شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shay - 2013-08-12 06:33 AM

(2013-08-11 12:41 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند هارکیس اکار Khansariha (8)
سلام
داداشم من 2 هفته پيش از تهران - فردوسي گرفتم 150 تومن.3-4 تا مغازه پايين پاساژ نيكان.فكر كنم 1-2 تا ديگه داشت

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - رضا قلعه قافی - 2013-08-12 10:47 AM

(2013-08-12 06:33 AM)shay نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-11 12:41 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
داداشم من 2 هفته پيش از تهران - فردوسي گرفتم 150 تومن.3-4 تا مغازه پايين پاساژ نيكان.فكر كنم 1-2 تا ديگه داشت
تشکر .دوست عزیز شماره الفن ازش نداری ببینم با پست میفرسته یا نه؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-08-12 11:11 AM

(2013-08-12 10:47 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-12 06:33 AM)shay نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

رضا جان امکان داره امروز فردا یه سر برم فردوسی .اسم مغازه را بپرس و بگو من برات بگیرم و با تیپاکس برات بفرستم .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - رضا قلعه قافی - 2013-08-12 11:43 AM

(2013-08-12 11:11 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-12 10:47 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

رضا جان امکان داره امروز فردا یه سر برم فردوسی .اسم مغازه را بپرس و بگو من برات بگیرم و با تیپاکس برات بفرستم .
دستت طلا امیرجان .منتظرم این دوستما اگرشماره داره اطلاع بده .خودتم دیدی وبرام بگیری خیلی شرمنده کردی.Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shay - 2013-08-12 01:23 PM

عكس هارد كيسمو گذاشتم اگه تونستي از همين مدل بگير-پايينش (درب پايينش) يه جور لاستيكه نرمه و بالاش(درب بالاش) ابري.
فروشگاه آقاي رضايي يه مدل داشت بالا و پايينش ابري بود.به نظرم مدلي كه من خريدم بهتره چون جاي قنداق و لوله و ... توش تعبيه شده.
اين مغازه كه من گرفتم بيرون پاساژه (3-4 مغازه كه به طرف توپخونه ميري )،لوازم فشنگ پركنيو ساچمه و .. داره،اسلحه و مهمات نداره
تلفنشو ندارم متاسفانه داداشم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

دوستان ببخشيد خودمو معرفي نكردم
اسم من شايان هست

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - 1122iman - 2013-08-12 05:10 PM

(2013-08-11 09:46 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-11 09:31 PM)1122iman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی فنر تیتان با افزایش قدرت (FAC) برای شادو 1000 سراغ داره ؟
اولا فنر تیتان در ایران نیست در ثانی اگر هم وارد بشه قیمتش در حدود 250 هزار تومن در میاد که فکر نمیکنم برای شادو به صرفه باشد و در اخر هم شادو هزار به خاطر کیفیت پایین قطعات تحمل افزایش قدرت با فنر تیتان رو نداره برای همین فنر تیتان برای برند هایی تولید میشه که استحکام و ایمنی بالاتری دارند.

دوست عزیز خیلی از تفنگهای موجود در بازار فنرشان هم سایز شادو 1000 می باشد و تفنگهایی هستند که قیمت نسبتا" بالایی دارند شاید برای شادو دارها صرف نکنه اما برای دیگر برندها بصرفه . در ضمن مسئله این است که در بازار این سایز فنر موجود است یا خیر ؟ چون بعضی از دوستان چندین سایز فنر تیتان را وارد کردند گفتم شاید موجود داشته باشند (من برای رمینتون سامیت می خواهم)
متشکرم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Ali - 2013-08-12 06:10 PM

مطمئن نیستم ولی از دکتر مهدی سوال کنید فکر کنم برای اون یک دونه مخصوص دیانا 34 آوردم،فکر کنم به رمینگتون بخوره ایمان جان.من یدونه اضافی برای دیانا 34 دارم منتها تو انباری دوستمونه،اگر اینسری برام فرستاد اعلام میکنم،

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - 1122iman - 2013-08-12 09:25 PM

خیلی ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - jabili - 2013-08-12 09:35 PM

دوستان کسی فنر نخجیر دیانا 35 سراغ داره؟قیمتش چنده؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2013-08-12 10:11 PM

(2013-08-12 09:35 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی فنر نخجیر دیانا 35 سراغ داره؟قیمتش چنده؟

شیراز هست به قیمت 10 اوشلوقKhansariha (8)