سبک باشه هم لگدش تحمل کنه و هم قیمت خوبی داشته باشه؟ اگه آدرس خرید هم ذکر کنید ممنون میشمKhansariha (8)
Sniper
4:32gamo
Liperz
البته قیمت الانه این دوربین‌ها متناسب با قیمت تف چینی نیست دوربین‌های چینی معمول توی بازار هم نه کیفیت دارن نه وضوح.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - sabergholamian - 2019-12-20 10:52 PM

سلام و درود خدمت همه عزیزان و اعضای سایت به ویژه مدیران زحمت کش سایت.Khansariha (8)
دوستان به یه ای تی44 خوش قیمت و خوش تیر نیاز دارم. 09365400277 توی تلگرام به این شماره می تونید عکس ارسال کنید پیشاپیش ازتون ممنونم.Khansariha (256)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - samani - 2020-01-08 10:54 PM

(2019-12-20 10:52 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود خدمت همه عزیزان و اعضای سایت به ویژه مدیران زحمت کش سایت.Khansariha (8)
دوستان به یه ای تی44 خوش قیمت و خوش تیر نیاز دارم. 09365400277 توی تلگرام به این شماره می تونید عکس ارسال کنید پیشاپیش ازتون ممنونم.Khansariha (256)

نیازمند یک دوربین زوم بالا برای پی سی پی با تضیمن سلامت هستم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - fmad - 2020-02-24 03:37 PM

با سلام
به یک قبضه 270 اک نیاز دارم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - ln 1 - 2020-03-12 07:52 PM

سلام دوستان..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این قطعه مورد نیاز است